Запитання та відповіді на нього

Чи будуть цього року працювати пришкільні табори?

olga1975
Влітку тим більше у сільських школах потрібні табори???, де на харчування в день виділяється 10 грн? Краще передати ці гроші на армію чи на опалення взимку у тій же школі, чи покращити умови у школі, чи інші потреби у школі, яких є доволі. За рахунок батьків робиться ремонт, вставляються вікна. На ремонт виділяється мізер, ледь хватає на фарбу на коридор, на спортзал не вистачає. Зимою настільки зимно, що ходимо вдіті як на дворі. А літом табір на якому хтось добре гріє руки. Це пряме відмивання грошей. Хто прогодує дитину за 10 грн. (Це 10 печив "Мрія", чи кусочок хліба мазнутий тоненькою полоскою масла, чай, на обід також нічого суттєвого, але коли приїзджає перевірка все інакше). Вивести дітей до річки неможна - можуть втопитися, кудись інакше також. Тож обмежуємося іграми на сфальті. Ви думаєте це тільки у нас? Так по всіх школах - ми ж питаємося одні в одних. Матеріальної бази ніякої - ні призів, ні цікавих, різноманітних забавок. Все на інтузіазмі учителів.

DOCENT
Деякі питання організації літнього відпочинку у пришкільних таборах з денним перебуванням дітей
Лист МОН № 1/9-248 від 14.05.14 року

Звертаємо увагу на те, що перебування дітей у період літніх канікул у пришкільних таборах зовсім не є обов’язковим; рішення про те, де і у який спосіб їх діти проводитимуть літні канікули, приймають винятково батьки учнів.

Вилен (МОДЕРАТОР)
А у нас завжди аншлаг. Я розумію, що краще три місяці відпочивати, а ніж два :)

Тетяна
А в Харкові батьки учнів здають гроші на харчування (12 грн./день). На кожну школу виділяється чітко встановленя кількість "путівок". Не вистачає дітей - докладуйте свої.
Окрім цього - дай гроші на одні й тіж самі музеї кожного року.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: