Osvita.ua Запитання Моя дитина
Запитання
Валентина Ведмедева  Макарова
Як захистити дитину? *

Я работаю в школе. у меня с директором не самые лучшие отношения. Мой сын заканчивает 9 класс.Директор сказала искать где нам продолжать обучение так, как 10 класса нам не откроют. В тоже время классный руководитель пишет плохую характеристику сыну,я попоросила ее обяснить почему так. Она говорит что заработали то и получили. Но я с этим не согласна. Где она как классный руководитель была раньше7. на него нету ниодной докладной.говорит что он балуется, но таких детей каждый второй. А директор ее поддерживает. Что мне делать? Как доказать свою правоту?

ST
Як влаштувати дитину до школи? *

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Inna
Чи потрібно наказувати дитину? *

Моя дитина зняла на відео як у школі 2 дівчинки побилися. Це сталося на великій перерві на подвір'ї,близько 2 тижні тому майже всі школярі це бачили, вчителі не бачили. Мене ніхто не повідомив. Я дізналася про це 4 дні тому, коли дитина прийшла додому зі сльозами на очах, бо директор школи сказала "Я від тебе такого не очікувала" і сказала йому, що будуть батьківські збори. Наступного дня я дізналась, що після цього класний керівник заборонила їм виходити з класу, тому що вони погано поводяться, не дружній клас. Тільки в туалет, помити руки, викинути сміття. Тривало це кілька днів. Коли я їй зателефонувала і спитала про це, вона мені дала зрозуміти, що вона мала на це право, після чого на батьківських зборах директор школи, завуч також погодилися з нею. Дитина в присутності вчителів мені нічого не розповідає, я питаю вдома то каже, що боїться. Чи можна таке залишити без уваги? Можливо я чогось не розумію? Що я маю робити?

Светлана Гацапук Попович
Відвідування садочка майбутнім першокласником 

31 травня у НВК видається наказ про зарахування учнів до 1 класу. Якщо мою дитину зараховують 31 травня до 1 класу чи має вона право відвідувати влітку садочок.

Анна
не отчисляют- несовершеннолетнего. 

Моего сына должны были отчислить после первой сесии первого курса, за неуспеваемость и прогулы. Но ему 17лет (несовершеннолетний) Социальная служба по делам несовершеннолетних не дает согласия на отчисления, потому что не имеет права. Без согласия этой службы ВУЗ не имеет права отчислить. Замкнутый круг.

Лариса
Освобождение от ДПА 

Сын по состоянию здоровья освобожден от ЗНО и от ДПА в форме ЗНО. В справке ЛКК не указано на основании какого Наказа. Должен ли он сдавать ДПА в учебном заведении??? Спасибо!

Лариса
освобожление от ЗНО и ДПА 

Если сын освобождён только от сдачи ЗНО по состоянию здоровья, то он может? или обязан? сдавать ДПА, - кто определяет где: в пункте сдачи ЗНО или в учебном заведении??? Является ли справка - освобождение от ЗНО автоматическим освобождением от ДПА???

Лариса
Можно ли сдавать ДПА в форме ЗНО в учебном заведении? 

Сын освобождён от сдачи ЗНО, может ли он сдавать ДПА в форме ЗНО в учебном заведении? Если нет, то получит ли он аттестат о полном среднем образовании???

Світлана Сергієнко Кальчук
Вік дитини для вступу до 1 класу. 

Моїй дитині на початок навчальног року 2019-2020 буде лише 5р.і 9місяців,чи зможе вона бути зарахована до 1-го класу?

Елена
Допоможіть, будь ласка знайти сурдопедагога. Або підкажіть до кого звернутись? 

Доброго дня! Я з Вільшанського району Кіровоградської області. В моєї дочки вади зі слухом вона не чує. Підкажіть де поблизу можна знайти сурдопедагога. Спасибі!

оля
прийом до 1 класу 

Моїй дочці на 1 вересня виповниться 5років 6місяців. Чи є можливість зарахувати її до школи в цьому році. Дякую.

Тамара Панасюк
Чому немає розділу: "Дошкільна освіта"? 

Дошкільна освіта є складовою системи освіти в Україні. Чому цей рівень освіти не включено до розділів для публікацій на Освіта.ua? Дякую за відповідь.

Nikki
Знімати на телефон вчителя на уроці 

Чи можна знімати вчителя на уроці якщо він піднімає руку на учнів,обзиває дітей всякими словами?

Богдан
Почему в 1класе детям задают домашние задания 

Почему в 1 классе школы в оболонском районе по НУЖ задают домашние задания причем очень объемные

walja
Як організувати навчання дитини при тривалій хворобі 

Дитина зламала ногу і перебуває вдома на лікуванні. Від навчання дитини вчителями на дому батьки відмовилися. Завдання кожний вчитель передає дитині, вона опрацьовує матеріал,виконує самостійно вправи і передає вчителеві на перевірку. Таким чином дитина освоює програму. Як правильно оформити таке навчання?

Александр
Лучший сайт для покупки чая и кофе оптом 

https://torbafood.com.ua

Vitalik
ЧИ МАЄ ПРАВО ДИТИНА НЕ ПИСАТИ КОНТРОЛЬНУ РОБОТУ якщо ВОНА ЗАХВОРІЛА ТА В ЦЕЙ ДЕНЬ НЕ БУЛА У ШКОЛІ??? 

Якщо має прова то прохання написати який закон на це вказує.НАПРИКЛАД (15.09)

Mykhailo Irchak
чи може дитина яка має довічне звільнення від фізкультури брати участь у змаганях з дозволу батьків ? 

чи може дитина яка має довічне звільнення від фізкультури брати участь у змаганях з дозволу батьків ?

Olga Galkina
Директор змушує робити випускний 11 клас 

Чи має право директор школи змушувати батьків 11 класу робити випускний вечір? Батьки хочуть на останньому дзвонику привітати дітей, а коли прийдуть документи то адміністрація зробить урочисте вручення.

Vadim Evtushenko
оціінювання на уроці 

чи може вчитель оголошувати оцінки дитини на увесь клас у старшій школі? нормативний документ, що регламентує?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!