Osvita.ua Ваші запитання
Запитання-відповіді
Якщо ви хочете надати відповідь на запитання іншого користувача, ви можете зробити це натиснувши посилання «Відповісти» під конкретним запитанням. За всі запитання та відповіді можна голосувати поставивши «+» чи «-», що додає рейтинг конкретному користувачу та збільшує довіру до його відповідей. Також ви можете відправляти скарги адміністрації сайту на запитання та відповіді інших користувачів, щоб зробити це необхідно натиснути «X» в правому верхньому кутку конкретного запитання чи відповіді. Для того щоб відповідати на запитання необхідно зареєструватися.
Аватар
Запитання
Тарас Мельник
Які пільги передбачені для дітей з багатодітних родин? *

Доброго дня. Я дитина з багатодітної сім'ї, в якій 5 дітей. Які пільги для вступу для мене існують? Чи можна мені подавати заяви на вступ через інтернет, а вже потім коли буду везти оригінали документів за допомогою посвідчення підтвердити, що я дитина з багатодітної сім'ї, чи потрібно одразу везти всі документи в ВНЗ,в які я хочу поступати? Згідно з статею 19 закону про охорону дитинства, діти з багатодітних сімей, в яких є 5 і більше дітей, які мають достатній рівень знань звільняються від плати за навчання в ВНЗ усіх рівнів акредитації державної та комунальної форми. Який це достатній рівень знань і чи 100% я звільнюся від плати за навчання в будь-якому ВНЗ?

Саня Черниченко
Чи прийняв КМУ Постанову про відшкодування коштів за навчання? *

Навчався у ВНЗ,забрав документи. Повторно здав ЗНО. Зараз буду подавати заявки у інші ВНЗ на бюджет. Постанову про відшкодування коштів ще не прийняли?

student_2014
Як діяти абітурієнтам, які хочуть перевсткпити на бюджет?! *

Ось і почалася вступна кампанія 2015, але як бути абітурієнтам, які перевступають на бюджет цього року? Де можна ознайомитися з механізмом відшкодування коштів за минулу спробу отримати вищу освіту? Невже він досі не розроблений? Якщо це так, то це свідчить про непрофесійність мін. освіти і КМУ. Я розчарований.

ирина
Как подать оригиналы документов? *

Вот с чем столкнулись, и думаю не только мы. Проблема вот в чем - абитуриент четко знает в какой вуз, факультет и на какую специальность он поступает. При этом бюджета на этой специальности нет только контракт!В приемной комиссии вуза сказали, что не примут 10 июля оригиналы документов (лично от абитуриента) с выбранным одним приоритетом, а согласно правил 2015 оригиналы только в августе :-(.При этом у абитуриента нет возможности в августе это сделать.Как быть?МОЖЕТ ЕСТЬ ВАРИАНТ НАПИСАНИЯ КАКОГО ТО ЗАЯВЛЕНИЯ НА РАССМОТРЕНИЕ КОМИССИИ....ИЛИ КАК БЫТЬ?есть возможность только ссразу подать оригиналы, потому как улетает абитуриент за границу и будет в Украине только в конце августа

Александра Подолинная
Яе реалізувати право на першочергове зарахування? *

Право на першочергове зарахування: -особи, яким відповідно до Закону України "Про охорону дитинства" надане таке право; Недавно были внесены изменения в Статтю 19 Закону України "Про охорону дитинства" ( А именно меня интересует, то что детям, которые являются переселенцами зарегестрироваными, дается помощь при поступлении ( там целый список помощи, которую предоставляет государство, и так же право на першочергове зарахування). Цитата с Закона - (".... дітям, зареєстрованим як внутрішньо переміщені особи, у тому числі дітям, які навчаються за денною формою навчання у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років, державну цільову підтримку для здобуття професійно-технічної та вищої освіти у державних та комунальних навчальних закладах." ) Я разерегестрирована официально как "внутрішньо переміщенна особа". Значит я имею правно на першочергове зарахування? Какие мне для этого нужны документы? Только справка, которую когда регестрируешься выдают или еще что-то? http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/425-19 - закон.

Вікторія Трень
Коли запрацює сайт, за допомогою якого можна подати електронну заяву? *

Коли запрацює сайт,за допомогою якого можна подати електронну заяву?

Olga
Чи можу я отримати другу вищу освіту (спеціаліста) за рахунок держбюджету і на підставі яких документів? *

У цьому році отримала диплом спеціаліста за держбюджет (маю посвідчення інваліда 2 гр, хоча проходила по рейтингу на держбюджет і без посвідчення). Чи можу я отримати другу вищу освіту (спеціаліста) за держбюджет і на підставі яких документів?

Женька Калинина
Сколько нужно медицинских справок для поступления? *

Подавать документы буду в электронном виде, что написать в графе: учебное заведение, если подавать в разные ВУЗы?

Galina Martell
Можно ли в 2015 году подавать электронное заявление на заочную форму обучения? *

можно ли в 2015 году подавать электронное заявление на заочную форму обучения ?

Серафима Остапова
Количество ВУЗов и специальностей. Правда или ложь на inua.tv? *

Сегодня наткнулась на новости на inua.tv, и там гласят, что правила немного поменялись, и теперь не 5 ВУЗов по 3 специальности, а наоборот, 3 ВУЗа по 5 специальностей. Развейте миф. Не пугайте нас.

костя
подати заяву в єлектрЯк подати заяву в електронній формі на участь у конкурсі до вищих навчальних закладів I -IV рівнів акредитації? *

як подати заяву в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів I -IV рівнів акредитації

Ирина Мартовская
Во сколько университетов можно подавать документы в 2015 году? *

во сколько университетов можно подавать документы в 2015 ?

Родіон Ігнатко
Чому не можу зареєструватися на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua *

Не можу зайти на сайт. Вибиває сторінка недоступна

Марина НекитРазмахова
Неправильно подсчитан средний балл аттестата: что делать? *

При получении сыном Додатка к аттестату, просчитала сама его средний балл, и обнаружила ошибку (вместо 8,5 получалось-8,852, т.е. округляется до 8,9). Сын отнёс в школу, там вроде согласились.. Но вернули так: просто криво дописали цифру 8 и получилось: 8,85. (никаких печатей рядом нет) Но я нашла на вашем сайте, что правильно округлять до десятых, да и в таблице перевода баллов по 200-бальной шкале- все баллы лишь до десятых. Вопрос: просчитывают ли приёмные комиссии всех ВУЗов сами средний балл аттестата или у нас будут проблемы при подаче документов во время вступительной компании?

Саня Черниченко
Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет? *

Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?

Александра Ермакова
Чи можна корисуватися калькулятором на ЗНО з хімії? *

Чи можна корисуватися калькулятором на ЗНО з хімії?

Юля Мусієнко
Як вказувати пріорітетність? *

куди саме вказувати пріорітетність? як подавати заяви?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Валентина
Какие правила зачисления в 10 класс? *

Родители учеников 9кл в специализированной школе до 20 мая написали заявления о зачислении в 10кл. В середине июня их заставляют забирать документы и в августе писать заявления о поступлении. Объясните правила зачисления в 10 класс учеников с 1 по 9 кл учившихся в этой же школе. Спасибо

Игорь Мироненко
Как выбрать вуз после колледжа? *

ЕСЛИ ВЫУЧИТЬСЯ В КОЛЛЕДЖЕ,ПОЛУЧИТЬ ДИПЛОМ МЛАДШЕГО СПЕЦИАЛИСТА,В КАКОЙ ВУЗ МОЖНО ПОСТУПИТЬ НА 3 КУРС ИЛИ НА 1 КУРС(ПО СКОРОЧЕНОЙ ПРОГРАММЕ).Я ИМЕЮ ВВИДУ ТОЛЬКО В ТОТ,С КОТОРЫМ СОТРУДНИЧАЕТ КОЛЛЕДЖ ИЛИ В ЛЮБОЙ ДРУГОЙ? В УКРАИНЕ

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!