Запитання та відповіді на нього

Як захистити дитину?

Валентина Ведмедева  Макарова
Я работаю в школе. у меня с директором не самые лучшие отношения. Мой сын заканчивает 9 класс.Директор сказала искать где нам продолжать обучение так, как 10 класса нам не откроют. В тоже время классный руководитель пишет плохую характеристику сыну,я попоросила ее обяснить почему так. Она говорит что заработали то и получили. Но я с этим не согласна. Где она как классный руководитель была раньше7. на него нету ниодной докладной.говорит что он балуется, но таких детей каждый второй. А директор ее поддерживает. Что мне делать? Как доказать свою правоту?

Андрій
подати документи в 10 клас, відказати не мають права, і не завжди діти такі пухнасті як їх бачать їхні батьки, може кл керівник правий, а доповідних не було тому що ви їх колега. ви ж самі написали що дитина балується

MOH
Йдіть до управління освіти і вимагайте законних підстав для подібної характеристики. Пригрозіть класному керівникові тим, що за кожний документ, під яким стоятиме її підпис вона несе відповідальність згідно чинного законодавства. Якщо дитина займається у позашкільному закладі - візьміть характеристику звідти!

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua