Osvita.ua Запитання Моя дитина
Запитання
Валентина Ведмедева  Макарова
Як захистити дитину? *

Я работаю в школе. у меня с директором не самые лучшие отношения. Мой сын заканчивает 9 класс.Директор сказала искать где нам продолжать обучение так, как 10 класса нам не откроют. В тоже время классный руководитель пишет плохую характеристику сыну,я попоросила ее обяснить почему так. Она говорит что заработали то и получили. Но я с этим не согласна. Где она как классный руководитель была раньше7. на него нету ниодной докладной.говорит что он балуется, но таких детей каждый второй. А директор ее поддерживает. Что мне делать? Как доказать свою правоту?

ST
Як влаштувати дитину до школи? *

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Inna
Чи потрібно наказувати дитину? *

Моя дитина зняла на відео як у школі 2 дівчинки побилися. Це сталося на великій перерві на подвір'ї,близько 2 тижні тому майже всі школярі це бачили, вчителі не бачили. Мене ніхто не повідомив. Я дізналася про це 4 дні тому, коли дитина прийшла додому зі сльозами на очах, бо директор школи сказала "Я від тебе такого не очікувала" і сказала йому, що будуть батьківські збори. Наступного дня я дізналась, що після цього класний керівник заборонила їм виходити з класу, тому що вони погано поводяться, не дружній клас. Тільки в туалет, помити руки, викинути сміття. Тривало це кілька днів. Коли я їй зателефонувала і спитала про це, вона мені дала зрозуміти, що вона мала на це право, після чого на батьківських зборах директор школи, завуч також погодилися з нею. Дитина в присутності вчителів мені нічого не розповідає, я питаю вдома то каже, що боїться. Чи можна таке залишити без уваги? Можливо я чогось не розумію? Що я маю робити?

Iryna
золотая медаль 

Спсибо за ответ, но как в таком случае понимать: Загальні положення п.1.3.Список претендентів на нагородження Золотою або Срібною медалями визначається керівником навчального закладу за результатами РІЧНОГО оцінювання в 10 класі та 1 семестрі 11 класу і затверджується на засіданні пед.ради?

Dilyara Chepok
права дітіні 

Діти балуються в школе Трое батьків вірішіли провчіть чужіх дітей прійшлі в школу зібрали 4 учнів погукалі зауча діректора і сказалі ім що воні не едуть на Єкскурсію почалі розбіратіся з німи сазалі заучу і діректору щоб воні повернулі гроші учням Малі воні на це право?І повинні воні булі погукати батьків чі самі розбіратіся з дітьми?

CD
Як можна за бажанням батьків замінити вчителя в початковій школі 

Вчитель початкової школи чітко не вимовляє звуки? Батьки скаржаться на письмо дітей, вимову цифр. Як його можна замінити ?

CD
в листопаді 2017 року вийшла з дикретної відпустки (4 роки в д/в) вчитель початкових класів, про яку батьків першокласників не попереджал?... 

в листопаді 2017 року вийшла з дикретної відпустки (4 роки в д/в) вчитель початкових класів, про яку батьків першокласників не попереджали з першого класу і яка жодного дня не вчила цих дітей, тобто вона не йшла з цього класу в д/в. З іншою вчителькою батьки організували клас з 1 вересня 2016 (ремонт приміщення, вікна, жалюзі, освітлення), вчителька організувала дітей (навчання, дисципліна, спілкування) все всіх влаштовувало. І ось 27 листопада вийшла інша вчителька з декретної відпустки, яка пропрацювала всього один вересень місяць в 2013 році і пішла в декрет (до дектета була атестована як вчителька продовженого дня), до цього ж вона змішано вимовляє близько 8 звуків, говорить тихо. ЇЇ не чітка дикція буже бентежить батьків, дітей які займалися з логопедом. На перервах теж немає раніше встановленої дисципліни. На звернення, листи батьків до директора школи, районного, обласного управління освіти залишити попередню вчительку (першу), з нормальною, чіткою мовою відмовляються - Закон про декретку відпустку основний; вона (друга) не погоджується йти на групу продовженого дня і заставити її не можуть; в законах,...

Irina
Вступ до 1 класу 

Чи є якийсь закон, про вікові норми щодо прийняття дитини до 1 класу 2018 року по НУШ? Дуже потрібен витяг. І ще, чи маю я якісь права як вчитель?завуч веде 3,клас,ії 58 років, і вона прямо заявляє, що не прийдуть дітей до школи у2018 році(школа сільська) поки вона не доведе 4 клас, або кине 4 клас, щоб ій була робота ще 2 роки....як мені діяти? Я прийнята вчителем інформатики, але за дипломом вчитель початкових класів і ці першачки мали б бути моїми)((

Сергей
За яким держстандартом навчаються нинішні 9-ті класи? 

За яким держстандартом навчаються нинішні 9-ті класи? Які предмети и за якими програмами вони будуть навчатися в 10-11 класах? Бажано посиляння на конкретні документи

metod
санитарные нормы для покрытия пола в танцевальном классе 

во внешкольном учебном заведении проходит капитальный ремонт. в танцевальном классе подрядчик предлагает покрыть пол ламинатной доской. знаю, что существуют специальные нормы для пола в танцевальном зале (дерево, танцевальный линолеум) для избежания травмоопасных ситуаций на занятиях. Пересмотрела все санитарные нормы для учебных заведений, не могу их найти, кроме рекомендаций еще советского периода. Подскажите, пожалуйста, есть ли какие-то особые требования к полу в танцевальном зале в законодательной базе Украины?

Irina
1 клас 

Чи приймуть дитину до школи, якщо дитині у вересні виповниться 6 років?

Primary
Про наповненiсть класу 

Пiдскажiть, будь ласка, ...за нормативними документами кiлькiсть учнiв у класi не повиннна перевищувати 30 чоловiк. А у нас в класi 41 учень. Чи порушує закон адмiнiстрацiя школи? Або куди можна звернутися ? Бо вiд такоï кiлькостi страждає якiсть навчання.

Таня Якорь
Потеря сертификата ВНО 

Здравствуйте, был утерян сертификат вно, как можно его восстановить. Проживаю и учусь в Крыму. Спасибо

Люда Никитенко
хто відповідає за дитину під час навчання у школі 

під час перерви діти ходять до магазину розташованого поряд зі школою, директор школи забороняє що в цьому випадку робити

anatoli andrievsky
Цена за обучения в тенисной школе .Балетьер г. Тампа США 

Цена за обучения в тенисной школе .Балетьери г. Тампа США

Irene Tarasova
Оцінка за спортивну форму 

Чи виставляється в журнал оцінка за наявність-відсутність спортивної фоми на уроках фізкультури?

Ольга
Коледжи та ЗНО 

Добрий день! Я мати студентки другого курсу коледжа (м. Київ). Дуже схвильована стосовно питання: "Чи здають студенти 2-их курсів коледжей ЗНО в 2018 році?" Буду дуже вдячна за відповідь (прохання вказати нормативні акти).

Ирина Белошицкая
Права вчителя 

Чи має право вчитель трудового 5 класу не віддавати поробки учнів до кінця навчального року? якщо він повинен їх віддавати, як про це його сказати. Діти засмуяені даним випадком, оскільки завжди дарили свої поробки рідним на зимові свята. Дякую

Юлія Твардовська
Чи має право вчителька поч класів вимагати знімати колготи на фізкультурі? 

Син пешокласник, сільська школа. Вчителька змушує дитину знімати колготи коли вдягає спортивну форму. Дитина проти, йому холодно. Зараз дійсно холодно! Має право вона це робити і де це прописано? Дякую.

НІКА
права дитини 

Чи має право вчитель оголошувати поведінку дитини чи оцінки на класних зборах перед всіма батьками( якщо в цей момент батьків дитини нема поряд), чи повинен це зробити лише в присутності батьків дитини?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!