Osvita.ua Запитання
Запитання-відповіді
Якщо ви хочете надати відповідь на запитання іншого користувача, ви можете зробити це натиснувши посилання «Відповісти» під конкретним запитанням. За всі запитання та відповіді можна голосувати поставивши «+» чи «-», що додає рейтинг конкретному користувачу та збільшує довіру до його відповідей. Також ви можете відправляти скарги адміністрації сайту на запитання та відповіді інших користувачів, щоб зробити це необхідно натиснути «X» в правому верхньому кутку конкретного запитання чи відповіді. Для того щоб відповідати на запитання необхідно зареєструватися.
Аватар
Запитання
Олена
Понизьте пожалуйста шкалу ДПА! 

Если честно, мне просто не понятна ситуация с химией! Вы изменили порог, изменили шкалу перевода, в тесте было на 2 задания больше, НО вы не изменили шкалу ДПА! Почему так? Подвиньте пожалуйста шкалу, жаль на это не подают апелляцию. Самое сложное ЗНО, где справедливость?

Lyudmila
Подальше працевлаштування прауівників школи при її реорганізації 

В травні місяці ознайомлюють працівників Решетилівського навчального закладу І-ІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області, що відноситься до Решетилівської ОТГ ( де навчається 150 учнів і працює 15 вчителів, 9 працівників обслуговуючого персоналу), з тим, що заклад визнано аварійним ще в листопаді 2017 року. Ми всі до цього часу навчалися, ще й з 29.05.2018 до 15.06.2018 оздоровлювали дітей у пришкільному таборі. Тепер хочуть реорганізувати освітній заклад, запропонувавши злиття з гімназією (ІІ-ІІІ ступенів) ступінь якої хотять понизити до ЗОШ І-ІІІ ступенів. Розміщення дітей є можливим за умови розподілу по різних класах, але годин для вчителів за попередньою тарифікацією не має. Скажіть будь ласка, згідно законодавства, як повинні працевлаштувати вчителів та працівників школи? Яке навантаження повинен мати вчитель?

Лариса Васильевна Полищук
Подальше працевлаштування вчителя, після ліквідації школи 

Наша школа була філією опорної школи, в цьому році її ліквідували. Я вчитель математики та інформатики, маю 24 роки педстажу. Чи зобовязані мені надати роботу? І якщо так то хто дирекція опорної школи, а вони підпорядковані ОТГ, то відповідно відділ освіти в ОТГ, чи районний відділ освіти?

валентина
розподіл навантаження 

Я випустила 4 клас. Мені не дають повністю години в 1 класі. а навантажують годинами в різних класах від 1 по 4 кл. Дають тільки 2 години в перших класах.Чи можуть це робити без моєї згоди

olenka
Про учителя інформатики 

Я учитель математики, вища освіта, звання "учитель-методист", стаж 45 років. Вже років 30 вчу дітей ще й інформатики. У 2016 пройшов курси підвищення кваліфікації учителів інформатики. А віднедавна почали казати, що у нашій школі інформатики вчить не спеціаліст, тому треба дітей возити в іншу школу на уроки інфоратики до спеціаліста! Чи правильно це?

alexxx
Расчет балла аттестата 

Добрый день! Кто производит перевод аттестата в 200-балльную систему: сам поступающий или кто-то другой? Нужно все баллы просуммировать и разделить на количество? Нужно ли округлять, например: 10,17? Спасибо!

Anna Zholobchuk
Чи можливо таке? 

Маю я шанс вступити на платну форму, якщо з мови 151, з анг 126, з історії-100. Ці всі бали додаються чи ні?Прохідний бал в РДГУ 124 бали.

Людмила Бойчук
Про штатні нормативи 

Добрий день! Допоможіть,будь-ласка,в такому питанні:опорний навчальний заклад має 33 класи з 1 по 9 клас,в т.ч. у філіях по 9 класів.Як визначити кількість штатних одиниць педагога-організатора? В опорному навчальному закладі /сільська місцевість/ загальна кількість учнів -640 в т.ч. в філіях -159 учнів,115 учнів та 133 учні. Яка кількість штатних одиниць практичного психолога,соціального педагога повинна бути в опорному навчальному закладі? Кількість посад кухара? Харчування в опорному навчальному закладі та філіях організовано самостійно. У ОНЗ харчується - 133 дітини,у філіях-78 та 39 відповідно. Сподіваюсь на Вашу допомогу.Щиро дякую!

Petro
Відпустка вчителів 

Доброго дня всім, в мене таке питання працюю в школі вже 11 років, за ці роки два рази перебував у декретній відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, цього року вийшов на роботу 20 січня відпустку дістав лише 28 днів замість 56, директор сказав що я не відпрацював пів року після виходу з декрету, чи маю я право на повну відпустку? Дякую...

Маша Ковтунович
Бакалавр - це ж вища освіта! 

Доброго дня! Бакалавр - це ж вища освіта! Скажіть, будь ласка, який посадовий оклад згідно розрядів та тарифних сіток може мати працівник з освітою бакалавр.Це 10 чи 11 розряд?

Tatyana Chernyavskaya
Имеет ли сын льготу при поступлении? 

Имеет ли сын право поступать по квоте, если ему 18 лет будет 5 июля,удостоверение ребенка инвалида от 6 до 18 лет, ЗНО писал на спец условиях,диагноз тугоухость?!

Sophia Nakonechnaya
как расчитывается рейтинг на стипендии? 

и если у меня все оценки 4-5 и есть одна тройка,я могу претендовать на стипендию?

Таня Кулик
перескладання заліку 

добрий день! Скажіть, будь ласка, чи можна брати додаткову відомість для перескладання заліку безпосередньо в день перескладання чи потрібно раніше?

Таня Кулик
перескладання заліку 

добрий день! Скажіть, будь ласка, чи можна брати додаткову відомість для перескладання заліку безпосередньо в день перескладання чи потрібно раніше?

Алла Терещенко
Структура 2018 - 2019 н.р. 

Доброго ранку. Чи є вже рекомендації МОН щодо структури 2018 - 2019 н.р., а також тривалості канікул? Чим керуватися при складанні структури спеціальній загальноосвітній школі-інтернату?

Николай Кармазин
Нагрузка учителя 

Имеет ли право администрация школы заставить учителя взять нагрузку более 18 часов?

Іван Луцик
навчання на державній основі 

Доброго дня. Якщо я закінчив коледж на бюджеті, чи буду мати право на бюджет,продовжуючи навчання,у виші.Дякую.

Іван Луцик
Про кількість поданих заяв. 

Доброго дня. Я так зрозумів, що обмежень щодо кількості вузів немає.Тобто можна подати сім заяв по одній у сім вузів,єдине, це на максимум 4 спеціальності,а можна навпаки,наприклад у меншу кількість вузів на кілька спеціальностей, чи не так? Це перше.І наступне ,чи така сама ситуація із вступом у коледжі? Дякую.

Руша
Питання про ЗНО з англійської мови для вступу в магістратуру. 

Прошу дати роз"яснення стосовно іспиту з англійської мови в ЗНО для вступу в магістратуру по дисциплині "право". Того року англійська мова була правова для вступаючих в магістратуру з права. Де є інформація- ЯКА англійська мова буде цього року 2018. Ходять чутки, нічим не підкріплені, що цьогоріч англійська в таких іспитах буде загальною, а значить,- така, як і шкільна програма до вступу в виші. Розтлумачить будь ласка. Діти в паніці.

Александр Ковеня
Як забрати документи після відрахування з ВНЗ? 

Мою дитину відрахували з ВНЗ, але про документи залишені в університеті, ми згадали тільки через деякий час. Поясніть, ті хто в цьому тямлять, як довго буде тривати ця процедура і що саме вимагається від нас? P.S. Дитина вчилась на бюджеті, на підставі квот.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!