Osvita.ua Запитання Моя дитина
Запитання
Валентина Ведмедева  Макарова
Як захистити дитину? *

Я работаю в школе. у меня с директором не самые лучшие отношения. Мой сын заканчивает 9 класс.Директор сказала искать где нам продолжать обучение так, как 10 класса нам не откроют. В тоже время классный руководитель пишет плохую характеристику сыну,я попоросила ее обяснить почему так. Она говорит что заработали то и получили. Но я с этим не согласна. Где она как классный руководитель была раньше7. на него нету ниодной докладной.говорит что он балуется, но таких детей каждый второй. А директор ее поддерживает. Что мне делать? Как доказать свою правоту?

ST
Як влаштувати дитину до школи? *

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Inna
Чи потрібно наказувати дитину? *

Моя дитина зняла на відео як у школі 2 дівчинки побилися. Це сталося на великій перерві на подвір'ї,близько 2 тижні тому майже всі школярі це бачили, вчителі не бачили. Мене ніхто не повідомив. Я дізналася про це 4 дні тому, коли дитина прийшла додому зі сльозами на очах, бо директор школи сказала "Я від тебе такого не очікувала" і сказала йому, що будуть батьківські збори. Наступного дня я дізналась, що після цього класний керівник заборонила їм виходити з класу, тому що вони погано поводяться, не дружній клас. Тільки в туалет, помити руки, викинути сміття. Тривало це кілька днів. Коли я їй зателефонувала і спитала про це, вона мені дала зрозуміти, що вона мала на це право, після чого на батьківських зборах директор школи, завуч також погодилися з нею. Дитина в присутності вчителів мені нічого не розповідає, я питаю вдома то каже, що боїться. Чи можна таке залишити без уваги? Можливо я чогось не розумію? Що я маю робити?

НІКА
помилка чи ні 

Шановні читачі! Чи є серед Вас вчителі математики? У нас (батьків) назріло дискусійне питання, прошу Вас допомогти. Завдання 4 класу по математиці: "Запиши пропущену одиницю вимірювання, щоб рівність була правильною 2т 520 кг + 4...= 2 т 920 кг. " Варіанти відповідей різні - 400 кг і 4 ц. Яка з них вірна. Дякую.

Тетяна Троян
Березень 2018 рік. У навчальному закладі немає 1 класу. Дитину, не приймають до школи (переїзд на ПМЖ). Відповідь батькам - не закладено в тарифікацію. Чому порушуються конституційні права дитини, як правильно поступити? 

Березень 2018 рік. У навчальному закладі немає 1 класу. Дитину, не приймають до школи (переїзд на ПМЖ). Відповідь батькам - не закладено в тарифікацію. Чому порушуються конституційні права дитини, як правильно поступити?

Ukrainochka
Чи можно моїй дитині прийти до школи з кольоровим волоссям? 

Донька планує на вихідних пофарбувати волосся у яскравий не природній колір. Що їй можуть на це сказати та чи можуть змусить перефарбуватися або вигнати зі школи?

Татьяна Лакуста
про видачу атестатів про загальну середню освіту 

Чи можна замовити у 2018 році атестат колишньому студенту коледжу, що був відрахований у 2011 році на третьому курсі? За період навчання атестат не замовляли. Які потрібно документи для цього? Буду вдячна за відповідь.

nsr
Прийом дітей до першого класу у 2018-2019 н.р. 

чи можна за заявою батьків прийняти до першого класу дитину , якій на 01.09.2018 року виповниться 5 років і 10 місяців. Якими нормативними документами це підтверджено? Дякуємо

Станислав Чалый
Прийом дитини до 1-го класу 

Добрий день! Має моя дитина право на прийом до 1-го класу не за місцем реєстрації, якщо я являюся військовослужбовцем за контрактом? Дякую.

Станислав Чалый
Прийом дитини до 1-го класу 

Добрий день! Має моя дитина право на прийом до 1-го класу не за місцем реєстрації, якщо я являюся військовослужбовцем за контрактом. Дякую.

Aunt Sarrah
В моєму класі температура сягає взимку та навесні максимум +6 - +12. Чи має право адміністрація закладу примушувати вчителя знімати... 

В моєму класі температура сягає взимку та навесні максимум +6 - +12. Чи має право адміністрація закладу примушувати вчителя знімати верхній одяг, дозволяючи його носіння учням. І чи має право адміністрація наполягати на знятті курток при такій температурі в класі?

Oleksandr Goshta
Чи може директор переводити дитину до паралельного класу через бійку і без претензій кожної з сторін? 

Вдарив однокласницю через те що вона ображала мою дівчину і тим самим спровокувала мене.Директор перевів в інший клас і не схотів навіть слухати.

Nikolay Pozdeev
Специальность в украине 

Добрий день, моя дочка Закінчила технікум в зоні АТО, ми хочемо переїзжати и хочемо щоб вона закінчила технікум на таку же спеціальность "делопроизводство" Але знайти такий технікум в нас не виходить, допоможить будь ласка знайти.

Yulia Kravchenko
Дети АТО 

Действует ли программа для детей участников ато при поступлении, а так же в учебе?

Alina
Вступ до коледжу 

Доброго дня.Я дитина-інвалід(хворію на цукровий діабет).Я буду здавать в > коледж вступні екзамени?Які є привілеї та права?

Natalya
10 класс 

Подскажите , пожалуйста , является ли обязательным и законным требование дирекции школы от учеников 10х и 11х классов посещать ПТУ после основных уроков в школе . Имеет ли право ученик отказаться от посещения ПТУ ?

Alya Yani
Звільнення від фізкультури в школі спортсмена.... 

Звільнення від фізкультури в школі спортсмена.

Оксана Кухар
виплата стипендії учню ПТНЗ 

Доброго дня, учень який навчається в ПТНЗ, 16 років, не має паспорту та індифікаційного коду(власні переконання). Як здійються нарахування стипенді в даному випадку.

Марина Дримуш
Добрий день. Скажіть ,будь ласка, як можна повернути , якщо його було повернуто назад в м. Київ? 

Як можна повернути атестат назад?

Юлія Багній
Оплата декрету 

Доброго дня. Скажіть будь ласка, я працюю у школі соціальним педагогом на 0,5 ставки. На даний час перебуваю у відпусці по догляду за дитиною до 3 років, за 2 місяці маю іти в декретну відпустку по вагітності. Чи потрібно мені виходити із декрету на роботу, щоб нарахування відбулося по теперішній оплаті ставки???

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!