Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Лена Михно
На що може претендувати педагог-організатор при атестації 

Доброго дня!Мене цікавить питання на, що може претендувати педагог-організатор під час атестації,якщо має неповну вищу освіту педагогічну, пройшов КПК педагогів-організаторів, стаж роботии8 років.

Галина Шаленская
Яким роком вважати рік позачергової атестації? 

Доброго дня. Уточніть, будь ласка: попередня атестація вихователя ДНЗ була в березні 2018 р (2017-2018 н.р.) - присвоєно кв.категорію "спеціаліст другої категорії". Чи можна вихователю атестуватися позачергово у цьому 2019-2020 н.р. на присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст першої категорії"?. Чи вважається це терміном "не раніше,як через два роки..."?

Zvjezdana Sumaglica
Курси перепідготовки в Росії 

Чи визнаються в Україні курси перепідготовки (спеціальність олігофренопедагог) отримані в Росії?? Це приватний заклад,котрий має ліцензію.Буду вдячна за поради та відповіді.

Надя
Чи можна з дипломом магістра( облік і аудит) викладати у коледжі та школі 

Доброго вечора. Чи можна з дипломом магістра( Облік і аудит) викладати у школі та коледжі. Дякую

Елизавета Куликова
Чи може директор школи вимагати від вчителя конспект уроків за своєю структурою? 

Доброго дня! Працюю перший рік в школі. Чи може директор школи вимагати конспект кожного уроку за своєю структурою?

Marina
Чи можу я атестуватися, щоб отримати категорію в цьому навчальному році, якщо диплом магістра отримаю в грудні цього року? 

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи можу я атестуватися на категорію в цьому навчальному році, якщо я вже 3 роки працюю вчителем, але диплом магістра отримаю у грудні цього року?

Максим
Чи можна поновитися у другому Університеті на 4 курс(якщо не довчився 4 курс у своєму університеті)? 

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка чи можно поновитися на 4 курс, але в іншому навчальному закладі, хочу на контрактній основі на ту ж спеціальність що й в старому ВНЗ?

Вікторія
Математика на сьомому уроці 

У мене в розкладі стоять 7 уроки алгебри і геометрії у 7-9 класах, причому 2-4 уроки - вікна. Чи можна ставити математику на сьомому уроці?

Mariana Oleniukh
Гпд 

Я працюю вихователем ГПД на 0,5 ставки, моя колега - на 0,25 . Тобто 0,75 ставки в загальному на групу , а це 4,5 астономічні год в день, і 22,5 год в тиждень.В тиждень при 0, 5 я повинна відпрацювати 15 год, а це 3 повні дні і 1.5 год наступного дня .Чи правомірно ділити нам той четвертий день? Бо нас поділили таким чином, що першого тижня місяця і третього я маю один вихідний , а другого і четвертого- два дні вихідного. Зважаючи на це, я добряче перепрацьовую по кількості годин.

Таня
Атестація майстра виробничого навчання 

Педагогічний працівник має середню спеціальну освіту. За результатами атестації встановлено 12 тарифний розряд майстра в/н з керування транспортними засобами. Чи можна атестувати його на встановлення 13 тарифного розряду? Дякую

Українка
Оплата за перевірку зошитів 

Працюю вчителем початкових класів у 4 класі (16год) та викладаю українську мову (поділ класів) у 1 та 3 класах. Чи повинні мені платити за перевірку зошитів у 1 та 3 класах окремо? Чи це входить у ту оплату, яку я отримую (15% від ставки - 18 год)

Елизавета
Чи можна скласти 1 предмет у 2020, якщо я вже складала ЗНО у 2018 

У 2018 році я вже сладала ЗНО. Хочу поступити у 2020. У список моїх предметів входить іноземна мова. Підскажіть будь ласка: я зможу скласти ще раз лише англійську або я повинна буду складати усі потрібні мені предмети.

Kozelrus
Результати ЗНО-2019 (і не тільки) 

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, чи діють результати зно в 2020 році за 2019 рік, по предметам - укр мова, математика, біологія? 2) Чи необхідно тоді реєструватися на ЗНО 2020, якщо є бажання подавати док. за результатами 2019 року? Причина питання - результати ЗНО-2019 високі, але є бажаня перепоступати в 2020 році.

Олена Міллер
Індивідуальна форма навчання 

Я начальник відділу освіти. На 01.09.2019 року 5 закладів освіти мали неповні класи; 10 класи - 2 заклади, 11 класи - 3 заклади Для них було організовано інд. навчання - по 12 годин на кожного учня. 19 вересня 2019 року затвердили тарифікацію в департаменті, з індивідуальним навчанням. Діти провчилися 27 днів. На сьогодні, спираючись на наказ N955 від 10.07.2019 р. Міністерства освіти і науки України я змушена розганяти дітей в інші заклади тому, що можливості організувати дистанційну форму немає, і переходити до інших закладів небажають. Які наслідки матиме невиконання даного наказу для мене.

Наталья Федорова
Скажіть, будь ласка, чи може вчитель початкових класів, який має освіту тільки педагогічного училища, маючи стаж 17 років, ( остання ате?... 

Скажіть, будь ласка, чи може вчитель початкових класів, який має освіту тільки педагогічного училища, маючи стаж 17 років, ( остання атестація: 11 кваліфікаційний розряд) атестуватися зараз на вищу категорію та звання Старший вчитель? Також ще цікавить , вихователь дитячого садка , має Вищу освіту вчителя географії, ( остання атестація : підтверджено категорію Спеціаліст) підвищувати позачергово через 3 роки свою кваліфікацію, як той , що має відповідну освіту!!!Дякую за відповіді.

NITA
підтвердження вищої категорії 

Доброго дня. Які матеріали потрібно підготувати, щоб атестуватись на підтвердження вищої категорії? стаж роботи більше 25р.

Алла Аллочка
Позачергова атестація на присвоєння звання "старший вчитель" 

Вчитель атестувався у 2015-2016 н.р.(встановлена вища кваліфікаційна категорія). У 2018 році брав участь у обласному конкурсі "Вчитель року-2018" і став лауреатом (III місце). Має бажання атестуватись позачергово у 2019-2020 н.р.на присвоєння звання "старший вчитель", але директор навчального закладу ігнорує подання клопотання до атестаційної комісії II рівня та не планує розглядати це питання на педагогічній раді. Запитання: чи можуть методисти методичного кабінету подати клопотання і чи є ще якісь вирішення цієї проблеми? Дякую.

Катя Красько
ЛФК в ЗДО. Інклюзія 

Доброго дня. Цікавить чи можу я проводити ЛФК в інклюзивних групах ЗДО, маючи диплом вчителя фізичної культури. В додатку до диплома вказані предмети і ЛФК і медична справа. Дякую.

qwerty
Довідка замість атестата 

Добрий день, я учень 11 класу, але в моїй школі мій клас відвідує ще один навчальний заклад, так би мовити для отримання профільної освіти, типу отримання професії за 2 роки. Так ось, недавно мені сказали, що якщо я продовжу пропускати заняття атестат я не отримаю, а отримаю лише довідку (я так зрозумів довідку про те що я не пройшов програму навчання, або щось в цьому роді). Цікавлять мене 3 питання: 1. Чи впливає ця довідка на допуск до ЗНО. 2. Чи будуть проблеми з надходженням до вищого навчального? 3. Чи можу я відмовитися від такої форми навчання, хоча б замість цього спец. училища відвідувати школу, яку я відвідую через це 4 дні на тиждень, а не 5.

Iрина
Оплата праці психолога 

Добрий ранок! Пiдскажiть, будь ласка, чи нараховують психологу 20% за роботу в iнклюзивних класах на його години корекцiйних занять.