Osvita.ua Запитання

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
nike
Чи є доплата 20 % заступнику з виховної роботи чи тільки директору та заучу з навчально-виховної роботи? 

Я працюю заучем в школі в трудовій книзі записано що я прийнята на посаду зауча з навчально-виховної роботи, але я виконую обовязки зауча з виховної роботи. Чи повинні мені за престижність платити 20 % надбавки за НУШ так як директору та заучу з навчально-виховної роботи?

snowcat
чи оплачується і як проведення оцінювання дитини за домашньою (сімейною) формою навчання? 

чи оплачується і як проведення оцінювання дитини за домашньою (сімейною) формою навчання? бухгалтерія не може нічого відповісти, просить аби ми самі знайшли розяснення, бо вони з таким ще не зіткалися. По-перше - згідно Положенню -дітям на сімейній формі школа мусить проводити оцінювання -чи не так? - 6. Здобувачі освіти за сімейною (домашньою) формою (крім тих, які навчаються за Державним стандартом початкової освіти) проходять оцінювання навчальних досягнень не рідше ніж 4 рази на рік, у тому числі підсумкове (семестрове/піврічне та річне), а також атестацію. Завдання для підсумкового оцінювання та атестації здобувачів освіти складає заклад освіти з урахуванням очікуваних результатів навчання, встановлених в освітній програмі та навчальних програмах з окремих предметів, а також особливостей засвоєння освітньої програми, визначених індивідуальним навчальним планом. Виходить , що школа мусить -так? йдемо далі - згідно Положення про інд форму навчання в розділі V. Оплата праці педагогічних працівників, які здійснюють навчання здобувачів освіти за індивідуальною формою є слова : 1. Інші види діяльності педагогічних працівників щодо організації здобуття освіти за індивідуальною формою (розроблення індивідуального навчального плану, підготовка та проведення оцінювання навчальних досягнень тощо) заклад освіти може оплачувати за рахунок власних надходжень та інших джерел, не заборонених законодавством. - тобто наче й не оплачується? проте йдемо далі -в п.2 розділу -

Анатолій
оцінювання знань і умінь учнів 

Сьогодні багато написано про свободу вчителя у освіти.На уроках фізкультури діти займаються,тренуються,з кожним уроком покращують свої результати.На вивчення модуля(теми) відводиться 24 уроки.Результати що були на першому уроці і на 24 різні.Тому,вчитель разом з учнями виришили відмовитись від поточних оцінок і оцінювати свої знання ,уміння по заліку вивченої теми.Все добре,діти задоволені але дирекція школи вимагає від вчителя в приказному порядку виставити поточні оцінкиєСправедливо чи ні?Від поточних оцінок залежить успішність учня.Ось така свобода вчителя

Ігор Вергун
Доброго дня! Чи маю я право атестуватися як вчитель фізики та інформатики що мені роботи? 

Доброго дня! Я працював у школі з 2017 року викладав інформатику в класах та фізику у дітей з індивідуальним навчанням,в 2018 році отримав диплом магістра, в цьому році хочу подати на атестацію, а мені адміністрація сказала що можу атестуватися лише як вчитель інформатики бо вияснилося що вони помилились і прийняли мене на посаду тільки вчителя інформатики, що мені роботи?

Liza Adamchik
здравствуйте,подскажите пожалуйста,какие нужно сдавать предметы ЗНО,что бы поступить на корейский?? 

Возможен ли такой вариант,что на ЗНО иностранный язык будет немецким т.к. в школе я учу углубленно немецкий .

Раїса
не правильно внесено запис в трудову книжку та атестація. 

На попередньому місці роботи (школа) мені не правильно внесли запис в трудову книжку. Розрахувавшись зі школи, я працювала в університеті 9 років завідувачем сектору просвітницької роботи (запитання: вона не відноситься до педагогічної роботи?). Цього року при влаштуванні в іншу школу на посаду вчителя української мови та літератури, виявилося, що в моїй трудовій книжці не правильно внесено запис (попереднім директором школи), а саме: що я маю стаж роботи вчителя української мови лише один місяць (насправді я працювала на цій посаді 5 років), а також в трудовій книзі не вказано, що я працювала вчителем української літератури (я працювала на цій посаді 5 років). Усього: 28 годин, з навантаженням 7 годин іншого предмету, крім української мови та літератури). Мій загальний стаж роботи вчителя - 13 років. Запитання: чи можна і як зробити запис в мою трудову книжку про роботу вчителя української мови та літератури? Наступне запитання: чи можу я атестуватися цього року? Буду вдячна за відповідь.

Таня Скакун
Навчання в неповному класі 

Доброго дня.В мене таке запитання.Якщо в 11 класі неповний клас і керівники ОТГ змушують дітей возити в опорну школу, але батьки не згодні, тому що діти вже місяць навчаються і це може погано вплинути на психіку.Що робити цим учням?Керівники ОТГ наголошують, що діти не отримають навіть атестати, якщо не підуть в опорну школу а вчителі не будуть отримувати заробітну плату.Чи це дійсно так і де прописаний цей закон?

Олена
перепідготовка вчителя російської мови на англійську... 

перепідготовка вчителя російської мови на англійську

dennnnnnnnnnb
Старший учитель 

Чи має право учитель у якого 2 перемоги у МАН на всеукраїнському етапі, 4 перемоги МАН облссному, та 5 на районному претендувати на присвоєння першої категорії та звання старший учитель?

Ira Hrupchik
Чи маю право на атестацію? 

У 2014 р.закінчила педколедж за спеціальністю "початкова освіта", у 2017 р. закінчила університет і здобула кваліфікацію "бакалавр педагогічної освіти"(спеціальність "початкова освіта"), а в січні 2019 р. отримала диплом магістра за спеціальністю "соціальна робота" (професійна кваліфікація "фахівець із соціальної роботи, соціальний педагог, викладач"). В школі працюю вчителем початкової школи 4 роки 1 місяць.Чи можу я атестуватись в 2019-20 н.р. і яку категорію буду мати?

Юлия Андреева
Чи можна одразу після закінчення магістратури атестуватися? 

У січні 2020р.отримаю диплом магістра, чи можу я цього ж навчального року підвищити кваліфікацію? Чи потрібно чекати 2020-2021 н.р.?

dennnnnnnnnnb
Позачергоаа атестація 

Доброго дня! Я атестуюсь на першу категорію позачергово, чи можу я претендувати на звання "старший учитель"?

Tatyana Svetlova
зняття вчителя з уроків для іншої діяльності 

Чи мають право адміністрація школи, завуч знімати вчителя з уроків разом з учнями випускного класу для того, щоб учні і вчитель поїхали на профорієнтацію в інше місто. Адже у Законі про освіту сказано, что не можна відривати учнів від навчання, а вчителя від викладання предмету. Що робити?

Людмила Погребняк
Поясніть чому так? 

Пропрацювала в коледжі 11 років, маю вищу каткегорію, маю вчене взаннґя кан. екон. наук, але зараз працюю в школи і категорія спеціаліст. Поясніть чому так?

Олена
Організація індивідуального навчання 

Я працюю в НВК в сільській місцевості. На 01.09.2019 року до 10 класу подали заяви 3 учні. Для них було організовано інд. навчання - по 12 годин на кожного учня Діти провчилися 27 днів. Пройшла тарифікація. Сьогодні представники управління освіти, які знали все спочатку , що 1о клас у нас навчається на інд формі заявили , що ми не маємо права навчати їх індивідуально. Необхідно переводити їх або за сімейною формою, або за екстернатною (спираються на наказ N955 від 10.07.2019 р. Міністерства освіти і науки України). Але, може я щось не правильно зрозуміла, п3 цього положення : "Здобувачі освіти (у разі досягнення повноліття) або їх батьки можуть обирати індивідуальну форму здобуття освіти відповідно до їх інтересів, здібностей, потреб,мотивації, можливостей і досвіду. Організація здобуття освіти за індивідуальною формою може здійснюватися на будь-якому рівні повної загальної середньої освіти за винятком випадків, передбачених цим Положенням" .Діти збираються поступати у ВУзи. Як юридично нам правильно бути? Як організувати навчання цим дітям? Що робити батькам?

Informatik
Позачергова атестація 

Працювала 20 років в позашкільному навчальному закладі, атестувалась і отримала найвищі тарифні розряди. Після переходу на роботу в школу отримала звання вчитель спеціаліст. Через 2 роки (квітень 2018 р.) отримала можливість атестуватись і зараз маю 2 категорію. Цього року хотіла б атестуватись (тобто атестація відбудеться навесні 2020р), але мені відмовили. Чи правильно? За чотири роки роботи в школі випустила дві методичні роботи, брала участь в конкурсі "Вчитель року" та маю учнів призерів міської олімпіади.

Anna Batyuto
Чи потрібно ВНЗ виготовляти студенські квитки для студентів завоної форми навчання? 

Студенські квитки для заочників

Виктория Оксаниченко
Атестація на вищу категорію 

З 1 вересня 2019 р. до Коледжу з Академії за переводом перейшли 2 викладача. Обидві мають пед.стаж понад 16 років. Вченого ступеня не мають. Чи можуть вони бути атестованими у Коледжі у 2020 році на вищу категорію?

Ірина Беринда
ЗНО 2021 

Доброго дня! Мій син буде закінчувати школу у 2021 році Мене цікавить - четверте ЗНО є обов"язковим.

Вікторія
Зниження вищої категорії за заявою педпрацівника 

Якщо викладач відмовляється від підтвердження вищої категорії, яке повинна проводити обласна атестаційна комісія, чи може атестаційна комісія закладу освіти проатестувати його на першу категорію. З повагою директор Краматорського коледжу технологій та дизайну Малюкова Вікторія

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!