Osvita.ua Запитання Моя дитина
Запитання
Валентина Ведмедева  Макарова
Як захистити дитину? *

Я работаю в школе. у меня с директором не самые лучшие отношения. Мой сын заканчивает 9 класс.Директор сказала искать где нам продолжать обучение так, как 10 класса нам не откроют. В тоже время классный руководитель пишет плохую характеристику сыну,я попоросила ее обяснить почему так. Она говорит что заработали то и получили. Но я с этим не согласна. Где она как классный руководитель была раньше7. на него нету ниодной докладной.говорит что он балуется, но таких детей каждый второй. А директор ее поддерживает. Что мне делать? Как доказать свою правоту?

ST
Як влаштувати дитину до школи? *

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Inna
Чи потрібно наказувати дитину? *

Моя дитина зняла на відео як у школі 2 дівчинки побилися. Це сталося на великій перерві на подвір'ї,близько 2 тижні тому майже всі школярі це бачили, вчителі не бачили. Мене ніхто не повідомив. Я дізналася про це 4 дні тому, коли дитина прийшла додому зі сльозами на очах, бо директор школи сказала "Я від тебе такого не очікувала" і сказала йому, що будуть батьківські збори. Наступного дня я дізналась, що після цього класний керівник заборонила їм виходити з класу, тому що вони погано поводяться, не дружній клас. Тільки в туалет, помити руки, викинути сміття. Тривало це кілька днів. Коли я їй зателефонувала і спитала про це, вона мені дала зрозуміти, що вона мала на це право, після чого на батьківських зборах директор школи, завуч також погодилися з нею. Дитина в присутності вчителів мені нічого не розповідає, я питаю вдома то каже, що боїться. Чи можна таке залишити без уваги? Можливо я чогось не розумію? Що я маю робити?

Евгения Мартынова
В який ДНЗ повинна ходити дитина з цукровим діабетом? 

В нас немає санаторних груп, а дитину з цукровим діабетом хочуть оформити в ДНЗ групу раннього віку де вже 28 дітей та одна медична сестра на 365 дітей. На які документи треба слатися, щоб пояснити що така дитина не може ходити в таку групу?

elen25262219
Чи потрібно здавати ЗНО? 

Якщо закінчити колледж за спеціальністю "Управління рухом", а поступати до університету за спеціальністю "Інженерія програмного забезпечення". Чи потрібно здавати ЗНО?

Sergey
не можу зайти на сайт 

Не можу зайти на цей сайт: osvita.np.gov.ua Не підкажете, в чому проблема? Можливо сайт відключений? Заздалегідь дякую

VerikQ
Неатестація з фізкультури 

Моя дитина за перший семестр отримала з фізкультури 9 балів в другому семестрі він прийшов до вчителя із звільненням від фізкультури на рік і він сказав що за другий семестр з фізкультури буде неатестація . Чи буде якось впливати неатестація на середній бал атестату і чи будуть проблеми із вступом до університету ? Дитина в 11-му класі

Даяна11.6
Яким повинен бути середній бал в атестаті? 

Чи можливо поступити з низькими оцінками,але за весь час навчання підняти свій равень..просто пізно взялись за голову..

Ната
Навчання дитини 

В 3 клас прийшла нова дівчинка з Ізраїлю. Вона не розуміє і не знає української мови, не знає російської. Говорить лише на своїй мові. Проблема в тому, що її не можна вчити так як ми не розуміємо один одного. Скажіть як в цій ситуації бути? Що робити? Якими положеннями користуватися?

Марина
Звільнення від фізичної культури 

Чи є можливість за новим Законом про Освіту звільнити дитину, що займається спортом, від уроків фізичної культури.

Марина
На підставі яких документів можно звільнити дитину-спортсмена від уроків фізичної культури? 

На підставі яких документів можно звільнити дитину-спортсмена від уроків фізичної культури?

DM_1679
Немає змісту та висновку, а так все добре))) 

http://ru.osvita.ua/vnz/reports/dpju/24965/ якщо вам не складно додайте висновок та зміст )Дякую за увагу!

Olga Inina
Як перевести на дистанційну форму навчання учня 1 класу за заявою батьків? 

Батьки учня 1 класу звернулися до адміністрації навчального закладу з проханням перевести їхню дитину на дистанційну форму навчання. Але учень не підлягає жодній із категорій дітей, згідно із положення МОНУ "Про дистанційну освіту", що має можливість навчатися дистанційно. Як діяти адміністрації?

Елена Юшкина
атестація учня з предмета 

Учень перейшов до 9-го класу школи, де обов'язково вивчаються 2 іноземні мови-англійська та польська . В школі де він навчався раніше польська мова не вивчалася взагалі. Чи аттестується учень з польської мови за 9 клас, якщо ні, то чому?.Які записи вносяться до свідоцтва про базову середню освіту.

освітянин
Згода на обробку персональних даних учнів 

Доброго вечора! Чи правомірно директор школи вимагає у батьків надати згоду на персональну обробку даних дитини (учня) + ксерокопії паспорта батька або матері(1, 2 стор., місце прописки)? Дякую.

Альона Федишн
частина софіївського собору у якій розміщувались сходи а стіни були оздоблені фресками 

частина софіївського собору у якій розміщувались сходи а стіни були оздоблені фресками

Inna
Як оцінити дитину з предмету? н\а 

Доброго дня, шановні колеги! Відразу уточню, що справа стосується учениці 7 класу, у якої я є класним керівником. Дівчинка не відвідала жодного уроку з географії у цьому навчальному році, посилаючись на те, що вона боїться вчительку. Нещодавно я таки вмовила її, пішла з нею на урок, як вчитель так і дитина ведуть себе нормально. Мали розмову з батьками, аби хтось з адміністрації, психолог чи класний керівник супроводжував дівчинку на уроках, але почули відмову. Батьки не згодні з цією пропозицією, так як мати дитини ще з шкільного життя має особистий конфлікт з вчителькою географії. А працювати з батьками це ще важче. Перша тематична оцінка - н\а. Наразі дівчинка не ходить на уроки, тому відповідно в неї стоять н. Якщо вона буде не атестована із предмету (а географія починається з 7-го класу) за семестр та за рік, що робити? Вперше з таким стикаюся. Перечитала багато законів, там вказано, що н\а може бути лише з поважної причини. І чи допустять дитину до здачі ЗНО? Взагалі які наслідки можуть бути та як вийти із ситуації? Працювали спільно з адміністрацією та психологом з батьками, але спільного рішення так і не дійшли. Завчасно вдячна за відповідь!

Вероника Перевезенцева
Вступ до ВНЗ після другого курсу коледжа 

Мій син - студент другого курсу одного з Київських коледжів. Після другого курсу вирішив вступати до ВНЗ. Але директор коледжу сказала, що ЗНО, які здають в коледжі не підходять для вступу до ВНЗ, так як вони за скороченою програмою. І взагалі, коледж має право подавати документи на атестати пізніше шкіл, тому атестати будуть готові у вересні, коли документи до ВНЗ буде пізно подавати. Підкажіть, будь ласка, на скільки це відповідає дійсності, і як можна домогтися від керівництва коледжу видати атестати так, щоб дитина встигла подати документи до ВНЗ

Вероника Перевезенцева
вступ до ВНЗ після другого курсу коледжа... 

вступ до ВНЗ після другого курсу коледжа

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!