Osvita.ua Запитання
Запитання без відповідей
Валерий Артюхов
Нужно ли сдавать вступительные экзамены?  

Нужно ли сдавать в ВУЗе вступительные экзамены если я сдал ЗНО, на сайте института есть пункт "програми вступних випробувань із загальноосвітніх предметів для вступу на ОКР «бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти" и в нем помимо сертификатов ЗНО 2016 есть еще и программы вступительных экзаменов, и непонятно нужно ли сдавать их или мне достаточно только ЗНО?

Яна Бурлачка
Какие документы нужны для поступления в ВНЗ в 2016 году?  

Добрый день. Скажите пожалуйста, какие документы нужны для поступления в ВНЗ в 2016 году?

Danil Kondratenko
Як отримати стипендію?  

Яку треба заяву писати в НТУ ''ХПІ'',якщо не виплатять стипендію до 28 лютого?

Александр Верещаев
Как можно зарегистрироваться на дополнительную сессию ВНО. какие документы для этого необходимы?  

как можно зарегистрироваться на вторую сессию ЗНО. какие документы для этого необходимы?

Лілія Івінівна
Які вимоги до публікації на Освіта.ua?  

Які вимоги до публікації на Освіта.ua: шрифт, інтервал і т.п. ?

Олександра Луцевич
Коли складатимуть ЗНО випускники минулих років у 2016 році?  

Якщо я закінчила 11 класів школи і здала дпа та зно у цьому році, але не виявила бажання навчатись у цьому році у внз, то в наступному році складати зно я буду як випускниця школи? Чи в додаткову хвилю? В період 1 - 31 березня чи в травні - червні?

ST
Як влаштувати дитину до школи?  

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Саня Черниченко
Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?  

Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?

Юля Мусієнко
Як вказувати пріорітетність?  

куди саме вказувати пріорітетність? як подавати заяви?

Ангелина
Как высчитывается коэффициент? И что это вообще такое?  

Например, как результати зовнішнього незалежного оцінювання з 3-4 предметів та середній бал атестата про повну загальну середню освіту. результати зовнішнього незалежного оцінювання з 2 предметів (з коефіцієнтом не менше ніж 0,2) середній бал атестата про повну загальну середню освіту (з коефіцієнтом не більше 0,1) середній бал за конкурс творчих або фізичних здібностей (з різними коефіцієнтами: не більше 05, та не більше 0,25).

Владимир
Зачем нужен приоритет вуза?  

Пример: 5 приоритет - первый в списке на специальности 1, и 1 приоритет 26 в списке на 25 бюджетных мест по специальности 2. Если из специальности 2 не все из верхней части списка подадут документы, куда я попаду на специальность 1 или на специальность 2 ???

Марк Бутко
Чи потрібно подавати у 2015 році медичну довідку за формою № 086-о?  

Чи потрібно подавати у 2015 році медичну довідку за формою № 086-о

Lena Zev
Чи можливо залишити учня для повторного навчання?  

Мати учня 5 класу малокомплектної сільської школи бажає залишити сина на повторне навчання в 5 класі. Заява написана 22.06.2017. Рішення педради про перевід учнів прийнято 29.05.2017. Учень має середній бал річного оцінювання 8,2. Мати вважає, що син не достатньо глибоко засвоїв знання (в даному класі 2 учні, відповідно організовано індивідуальне навчання зі зменшеним тижневим навантаженням). Якщо дитину залишити, то він потрапляє в клас, де вже є 3 учні, тобто годин більше. Як в такій ситуації має діяти адміністрація навчального закладу, якщо мати категорично відмовляється від навчання її сина в 6 класі?

Влад Осаулко
Чи маю я право на квоту?  

Я закінчив 9 класів з свідоцтвом з відзнакою. Також я маю жовте посвідчення, що засвідчує, що я - особа, постраждала внаслідок Чорнобильскої катастрофи. Хіба, я не маю права вступити у вищий навчальний заклад за квотою?

Яна Тушишвили
Чому не працює розділ Пошук спеціальностей по предметам ЗНО  

Чому не працює розділ Пошук спеціальностей по предметам ЗНО

Tanya Petrova
Статистика.  

Чи існує статистика про бал ЗНО та оцінку з атестата?. Було б цікаво дізнатись у скількох учнів різниця між оцінкою отриманою в школі, та балом ЗНО, переведеним у 12 бальну шкалу складає 5 балів, як у мене з історії України та математики.(математика -4, бал ЗНО 172; історія -6, бал ЗНО 186).

lana
Навантаження вчителя початкових класів.  

Доброго дня! В мене 1-й клас - 20 год навантаження. Чи має право директор школи забрати в мене години , щоб довантажити іншого вчителя без моєї згоди.

Алла Федо
Як визначаються тарифні розряди?  

Я керівник вокального гуртка. Працюю керівником у школі міста. Маю середньо-спеціальну освіту (музичне училище). Педагогічний стаж понад 25 років. Кожен рік маю призові місця у конкурсах на міських та обласних рівнях. Атестацію проходжу згідно графіку школи. З 1 січня оплата моєї заробітньої плати рахувалась з 11 тарифного розділу. Сьогодні, 23 липня 2017 року, бухгалтер повідомила, что вона помилялась і мій тарифний розряд 10. Я передивилась де які нормативні документи і побачила, що 10 та 11 розряди - це вчитель "спеціаліст", яким я і являюсь по тарифкаціїї. Чому ж зараз моя тарифікація переглядається на зменшення моєї заробітньої плати? Які досягнення керівника мають право присвоювати 11 тарифний розряд?

asdfghjkl
у 8 класі зникли години інформатики?!!!  

?!!

asdfghjkl
стосовно навчальних планів  

чи існує навчальний план для 8 класу ЗОШ де відсутні години з інформатики

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!