Запитання та відповіді на нього

Як поділити 10 клас на підгрупи для вичення української мови?

Оксана
мій син навчається в 10 класі Троїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області з українською мовою навчання. В класі станом на 09.09.2014 року 29 учнів.Чи мають батьки право наполягати на поділ класу на 2 групи для вичення української мови згідно Наказу МОН №128 від 20.02.2002 року? Для вивчення яких предметів клас обов`язково ділиться на групи? Чи може вплинути недостатність державного фінансування на такий розподіл?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Береться до уваги кількість учнів станом на 05.09, клас може ділитися на підгрупи, а може і не ділитися. Поділ класу на підгрупи не є обов"язковою нормою. Батьки мають право наполягати на поділі класу на підгрупи.

Оксана
Станом на 05.09.2014 року було 30 учнів. Які потрібно скласти документи і куди їх спрямувати щоб клас поділили на групи? Адміністрація школи посилається на недостатність фінансування та те, що такий розподіл можливий лише в школах з викладанням рос.мовою. Це так? Хто приймає остаточне рішення і куди його можна оскаржити?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Рішення приймає школа.

Оксана
Як можна вплинути на рішення школи? Надайте, будь ласка, відповіді на всі попередні питання - на це розраховують всі батьки нашого класу.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Поділ на підгрупи при вивченні української мови в українських класах можливий при наявності 28 учнів станом на 05.09. Рішення приймає школа. Заборони поділу класів на підгрупи на рівні МОН немає. Я не думаю, що поділ одного класу на підгрупи при вивченні української мови в російськомовному регіоні призведе країну до дефолту. Рішення школи можна оскаржити в управліні освіти, прокуратурі, суді.

Оксана
Дякую. Будемо вимагати поділу

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: