Osvita.ua Запитання Моя дитина
Запитання
Валентина Ведмедева  Макарова
Як захистити дитину? *

Я работаю в школе. у меня с директором не самые лучшие отношения. Мой сын заканчивает 9 класс.Директор сказала искать где нам продолжать обучение так, как 10 класса нам не откроют. В тоже время классный руководитель пишет плохую характеристику сыну,я попоросила ее обяснить почему так. Она говорит что заработали то и получили. Но я с этим не согласна. Где она как классный руководитель была раньше7. на него нету ниодной докладной.говорит что он балуется, но таких детей каждый второй. А директор ее поддерживает. Что мне делать? Как доказать свою правоту?

ST
Як влаштувати дитину до школи? *

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Inna
Чи потрібно наказувати дитину? *

Моя дитина зняла на відео як у школі 2 дівчинки побилися. Це сталося на великій перерві на подвір'ї,близько 2 тижні тому майже всі школярі це бачили, вчителі не бачили. Мене ніхто не повідомив. Я дізналася про це 4 дні тому, коли дитина прийшла додому зі сльозами на очах, бо директор школи сказала "Я від тебе такого не очікувала" і сказала йому, що будуть батьківські збори. Наступного дня я дізналась, що після цього класний керівник заборонила їм виходити з класу, тому що вони погано поводяться, не дружній клас. Тільки в туалет, помити руки, викинути сміття. Тривало це кілька днів. Коли я їй зателефонувала і спитала про це, вона мені дала зрозуміти, що вона мала на це право, після чого на батьківських зборах директор школи, завуч також погодилися з нею. Дитина в присутності вчителів мені нічого не розповідає, я питаю вдома то каже, що боїться. Чи можна таке залишити без уваги? Можливо я чогось не розумію? Що я маю робити?

Irene Tarasova
Оцінка за спортивну форму 

Чи виставляється в журнал оцінка за наявність-відсутність спортивної фоми на уроках фізкультури?

Ольга
Коледжи та ЗНО 

Добрий день! Я мати студентки другого курсу коледжа (м. Київ). Дуже схвильована стосовно питання: "Чи здають студенти 2-их курсів коледжей ЗНО в 2018 році?" Буду дуже вдячна за відповідь (прохання вказати нормативні акти).

Ирина Белошицкая
Права вчителя 

Чи має право вчитель трудового 5 класу не віддавати поробки учнів до кінця навчального року? якщо він повинен їх віддавати, як про це його сказати. Діти засмуяені даним випадком, оскільки завжди дарили свої поробки рідним на зимові свята. Дякую

Юлія Твардовська
Чи має право вчителька поч класів вимагати знімати колготи на фізкультурі? 

Син пешокласник, сільська школа. Вчителька змушує дитину знімати колготи коли вдягає спортивну форму. Дитина проти, йому холодно. Зараз дійсно холодно! Має право вона це робити і де це прописано? Дякую.

НІКА
права дитини 

Чи має право вчитель оголошувати поведінку дитини чи оцінки на класних зборах перед всіма батьками( якщо в цей момент батьків дитини нема поряд), чи повинен це зробити лише в присутності батьків дитини?

Олена Некрашевич
Асистент дитини - медична книжка 

Який об'єм медичних обстежень має пройти мама для допуску в групу садочка як асистент своєї дитини? Чи є якійсь нормативні акти?

Evgeniy Permiakov
Можно ли писать в дневнике 11- класнику расписание черной ручкой? 

Можно ли писать в дневнике 11- класнику расписание черной ручкой?

avangard16
Чи впливає спецгрупа на атестат? 

Доброго дня.Моя донька до 7класу ходила на фізкультуру і мала оцінку 9 балів,але у зв'язку з станом здоров'я з 8 класу у неї спецгрупа.Дитина зараз в 11класі, йде на медаль,але у школі сказали,що "зарах" до атестату не напишуть,а перенесуть в атестат оцінку "9" за 7 клас. Допоможіть розібратись чи правильно це,і що робити в такому випадку.Дякую.

Погорелова В.А.
Использование рабочих ТПО в средней школе 

Является ли использование рабочих тетрадей с печатной основой обязательным для учащихся средней школы? Предусмотрено ли их использование какими-то нормативным документами? Имеют ли право родители отказаться от использования их детьми ТПО?

Погорелова В.А.
Факультатив 

В этом учебном году в нашей школы для учащихся 8 классов был введен факультатив "Экономика". По выражению администрации школы этот факультатив предусмотрен учебным планом, как "додатковий час на навчальні предмети, факультативи, індивідуальні заняття та консультації (1,5 часа)" Обязательно ли посещать занятия такого факультатива? Требуется ли письменное согласие родителей на то, чтобы ребенок посещать такой факультатив? Если мы имеем право отказаться от посещений, то на основании каких нормативных документов это можно сделать?

Galina Lyulko Govoruha
об'єднання двох класів в один 

В травні моя донька закінчила 4-б клас, а на 1-е вересня прийшлав В 5-й клас( об'єднаний)- набрали 29 учнів, створивши один клас. Яка максимальна кількість учнів допустима в класі? Чи законно діє адміністрація школи, відмовляючи в створенні двох класів?

Verona
Перехід у старшу групу дс 

На момент якої дати дитині повинно бути 3 роки,щоб її перевели у середню групу дс з ясел?

Альберт
Чи дозволяється першокласнику носити зошити у портфелі? 

Доброго дня. Нещодавно на батьківських зборах вчителька повідомила, що першокласникам не дозволяється носити зошити до школи у порфелі, тільки в пакеті. Ми розуміємо, що підручники знаходяться в школі, щоденників немає бути, папка для трудового навчання теж буде перебувати у школі. Але ж носити зошити та спортивну форму у пакеті якось не зручно. Скажіть, будь ласка, в яких нормативних документах вказана заборона на носіння речей у портфелі першокласникам? Дякую!

AHHA
Чи будуть якісь зміни в графіку канікул? 

Ідея з трисеместрами дуже гарна, але це фейк. Дуже б хотілося, щоб діти трішки більше відпочивали. Особливо восени. Тільки вийшовши після літнього відпочинку, діти не поводять себе ніби сповнившимися сил та готовими до роботи. Навпаки, іде сильне навантаження на весь організм. Підлітки взагалі сходять з розуму зі своєю шкільною програмою. Весною сонячно, весною багато свят, канікули. Взимку 2 неділі відпочинку вдосталь. А осінню, в таку атмосферну пору зовсім не хватає відпочинку, особливо на різкому старті після літа, навчатися майже 2 місяці. Вихідні, особливо у середній та старшій школі не є днями відпочинку. Це просто домашнє виконання гори завдань на понеділок. ..

svanya
Задержка психологического развития 

Добрый день, я бы хотел узнать программу детей с зпр в начальный классах при обучении в общеобразовательной школе.

Оксана Маїк
Розформування класу 

Школа функціонує у селищі міського типу. На паралелі 9-х класів 58 учнів, з них 4 дітей з особливими потребами (діагнози: Неходжкінська анапластична багатоклітинна лімфома, епілепсія (2 дитини), вада слуху (слуховий апарат)). На даний час із трьох класів хочуть сформувати два із наповнюванітю 28 дітей. Чи правомірна така дія? Чи не порушуються права дітей з особливими поребами, адже приділяти їм увагу у такому великому класі вчитель не матиме фізичної змоги? Який вихід із даної ситуації? Якими нормативними актами чи законами керуються при розформуванні чи збереженні класу? Дякую.

Полина Шульга
Какие документы необходимы для общежития? 

.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!