Osvita.ua Запитання Середня освіта
Запитання
Ольга Бузницкая
Де знайти підручники за новою програмою? *

Підкажіть, як можна викачати підручники за новою програмою, мене цікавить біологія, 8 клас ...я не знайшла розділ "Навчально-методичне забезпеченяя", прийшлось вибрати "Публікації"

Тетяна
Коли у 2015-16 н.р буде прводитися випускний вечір для 11 класу? Чи встигнуть прийти результати ЗНО? *

Коли у 2015-16 н.р буде прводитися випускний вечір для 11 класу? Чи встигнуть прийти результати ЗНО?

Анастасія Максименко
Які предмети впливають на отримання медалі? *

Скажіть будь ласка, які предмети впливають на отримання медалі в 11 клас? Чи впливає на це фізкультура?

QNS90
В случае провала экзаменов ВНО будут ли выдавать аттестат? *

А в случае провала экзаменов ЗНО будут ли выдавать аттестат?

Alyona Tkachyova
Як визначає школа профілі навчання для учнів 10-11 класів? *

школа проти бажання батьків та дітей призначила профільними физику та математику.Чи можна це оскаржити? Де та як7

Валентина
Какие правила зачисления в 10 класс? *

Родители учеников 9кл в специализированной школе до 20 мая написали заявления о зачислении в 10кл. В середине июня их заставляют забирать документы и в августе писать заявления о поступлении. Объясните правила зачисления в 10 класс учеников с 1 по 9 кл учившихся в этой же школе. Спасибо

Тетяна
Когда ребенок может уйти из школы раньше окончания уроков? *

Здравствуйте. Правомерно ли запрещать ребенку раньше уходить со школы ( с согласия родителей) без разрешения на то администрации школы? Подчеркиваю, что согласие родителей имеется. Примерная ситуация: ребенок неважно себя почувствовал или, допустим, надо срочно домой по семейным обстоятельствам. Он звонит родителям. Родители, в свою очередь, звонят классному руководителю, но тот не опускает ученика, ссылаясь на то, что вначале директор должен решить, можно или нет ребенку идти домой. Если действия неправомерны, пожалуйста, дайте ссылку на документ/закон. Благодарю.

Мария Задворная
Чи впливає "зараховано" з фізкультури на середній бал атестату? *

Багато де чула, що помітка "зараховано" з фізкультури через проблеми зі здров'ям погано впливаеє на середній бал: цей предмет буде зараховано до загальної кількості як 0 балів, що суттєво знизить середній бал Мене, як звільнену від занять, це дуже занепокоїло. Можливо, комусь відомо, чи так все несправедливо насправді та що можна з цим зробити?

alhimik
Чи мають право працівники методкабінету здійснювати позапланову перевірку школи? *

Чи мають право працівники методкабінету здійснювати позапланову перевірку школи ? Куди можна звернутися, якщо починається пресування колективу керівництвом відділу освіти, яке чудово почувалося за часів Януковича?

Ірина
Як закінчити школу екстерном? *

Чи не скасовано в 2015 році одержання повної середньої освіти екстерном?Якщо ні,то які умови одержання документу державного зразка(атестата за 11 клас)?

Юрий Штефан
Як правильно оформити додаток до свідоцтва? *

Чи заносити до свідоцтва усі курси за вибором з 5-9 клас? Чи розраховувати середній бал, включаючи курси за вибором, які були оцінені. Чи вносити тільки предмети інваріантної складової та ДПА. Дякую

Ірина
Чи можуть батьки вплинути на вибір іноземної мови? *

Згідно нової програми у 5 класі вводиться друга іноземна мова. Більшість батьків хочуть, щоб вивчалася російська мова, але нам сказали, що російська не є іноземною мовою і необхідно вибрати німецьку, французьку чи іншу мову. Російська мова дітьми не вивчається взагалі. Чому не можна обрати її як другу іноземну?

Тетяна
За якими збірниками проводиться ДПА в 2014 році? *

За якими збірниками проводиться ДПА з математики у 9 класі в 2014 році?

Tanya ***
Які особливості здачі ДПА претендентами на нагородження медалями? *

Чи є законним та всеукраїнським те, що учні , які претендують на Золоту медаль повинні писати державні іспити у Районній Державній Адміністрації?

ольга саченко
Права родителей 

Подскажите пожалуйста имею ли я право сделать ксерокопии тетрадей контрольных работ своего ребенка? Мой ребенок учится в 3 классе и мы меняем школу хочется что бы новый учитель видел на что способен мой ребенок. Точно знаю что тетради мне не отдадут но ксерокопию я могу сделать?

Лариса Агданская
Зміни до порядку замовлення свідоцтва про базову середню освіту у 2018році 

Доброго часу доби! У зв'язку з отриманням учнями, яким виповнилося 14 років паспорта, замовлення на виготовлення свідоцтв виконується тільки за паспортними даними ? А якщо дитина паспорт не отримала, то чи можна в замовленні вказати дані свідоцтва про народження? Говорять, що отримане свідоцтво про базову освіту у 2018році на основі свідоцтва про народження буде не дійсним.

olia
Чи можливо працювати в школі з освітою музейна справа? 

Скажіть будь ласка чи можливо працювати в школі з освітою музейна справа? Та чи можна викладати предмети історію?

Самара
Як діяти директорові? 

Як діяти директору у разі відмови учителів брати участь у районному семінарі, хоча він внесений у план роботи школи? Дякую.

Самара
Як діяти директору? 

Як діяти директору у разі відмови учителів брати участь у районному семінарі, хоча він внесений у план роботи школи? Дякую.

Наталья
Чи мають право відмовити дитині навчатися в школі? 

Шановні, доброго дня! Вибачте, що пишу с обуренням. У мене винекла ситуація, що перед моїм сином закрилися двері школи, і можливість бути дома зі мною. Я навіть не знаю куди писати і куди звертатися. Коротко: я матір-одиначка і вимушена багато працювати. Ми живемо в Київі, в Дарницькому районі. На перший клас змушена була віддати дитину до моїх батьків, 80 км від Києва, через постійні відрядження. Нажаль зараз, через погане здоровья батьків, з нового року перевожу сина в Київ, додому. Він навчається в другому класі. Звернулася до школи, яка в 100 мертах від дому, з питанням переводу. Я і подумати не могла, що директор взагалі закриє двері, так як "таких як я пів країни". Веде себе, начебто я прийлшла в приватну школу, а він там цар! Вирішує кому і куди. Тобто я забираю дитину і все??? Йому не навчатися в школі???? Не розумію! Як поступати в такій ситуації? Куди хвернутися? В міністерсво освіти?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!