Запитання та відповіді на нього

Имеет ли учитель, классный руководитель или директор школы в присутствии учеников или учителей повышать голос на ученика?

Ксения Смирнова
директор школы грозит выгнать ребенка из школы ,только по тому что он спускается на перемене на первый этаж ,чтобы там поиграть с детьми. При этом он публично ругает его ; как при школьниках так и при учителях.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Лучше бы педагогам этого не делать, благодарности от родителей не будет.

Inna
Відповідно до статті 56 Закону України "Про освіту" до обов'язків вчителя входить дотримання педагогічної етики, моралі, повага до гідності учня. А також вчитель зобов'язаний захищати учнів від будь-яких форм фізичного або психологічного насильства і не порушувати права дитини. Якщо з якихось причин заборонено йти на перший поверх, то вчителі повинні пояснити дитині це. Якщо батьки бачать, що вчитель десь некоректно повівся з їхніми дітьми,вони мають право звернутися до адміністрації школи. Якщо немає результату - до відділу освіти, а далі в головне управління освіти і науки.
Якщо мають місце "Розбори" вчителя з учнем у присутності всього класу - це є образливими та неприпустимими. Тим самим учитель порушує основний принцип Конвенції про права дитини: "У всіх діях по відношенню до дітей першочергова увага приділяється найкращому забезпеченню інтересів дитини" (стаття 3).

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua