Osvita.ua Запитання
Запитання-відповіді
Якщо ви хочете надати відповідь на запитання іншого користувача, ви можете зробити це натиснувши посилання «Відповісти» під конкретним запитанням. За всі запитання та відповіді можна голосувати поставивши «+» чи «-», що додає рейтинг конкретному користувачу та збільшує довіру до його відповідей. Також ви можете відправляти скарги адміністрації сайту на запитання та відповіді інших користувачів, щоб зробити це необхідно натиснути «X» в правому верхньому кутку конкретного запитання чи відповіді. Для того щоб відповідати на запитання необхідно зареєструватися.
Аватар
Запитання
Светлана Марчук
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можна атестувати педагога на присвоєння другої категорії, якщо він має вищу освіту (бакалавр) та 4 рокиі 10 місяців педагогічного стажу? Магістра отримає в грудні 2019 року 

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можна атестувати педагога на присвоєння другої категорії, якщо він має вищу освіту (бакалавр) та 4 рокиі 10 місяців педагогічного стажу? Магістра отримає в грудні 2019 року.

Nataliya
Чи має право директор школи відпустити дитину з уроків. 

Добрий день. Чи має право директор школи відпустити дитину з уроків інших вчителів без поважних причин ( дитина хоче йти в церкву). В цей день була практична робота з інформатики. Що в такому випадку ставити в клітинці у журналі тій дитині. (нб. сказав не ставити), оцінки немає. Дякую.

Людмила Левченко
Атестація тренера-викладача першої тренерської категорії, який перейшов працювати в Заклад освіти 

Тренер-викладач мав першу тренерську категорію в ДЮСШ. Перейшов працювати в школу і проатестувався на присвоєння І кваліфікаційної категорії через рік. Чи правомірне рішення атестаційної комісії?

Світлана
Закон про дошкільну освіту 

Яким Законом України "Про дошкільну освіту" керуватися в 2019/20 навчальному році.

tanuhaklimenko
Позачергова атестація 

В 2011 році закінчила педінститут та отримала ступінь бакалавра,атестувалася останній раз в 2016 році.В 2018 році я закінчила університет та здобула ступінь магістра (денна форма навчання).У мене немає категорій,педстаж понад 13 років.Чи можуть мене проатестувати позачергово на 2 категорію в цьому році???

Gamer
Довідка про навчання 

Доброго дня! Чи грає роль те,коли я принесу в військомат довідку про навчання? чи можна отримати відсрочку не відразу, а десь в жовтні, чи на пізніше?

Тетяна
позачергова атестація 

Атестаційна комісія відмовила в позачерговій атестаціі через те, що з моменту подання заяви не пройшло 2 роки. Я, вчитель української мови, атестувалась на ІІ категорію в 2017-2018 н.р. Планувала подати заяву на позачергову атестацію в жовтні 2019. Чи правильно мені відмовили?????

Наталія Зима
фотограф у школі 

Чи потрібен дозвіл дирекції школи для запрошення батьками учнів фотографа для фотографування дітей на випускний альбом?

Елена Кисиль
Коли буде переглянуто навантаження педагога-організатора? 

Коли буде переглянуто навантаження педагога-організатора? Вчитель має -18 год, вихователь 25-30 год, а організатор -40 год, кошти отримуємо однакові, а навантаження з такою різницею!!! Колись обіцяли зменшити до навантаження вихователя, але за нас забули! Несправедливо!

Марія
Дуже потрібна відповідь. 

Доброї ночі! Підскажіть ,будь ласка, в 2016 році було пройдено курси підвищення кваліфікації,в 2017-2018 була атестована і було присвоєно ІІ категорію чи маю я право атестуватися позачергово в 2019-2020 н.р.Адміністрація аргументує що ще 2 роки не пройшло.А коли ж можна тоді?!Дякую.

Светлана БулгаковаМедынская
виховні плани в початковій школі 

Чи має право адміністрація вимагати написання виховних планів у початковій школі кадже у нас немає виховних годин? Дайте, будь ласка, посилання на документ.

АН
Навантаження соцiального педагога 

У школi cоцiальний педагог працюэ на ставку. Скiльки у нього може бути годин вчителя ( коли не звернешся, у нього уроки, вiн зайнятий)?

Наталя Сенів
посада завгоспа у навчально виховному комплексі 

доброго дня у мене таке питання : ставка завгоспа у навчально виховному комплексі якщо :якщо дошкільна частина має 34 дитини а шкільна частина має 70 . Якщо б це був ЗНЗ то треба 80 дітей на 1 ставку, якщо б це був ДНЗ то у моєму випадку це дві групи на 0,5 ставки. питання наступне. Посада завгоспа має бути 1 ставка чи 0,5 ставки так як це є НВК а для них штатів нема

Валера Наташа Керасьови
Чи має право директор школи не прийняти заяви про заміну предмета 

Батьки учнів 2 класу написали заяви про заміну предмета Німецька мова на предмет Англійську мову чи має право директор не прийняти і відмовити

Ganna
Документація. 

Яку документацію повинен вести вчитель-асистент в інклюзивному класі.Дякую.

Ganna
Оплата вчителю-асистенту в інклюзивному класі. 

Яка оплата вчителя-асистента в інклюзивному класі,якщо кваліфікаційна категорія-вища і звання "Старший вчитель". Дякую.

Oksana
Чи можна атест. маючи стажу 7 років? 

Доброго вечора. Чи можна атестуватися маючи 7 років пед.стажу. Серед який 3 роки спеціального психолога на інклюзивний освіті, перевелась на вчителя біології та одразу пішла в декретну відпустку, після повернулась вчителем біології працюю повний рік, та цей навчальний. Чи можу атестуватися на вчителя біології?

Ivanna Zatvarnitska
Доброго вечора. Скажіть будь ласка скільки днів на тиждень має бути класний керівник у школі? чи вимірюється класне керівництво у годинах? 

Скажіть будь ласка скільки днів на тиждень має бути класний керівник у школі? чи вимірюється класне керівництво у годинах?

Morika14
Подовжений день 

Чи може ГПД складатися з учнів 3-6 класів, якщо це сільська школа

Ніка
Скільки груп на ставку має бути у керівника гуртка в ДНЗ? 

Яке навантаження для керівника гуртка в ДНЗ?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!