Osvita.ua Запитання Моя дитина
Запитання
Валентина Ведмедева  Макарова
Як захистити дитину? *

Я работаю в школе. у меня с директором не самые лучшие отношения. Мой сын заканчивает 9 класс.Директор сказала искать где нам продолжать обучение так, как 10 класса нам не откроют. В тоже время классный руководитель пишет плохую характеристику сыну,я попоросила ее обяснить почему так. Она говорит что заработали то и получили. Но я с этим не согласна. Где она как классный руководитель была раньше7. на него нету ниодной докладной.говорит что он балуется, но таких детей каждый второй. А директор ее поддерживает. Что мне делать? Как доказать свою правоту?

ST
Як влаштувати дитину до школи? *

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Inna
Чи потрібно наказувати дитину? *

Моя дитина зняла на відео як у школі 2 дівчинки побилися. Це сталося на великій перерві на подвір'ї,близько 2 тижні тому майже всі школярі це бачили, вчителі не бачили. Мене ніхто не повідомив. Я дізналася про це 4 дні тому, коли дитина прийшла додому зі сльозами на очах, бо директор школи сказала "Я від тебе такого не очікувала" і сказала йому, що будуть батьківські збори. Наступного дня я дізналась, що після цього класний керівник заборонила їм виходити з класу, тому що вони погано поводяться, не дружній клас. Тільки в туалет, помити руки, викинути сміття. Тривало це кілька днів. Коли я їй зателефонувала і спитала про це, вона мені дала зрозуміти, що вона мала на це право, після чого на батьківських зборах директор школи, завуч також погодилися з нею. Дитина в присутності вчителів мені нічого не розповідає, я питаю вдома то каже, що боїться. Чи можна таке залишити без уваги? Можливо я чогось не розумію? Що я маю робити?

Татьяна Савченко
Чи мають право не взяти дитину до 10 класу як що навчажться добре ? 

В звязку з тим що у школі набирається лише один 10й клас і кількість бажаючих дітей більша ніж дозволено , деяких дітям відмовили в переході до 19го класу . Рішеня було прийнято шляхом голосуваня вчителів , в не залежності як дитина вчиться.

Иван Бурцев
за плохое поведение могут исключить из школы? или нет 

за плохое поведение могут исключить из школы? или нет

Елена Шевченко
Чи має право адміністрація школи забороняти всі репетиції всі заходи підготовки до випускного? 

Нашим дітям адміністрація школи заборонила збиратись у школі 11- класникам та репетирувать, готуватись до випускного. Чи законно це?

Viktoriia Tsurkanova
порядок переведення дитини з ясельної групи в молодшу в ДНЗ 

Підкажіть будь-ласка, чи існує нормативний документ, який регламентує чіткі вікові рамки для переведення дитини з ясельної до молодшої групи. Дитина вже рік відходила у ясельну групу, 06.09.17 виповнеться 3 роки, але станом на 01.09.17 ще 3х немає. Чи має право така дитина на перехід до молодшої групи (з 3х до 4х років), чи повинна ще рік відсидіти в яслях (з 2х до 3х років)? Друге запитання, як наслідок з попереднього, у майбутньому чи приймуть таку дитину через три роки до школи у віці 6 років без 6 днів(5 повних років та 350 днів ) ? Чи дитина зможе потрапити до школи лише у 7 років без 6 днів? Дякую.

Віка Сало
Запитання до твору Юрія Мушкетика "Селена" 

Що вам відомом про долю дівчини?

Марина
Доброго дня. Запитання таке: якщо школа знаходиться в нашому районі проживання, але не є нашою за належністю по місцю прописки. Чи можуть... 

Доброго дня. Запитання таке: якщо школа знаходиться в нашому районі проживання, але не є нашою за належністю по місцю прописки. Чи можуть мені відмовити у навчанні в цій школі на законних підставах. Дякую

Таня
Переведення дитини у іншу школу 

Доброго дня. Чи можливо перевести дитину в іншу школу, в якій викладають другу іноземну мову, яку дитина ніколи не вивчала? Може це слугувати відмовою у вступі?

Mykhailo Kityshko
технічні працівники 

З ким мають знаходитись діти під час проведення відкритих заннять,педгодин?Т.я.наш заклад для дітей логопедичних,та ЗПР. До недавнього часу технічки були помічниками вихователів.Тепер зарплату зробили мінімальну,оздоровчих платити не будуть, а посадові обов"язки забули передивитись.Часом бувають такі зміни, що няні більше проводять часу з дітками,ніж вихователі.Чи мають право педпрацівники лишати дітей без догляду і хто несе відповідальність,якщо з дитиною щось трапиться?

Valeriy Suprunenko
У меня вопрос - какими нормами , регламентируется сон детей в детском садике ? 

В детском садике дети спят по 3 часа , дома уложить ранее 23 часов , а иногда и 24 часов , невозможно .

fktyf
Харчування в НВК 

У зв'язку з недофінансуванням група дошкільників при НВК у сільській місцевості була переведена на короткотривалий робочий день. Наразі у звязку з децентралізацією сільська рада передається до центрального органу громади. НВК так як триває навчальний рік залишилося при відділі освіти. На даний час батьки дошкільної групи звернулися у міську раду збільшити тривалість робочого дня та відновлення харчування. Постало питання хто здійснює доплату кухарям міська рада чи відділ освіти.

Люда Єфімчук Новак
Допоможіть прийняти правильне рішення. 

Мій син зараз закінчує 9 клас за індивідуальною формою навчання на дому, так як св сина проблеми з опорно руховим апаратом. В 10 клас потрібно подати документи в іншу школу 3 ступення, так як наша школа 2 ступення. Чи можна якось зробити так щоб дозволили навчати сина в нашій школі з тими самими вчителями, адже наврядчи з іншого села за 20км. будуть приходити вчителі додому,щоб навчати сина. Допоможіть.

Маринка Сальникова
Добрий день. Де я можу подивитися як рухається черга до дитячого садочку? 

Добрий день. Де я можу подивитися як рухається черга до дитячого садочку?

Татьяна Марущак
Вимога принести довідку 

Дитина хворіла вдома чотири дні і не відвідувала школу, до лікаря не зверталися, тому що, як правило, до сімейного лікаря, величезні черги. Таким чином довідки в школу немає. Я хочу написати пояснювальну записку в школу, але вчитель вимагає саме довідку. Чим це регламентовано? Чому я не можу написати пояснювальну? Прочитала Постанову КМУ 646 від 12.04.2000 р. пункт 15, в якому зазначено, що батьки мають право принести медичну довідку АБО написати пояснювальну. Чим керується вчитель?

Татьяна
Права дитини на освіту 

Підкажіть ,як можна захистити вчителя та дітей від утиску з боку директора школи.Тривалий час нашим дітям зривають уроки,порушуючи їх конституційне право на навчання ,вчителя доводять до стану звільнення "за власним бажанням ",на батьківських зборах до батьків та вчителя з боку директора виявлена явна неповага ,на вчителя після цього пишуться догани на підставі ,що одні з батьківські зборів проведені під час уроку дитини яка знаходиться на офіційному лікарняному (мама також була присутня на цих зборах) та на підставі лікарняного дитини ,яка всеж таки відвідувала навчальний заклад та була присутня на уроках цього викладача ,що відображено в щоденнику та підтвердженно батьками дитини.Директор та її приспішники хочуть повністю звільнити викладача ,мабудь для когось більш їм цікавого.Підкажіть будьласка в нас чуйний гарний вчитель ,фахівець своєї справи ,як нам захищатися.За цей рік діти спустилися в навчання завдяки цьому конфлікту навколо них та їх вчителя,якому нанесена шкода ділової репутації.ДОПОМОЖІТЬ Ми зверталися до державних органів , але моїй донці в якої хворе серце (а вся ця історія...

Nataliya
Відвідування учнями курсів за виборм 

Скажіть будь ласка, чи може мій син не відвідувати курси за виборм, які були обрані більшістю учів класу але не відповідають інтересам мого сина.

Юлія Твардовська
Відмовляють у прийнятті до 1 класу. 

У сільській школі відмовляються брати дитину до 1 класу бо 6 років буде 17 вересня. Дитина до школи готова. Які у нас права? До кого звертатись?Чи мавють право відмовити?

Viktoriya Anufrieva
Может ли ребёнок аутист учится за границей, где берут таких детей 

Вопрос обучения аутистов за границей, есть такие учебные заведения , которые готовы взять такого ребёнка на обучение?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!