Osvita.ua Запитання
Запитання-відповіді
Якщо ви хочете надати відповідь на запитання іншого користувача, ви можете зробити це натиснувши посилання «Відповісти» під конкретним запитанням. За всі запитання та відповіді можна голосувати поставивши «+» чи «-», що додає рейтинг конкретному користувачу та збільшує довіру до його відповідей. Також ви можете відправляти скарги адміністрації сайту на запитання та відповіді інших користувачів, щоб зробити це необхідно натиснути «X» в правому верхньому кутку конкретного запитання чи відповіді. Для того щоб відповідати на запитання необхідно зареєструватися.
Аватар
Запитання
Виктор1997
Свидетельство для военкомата 

Добрый день. Я закончил 11 класмов школы, учусь в университете. Военкомату понадобилось свидетельство об окончании 9 класса. Где оно должно хранится: дома или в школе? В школе сказали, что оно у меня, а дома я не нашел. Спасибо.

Галина Подобед
Восстановление в ВУЗ 

Подскажите, если студент учился в частном ВУЗе в г. Донецке,(ДААТ )2 года, в Украине ,т.е. с 2012 по 2014, может ли он куда-то восстановиться на 3 курс

Oxana Vengrin Chorna
Доброго дня! скажіть, будь ласка, скільки робочих тижнів повинен записати вчитель у класному журналі з розрахунку 1год в тиждень, і чи всі вчителі мають право ущільнювати теми для вичитки програми???? 

У вчителів виникла проблема з вичиткою годин навчальних предметів, використовуючи рекомендований лист МОН № 1/9-315 від 07 червня 2017 року яка кількість годин може бути записана в журналі???

Марина Древинская
Чи зберігається категорія при переході з ДНЗ до школи? 

Допоможіть розібратися, будь ласка. В школі працювала рік, потім пішла працювати в садок вихователем. За 12 років отримала І категорію. В 2017 перейшла на посаду соціального педагога та 0.5 ставки вихователя ГПД в школу. В РУО мені сказали, що категорія вихователя ДНЗ не відіграє ніякої ролі у тарифікації моєї заробітної плати в школі. Тому встановили спеціаліста. Я вважаю,що це порушення моїх прав. Що я маю робити?

Світлана Бондаренко
Звільнення від ДПА 

Чи звільняється від ДПА у формі ЗНО учениця, яка навчається за індивідуальною формою навчання (порушення слуху) та зареєструвалася на ЗНО для вступу до ВНЗ?Оскільки в Положенні про ДПА у розділі V п.1.1. учениця звільняється, а відповідно до листа МОН №1 /9-66 від 31.01.2018, дана особа повинна проходити ДПА у формі ЗНО на загальних засадах.

Виктория Диц
Замена часов русского языка на другой предмет 

Можно ли заменить часы русского языка на другой предмет,например,на математику

Виктория Диц
Замена часов русского языка на другой предмет 

Можно ли заменить часы русского языка на другой предмет,например,на математику

Ірина Сафяник
Атестація бакалавра 

При атестації вчителя бакалавра він отримує категорію чи ні?

Ірина Сафяник
Атестація бакалавра 

При атестації вчителя бакалавра він отримує категорію чи ні?

Ольга
свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою. 

Підкажіть, чи може дитина мати золоту медаль, (навчаючись відмінно у 10 класі) якщо пропустить рік навчання (за програмою обміну) і повернеться продовжити навчання в 11 клас у ту ж школу?

Натали
Мой ребёнок, 15 лет последние 4 года училась в США. В 11 класс идёт в Киеве. Меня интересует, какие предметы ей прийдется сдавать дополнител... 

Мой ребёнок, 15 лет последние 4 года училась в США. В 11 класс идёт в Киеве. Меня интересует, какие предметы ей прийдется сдавать дополнительно? У кого можно получить более детальную информацию? Благодарю.

Лариса Беренська
копія документа про повну загальну середню освіту 

донька навчається у педагогічному коледжі - копію атестата про повну загальну середню освіту не дають,кажуть що не мають право і віддадуть атестат разом з дипломом ( і робіть копії скільки потрібно).Дають довідку що вона є студенткою педагогічного коледжу. Чи зареєструють нас з цією довідкою на ЗНО?

Natalie Kundilovski
укладання контрактів зпедпрацівниками 

Доброго дня! Чи вважається контракт безстроковим, якщо після дати його закінчення працівник продовжує трудові відносини.

София Вовк
Если изменилась фамилия. Свидетельство о браке копию нужно предоставлять? 

Пакет документов для регистрации на ЗНО

PETRO
Чи зобов'язаний приймати участь у тижні циклової комісії? 

Чи зобов'язаний я приймати участь у тижні циклової комісії, якщо голова циклової комісії раніше не говорила про проведення такого тижня, а повідомила за два тижні до проведення? Чи правомірні мої будуть дії, якщо я відмовлюсь від участі і чи вплине це на мою атестацію.

Ірина Сафяник
Коли мені проходити атестацію 

Педагогічний університет закінчила в 2014 році і повинна атестуватися в 2019 році. Цого року восени адміністрація школи планувала мене відправити на курси щоб навесні 2019 проатестувати, бо саме навесні засідає атестаційна комісія. Але методист відділу освіти не захотіла вносити мене у списки на проходження курсів. Сказала що внесе на 2019 рік. Але тоді ж я проатестуюсь тільки навесні 2020 року! Хіба це правильно і чи правомірно вчиняє методист? Що мені робити?

лара
Про зниження категорії 

Викладаю образотворче мистецтво. Атестувалась в 2013 році на підтвердження І категорії. На момент атестації були пройдені курси (в 2012 році). В червні 2017 року минуло 5 років з дня проходження курсів і мені почали платити за категорією спеціаліста (з 1 вересня). На курси не посилали і я прогавила, що курси закінчились. В цьому році закінчується міжатестаційний період.Чи правильно мені проводять оплату?

лара
про педнавантаження 

Спеціальність - англійська мова. Довантажена історією до ставки, за відсутності спеціаліста. У квітні хочуть прийняти спеціаліста з історії. Чи мають право приймати нову людину в кінці навчального року і забрати в мене історію з 1 квітня.

Александр Бойко
1 клас по новой програме 

моему сыну 5 лет, с школы начали звать на подготовительные уроки к школе. я был в шоке, когда на первом же занятии учитель (их будущий классный руководитель) вызвал всех к доске и сказал, я говорю буквы а вы пишите. когда я учился, на подготовительных занятиях мы учили каждую букву по очереди, а полностью изучали и учились писать в 1 классе. а тут мне сказали, к 1-у классу знать все буквы и уметь их писать, уметь считать от 1 до 10 и обратно и цвета. выходит надо дома всему научить ребёнка, возникает вопрос, а чем они будут заниматься в 1 классе? если мы выучим все дома. и еще, по слухам слышал, что в начале 1-го класса надо будет складываться на плазменный телевизор, типа они будут смотреть видео-уроки. насколько ето правда? если ето новая учебная программа, то пусть авторы наделяют школы всем необходимым. напишите пожалуйста, что должны делать дети на подготовительных занятиях, и какие расходы предусмотренные на родителей первых классов. в нас село небольшое, и в 1-й класс пойдет 4-5 детей. мне страшно представлять какие расходы там будут, если нужно будет все покупать самому. Заранее спасибо.

Сергей Савельев
ВУЗЫ вечернего обучения 

Подскажите пожалуйста, в каких украинских ВУЗах, есть вечернее обучение?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!