Osvita.ua Запитання Моя дитина
Запитання
Валентина Ведмедева  Макарова
Як захистити дитину? *

Я работаю в школе. у меня с директором не самые лучшие отношения. Мой сын заканчивает 9 класс.Директор сказала искать где нам продолжать обучение так, как 10 класса нам не откроют. В тоже время классный руководитель пишет плохую характеристику сыну,я попоросила ее обяснить почему так. Она говорит что заработали то и получили. Но я с этим не согласна. Где она как классный руководитель была раньше7. на него нету ниодной докладной.говорит что он балуется, но таких детей каждый второй. А директор ее поддерживает. Что мне делать? Как доказать свою правоту?

ST
Як влаштувати дитину до школи? *

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Inna
Чи потрібно наказувати дитину? *

Моя дитина зняла на відео як у школі 2 дівчинки побилися. Це сталося на великій перерві на подвір'ї,близько 2 тижні тому майже всі школярі це бачили, вчителі не бачили. Мене ніхто не повідомив. Я дізналася про це 4 дні тому, коли дитина прийшла додому зі сльозами на очах, бо директор школи сказала "Я від тебе такого не очікувала" і сказала йому, що будуть батьківські збори. Наступного дня я дізналась, що після цього класний керівник заборонила їм виходити з класу, тому що вони погано поводяться, не дружній клас. Тільки в туалет, помити руки, викинути сміття. Тривало це кілька днів. Коли я їй зателефонувала і спитала про це, вона мені дала зрозуміти, що вона мала на це право, після чого на батьківських зборах директор школи, завуч також погодилися з нею. Дитина в присутності вчителів мені нічого не розповідає, я питаю вдома то каже, що боїться. Чи можна таке залишити без уваги? Можливо я чогось не розумію? Що я маю робити?

Вероника Перевезенцева
Вступ до ВНЗ після другого курсу коледжа 

Мій син - студент другого курсу одного з Київських коледжів. Після другого курсу вирішив вступати до ВНЗ. Але директор коледжу сказала, що ЗНО, які здають в коледжі не підходять для вступу до ВНЗ, так як вони за скороченою програмою. І взагалі, коледж має право подавати документи на атестати пізніше шкіл, тому атестати будуть готові у вересні, коли документи до ВНЗ буде пізно подавати. Підкажіть, будь ласка, на скільки це відповідає дійсності, і як можна домогтися від керівництва коледжу видати атестати так, щоб дитина встигла подати документи до ВНЗ

Вероника Перевезенцева
вступ до ВНЗ після другого курсу коледжа... 

вступ до ВНЗ після другого курсу коледжа

Тетяна Давидюк
Групи з вивчення окремих предметів 

В 10 класі протягом осінніх канікул директор перевела 2 учнів до паралельного класу, тепер у класі 27 учнів. Повідомила, що клас не буде поділеною на групи, лише англійська та польська/німецька. Чи правомірно робити такі зміни посеред навчального року?

viktoriya
дитину у садку неперевели з ясель у різновікову групу 

Моя дитина народжена 24.12.2014 один рік відвідувала содок ясельну групу, 1 серпня всіх діток перевели у різновікову групи мою дитину неперевели її залишили ще на один рік у яслях. Моя дитина майже до п'яти років буде у яслях... Я хочу щоб мою дитину перевели у різновікову групу по її віку.

Жанна Гриднєва
Переведення з коледжу в коледж на 1 курсі 

Моя дитина навчається на 1 курсі коледжа за спец.Видавнича справа на бюджеті. Хочем перевестись в інший коледж на спец.Прикладна екологія. Обидва коледжі відносяться до одного Університету та вступні екзамени дитина здавали також до обох, з високим рейтингом вступу на бюджет. Перший місяць навчання показав, що вибір був хибний. На сьогодні один директор відпускає, другий - приймає, навіть є звільнене бюджетне місце, але Університет, якому підпорядковані коледжі, зтверджує, що переведення можливе тільки після першого курсу. Дитина втрачає час, вивчає зовсім інші предмети, розуміє, що помилилася з вибором та шукає шляхи вирішення. Але як, без зайвих перешкод, оформити все документально правильно та головне в зимову сесію здійснити задумане. Дякую

ирина
Как четверокусник—крымчанин может продолжить обучение в вузе и при этом получить украинский аттестат, если только теперь выяснилось, что образовательный центр вовремя не отправил этого студента в школу для аттестации? 

Моя дочь—третьекурсница при переводе в Киевский ТНУ в августе подала необходимые документы и свои контактные данные в образовательный центр Крым—Украина данного вуза. Весь сентябрь она сдавала академическую разницу, а когда пришла в декенат, ей сказали, что зачислена она быть не может, так как срок обмена уже пропущен. Мы в отчаянии... Сорвались из Крыма в уверенности, что никаких препятствий для крымчан нет, документы подали вовремя... Что нам делать?

Светлана Притыка
Диктанты по английскому языку. 

Мой ребенок учится в 6 классе. Учитель английского языка задаёт детям учить 24 слова на диктант. Меня интересует,по новой программе разве не отменили диктанты по английскому языку? Если отменили,то почему эта программа не работает?

viktoriya
мою дитину у садку неперевели з ясель до різновікової групи 

моя дитина один рік відвідували ясельну групу, першого серпня всіх дітей з яслів перевели до різновікової групи, мою дитину і ще двох діток залишили ще на один рік у яслях. Моя дитина народжена 24.12.2014 майже до п'яти років вона буде у яслях, я хочу щоб моя дитина відвідувала різновікову групу .

Надя Дуня
підготовчі курси. чи мають права не відпускати дитину при наявності документа.... 

підготовчі курси. чи мають права не відпускати дитину при наявності документа.

nata
хто нести відповідальність 

Вихователь здо приймає врвнці дітей,під час прийому,діти збирають каштани.Хлопчик знайшов камінь і перекинув через паркан і розбив скло в припаркованій машині.При цьому вихователь був поряд,приймав дітей групи.Хто має нести відповідальність за скоєний вчинок-вихователь,батьки чи заклад?Хто має відшкодувати вартість скла?Постраждалий до суду не звертався,як вирішити такий конфлікт?

Екатерина Маликова
Такси для ребенка в школу 

Подскажите хорошую и недорогую службу такси для ежедневных поездок ребенка в школу?

Аня
Чи може директор заборонити учням їздити на екскурсії під час шкільного процесу? 

Чи може директор заборонити учням їздити на екскурсії під час шкільного процесу?

Анжеліка Конракова
Чи повинен учень який пропустив самостійну роботу писати її коли розпочне заняття 

Моя дитина захворіла через це не пішла в школу і тому не писала самостійну роботу. Коли вона розпочала заняття вчитель сказав що ти будеш писати самостійну сама сьогодні

Людмила
які документи потрібні, щоб продовжити навчання в Україні після Польщі. 

Дочка навчалася в Польщі, але не закінчила 3 курс. Пройшов рік. Маємо роздруківку екзаменів-заліків з печатками про закінчених 2,5 семестри. Підкажіть, що робити, щоб продовжити навчання в Українському виші.

Анастасия Богаткина
Лечение ребенка 

Подскажите где можно купить хороший небулайзер для ребенка?

Inna
Учні початкової школи, які навчаються за індивідуальною формою навчання мають право на безкоштовне харчуванння? 

Учні початкової школи, які навчаються за індивідуальною формою навчання (дитина-інвалід) мають право на безкоштовне харчуванння?

Наталія Марко- Герасименко
Чому у коледжах та вузах вивчають методику викладання російської мови? 

Моя дитина навчається в " Педагогічному коледжі ім. Ю. Федьковича". На третьому курсі в них з' явилася методика викладання російської мови. Чому тепер коли в нас війна з " московією " , наші діти мають вивчати мову агресора, якщо в школі такого предмету не було? І них не має бажання її вивчати. Краще більше часу приділили б рідній мові.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!