Osvita.ua Запитання Середня освіта
Запитання
Ольга Бузницкая
Де знайти підручники за новою програмою? *

Підкажіть, як можна викачати підручники за новою програмою, мене цікавить біологія, 8 клас ...я не знайшла розділ "Навчально-методичне забезпеченяя", прийшлось вибрати "Публікації"

Тетяна
Коли у 2015-16 н.р буде прводитися випускний вечір для 11 класу? Чи встигнуть прийти результати ЗНО? *

Коли у 2015-16 н.р буде прводитися випускний вечір для 11 класу? Чи встигнуть прийти результати ЗНО?

Анастасія Максименко
Які предмети впливають на отримання медалі? *

Скажіть будь ласка, які предмети впливають на отримання медалі в 11 клас? Чи впливає на це фізкультура?

QNS90
В случае провала экзаменов ВНО будут ли выдавать аттестат? *

А в случае провала экзаменов ЗНО будут ли выдавать аттестат?

Alyona Tkachyova
Як визначає школа профілі навчання для учнів 10-11 класів? *

школа проти бажання батьків та дітей призначила профільними физику та математику.Чи можна це оскаржити? Де та як7

Валентина
Какие правила зачисления в 10 класс? *

Родители учеников 9кл в специализированной школе до 20 мая написали заявления о зачислении в 10кл. В середине июня их заставляют забирать документы и в августе писать заявления о поступлении. Объясните правила зачисления в 10 класс учеников с 1 по 9 кл учившихся в этой же школе. Спасибо

Тетяна
Когда ребенок может уйти из школы раньше окончания уроков? *

Здравствуйте. Правомерно ли запрещать ребенку раньше уходить со школы ( с согласия родителей) без разрешения на то администрации школы? Подчеркиваю, что согласие родителей имеется. Примерная ситуация: ребенок неважно себя почувствовал или, допустим, надо срочно домой по семейным обстоятельствам. Он звонит родителям. Родители, в свою очередь, звонят классному руководителю, но тот не опускает ученика, ссылаясь на то, что вначале директор должен решить, можно или нет ребенку идти домой. Если действия неправомерны, пожалуйста, дайте ссылку на документ/закон. Благодарю.

Мария Задворная
Чи впливає "зараховано" з фізкультури на середній бал атестату? *

Багато де чула, що помітка "зараховано" з фізкультури через проблеми зі здров'ям погано впливаеє на середній бал: цей предмет буде зараховано до загальної кількості як 0 балів, що суттєво знизить середній бал Мене, як звільнену від занять, це дуже занепокоїло. Можливо, комусь відомо, чи так все несправедливо насправді та що можна з цим зробити?

alhimik
Чи мають право працівники методкабінету здійснювати позапланову перевірку школи? *

Чи мають право працівники методкабінету здійснювати позапланову перевірку школи ? Куди можна звернутися, якщо починається пресування колективу керівництвом відділу освіти, яке чудово почувалося за часів Януковича?

Ірина
Як закінчити школу екстерном? *

Чи не скасовано в 2015 році одержання повної середньої освіти екстерном?Якщо ні,то які умови одержання документу державного зразка(атестата за 11 клас)?

Юрий Штефан
Як правильно оформити додаток до свідоцтва? *

Чи заносити до свідоцтва усі курси за вибором з 5-9 клас? Чи розраховувати середній бал, включаючи курси за вибором, які були оцінені. Чи вносити тільки предмети інваріантної складової та ДПА. Дякую

Ірина
Чи можуть батьки вплинути на вибір іноземної мови? *

Згідно нової програми у 5 класі вводиться друга іноземна мова. Більшість батьків хочуть, щоб вивчалася російська мова, але нам сказали, що російська не є іноземною мовою і необхідно вибрати німецьку, французьку чи іншу мову. Російська мова дітьми не вивчається взагалі. Чому не можна обрати її як другу іноземну?

Тетяна
За якими збірниками проводиться ДПА в 2014 році? *

За якими збірниками проводиться ДПА з математики у 9 класі в 2014 році?

Tanya ***
Які особливості здачі ДПА претендентами на нагородження медалями? *

Чи є законним та всеукраїнським те, що учні , які претендують на Золоту медаль повинні писати державні іспити у Районній Державній Адміністрації?

Uchitel
Які вимоги до ведення зошитів з географіі? 

Підкажіть, будь ласка, який документ регламентує вимоги до ведення і перевірки робочих зошитів з географії та зошитів для практичних робіт. І, за можливості, дайте посилання

Андрей Кравченко
Керівник дошкільного закладу 

Скажіть будь ласка , НВК у сільській місцевості.В ДНЗ 3групи загальна кількість дітей 60 дітей (в ДНЗ ) Яка кількість дітей ,груп , потрібна для відкритя посади Завідуючої .Спасибі

Emanuele Civiletto
повна середня освіта в медичному училищі 2000 рік 

Я після закінчення неповної середньої освіти 1997 рік здобула кваліфікацію медичної сестри в Чемеровецькому мед. училищі Хмельницької обл. у 2000 році, які документи та закони засвідчують що я пойшла та закінчила програму повної середньої освіти- потрібнодля визнання освіти за кордоном

Тетяна
Оплата за методичне обєднання 

Підскажіть будь ласка. В нас утворюється методичне обєднання в школі. Чи необхідно вчителям методобєднання проводити доплату за вищевказану роботу? Чи на яких засадах вона формується?

Владислав
Дистанційна середня освіта у приватній школі 

У "Положенні про дистанційне навчання" написано що здобувати середню освіту дистанційно можуть учні які з будь-яких причин не можуть відвідувати навчальні заняття в ЗНЗ, але на сайтах усіх приватних дистанційних шкіл написано що офіційно навчатися дистанційно можуть хто завгодно. Чи можна у приватних школах навчатися дистанційно чи "обмеження" стосується і приватних шкіл теж?

schol
Чому немає підручників з інформатики для 5 та 6 класу? 

За новою програмою вже у 2016/17 н.р повинні бути підручники з інформатики для 5 класу. Пройшов цілий рік - підручників до цих пір немає! Відповідно для 6 класу їх також у цьому році не буде. Коли будуть хоча б електронні версії підручників 5-6 клас?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!