Запитання та відповіді на нього

Чи можу я залишити свою дитину ще раз у 1 класі

Лідія
Доброго дня, я мама синочка, яка не знає як їй правильно розв'язати проблему і просить допомогти . Мій син пішов до 1 класу в 5 років 1 місяць ( пішли на поводу у друзів і так рано віддали до школи). Спочатку все було добре, а в другому півріччі він геть перестав . На літні канікули вівстигатиддали на додаткові заняття, сьогодні 9 серпня 2019 р . наша вчителька порекомендувала залишити його ще разу першому класі. Ми згодні ,але не знаємо, як правильно це зробити. Я читала, що рішення повинна виносити шкільна педрада за згодою батьків, але мені в школі відповіли, що вже пізно, що треба було ще в травні місяці писати заяву, а не за 3 тижні до школи. Запропонували піти в іншу школу, яка дуже далеко від нас. Будь ласка підкажіть чи дійсно ми не маємо права піти ще раз у перший клас у нашій школі, невже вихід тільки переводити дитину до іншої школи та тільки там його можна ще раз віддати до першого класу. Буду дуже вдячна за любу відповідь.

Володимир Мініч
Рішення про переведення ухвалюється в кінці навчального року. На хлопчика написаний відповідний наказ про переведення до наступного 2 класу. Тому питання справді варто було вирішувати тоді. Але є й інше питання до адміністрації закладу, як вони могли прийняту дитину до школи в такому віці?
Тому або перехід в іншу школу і все почати з нуля, або в 2 клас.

Лідія
Дуже вам дякую за відповідь. Підскажіть будь ласка ще таке, якщо ми переводимся до іншої школи і відповідно йдемо до першого класу, вчимось там наприклад 1 тиждень, а тоді переведемось назад до нашої школи . Ми зможемо уже у нашій школі знову іти до першого класу . Заздалегідь дякую вам.

Володимир Мініч
Ви добре придумали. Звісно!

Лідія
Велике вам дякую.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua