Запитання та відповіді на нього

Чи можуть батьки вплинути на вибір іноземної мови?

Ірина
Згідно нової програми у 5 класі вводиться друга іноземна мова. Більшість батьків хочуть, щоб вивчалася російська мова, але нам сказали, що російська не є іноземною мовою і необхідно вибрати німецьку, французьку чи іншу мову. Російська мова дітьми не вивчається взагалі. Чому не можна обрати її як другу іноземну?

Вилен (МОДЕРАТОР)
У минулому навчальному році російська мова обиралась навчальним закладом замість другої іноземної.

Леся
У нас російську мову як другу іноземну брали в класах з українською мовою навчання. Частина дітей обрала російську, а частина німецьку або французьку.

Antonina Serebryakova
Можно ли вообще отказаться от второго иностранного языка?

Antonina Serebryakova
Дети учат русский, украинский и английский языки и получается. что с 5 класса еще один иностранный язык, в нашей школе это французский (навязанный, потому что никто из родителей нашего класса не хочет, чтобы был французский, больше за немецкий). Получается, что дети должны учить 4 языка, а в итоге не знают не одного?
У нас простая общеобразовательная школа. если бы мы хотели изучать еще один язык, то поступали бы в гимназию или лицей.
Как отказаться от второго иностранного языка?

Володимир
Вам потрібно написати заяву від батьків про відмову вивчати другу іноземну мову на ім"я директора школи.

Заступник
Выбор языка зависит еще и от наличия педагог.кадров. Если есть учитель франц., то немец. не будет.

Заступник
Отказаться от изучения 2-го иностранного языка невозможно, т.к. это программа для учеников с 5-го класса.

Пересічна Людина
Навіщо школярам стільки ноземних мов? хто і як программу навчання затверджував, достатньо факультативно російска мова, або якась інша по бажанню батьків, і одно Українська державна мова.Все якого чорта потрібна англійська чи німецька чи якась може ще індуська мова школярам??! 90% школярів іноземні мови непотрібні взагалі це дурість . А ще більша дурість с 1го класу навчати одночасно з українською мовою англійську, іноземна мова повинна вивчатися після того ,як людина освоїла досконально свою рідну мову, це я про те що у першокласників немає досвіду вони ще малі ( це і правила усіляки, там відмінки та все інше.. не можуть знати першокласник прийшовши до школи його там повинні навчити читати, і писати, ЯКА в біса іноземна (там що у людей мізків зовсім немає у людей які программи зіставляють для дітей?!) Українська одна з 1го по 5й клас з доскональним вивченням, а поті вже одна іноземна і та на вибір кожного з школярів , підкреслити хо на вибір школяра не інакше, після 4го класу перейшовши в 5й школяр уже може багато чого усвідомлювати збільшений запас знаннь він сам особисто(з допомогою батьків, товариші та ін)...

Пересічна Людина
У вас навіть не все вміщується написати неможливо, те що з помилками то експромт)) з емоціями)) там ще абзац невмістився))

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: