Osvita.ua Запитання
Запитання без відповідей
Яна Бурлачка
Какие документы нужны для поступления в ВНЗ в 2016 году?  

Добрый день. Скажите пожалуйста, какие документы нужны для поступления в ВНЗ в 2016 году?

Danil Kondratenko
Як отримати стипендію?  

Яку треба заяву писати в НТУ ''ХПІ'',якщо не виплатять стипендію до 28 лютого?

Александр Верещаев
Как можно зарегистрироваться на дополнительную сессию ВНО. какие документы для этого необходимы?  

как можно зарегистрироваться на вторую сессию ЗНО. какие документы для этого необходимы?

Лілія Івінівна
Які вимоги до публікації на Освіта.ua?  

Які вимоги до публікації на Освіта.ua: шрифт, інтервал і т.п. ?

Олександра Луцевич
Коли складатимуть ЗНО випускники минулих років у 2016 році?  

Якщо я закінчила 11 класів школи і здала дпа та зно у цьому році, але не виявила бажання навчатись у цьому році у внз, то в наступному році складати зно я буду як випускниця школи? Чи в додаткову хвилю? В період 1 - 31 березня чи в травні - червні?

ST
Як влаштувати дитину до школи?  

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Саня Черниченко
Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?  

Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?

Юля Мусієнко
Як вказувати пріорітетність?  

куди саме вказувати пріорітетність? як подавати заяви?

Ангелина
Как высчитывается коэффициент? И что это вообще такое?  

Например, как результати зовнішнього незалежного оцінювання з 3-4 предметів та середній бал атестата про повну загальну середню освіту. результати зовнішнього незалежного оцінювання з 2 предметів (з коефіцієнтом не менше ніж 0,2) середній бал атестата про повну загальну середню освіту (з коефіцієнтом не більше 0,1) середній бал за конкурс творчих або фізичних здібностей (з різними коефіцієнтами: не більше 05, та не більше 0,25).

Владимир
Зачем нужен приоритет вуза?  

Пример: 5 приоритет - первый в списке на специальности 1, и 1 приоритет 26 в списке на 25 бюджетных мест по специальности 2. Если из специальности 2 не все из верхней части списка подадут документы, куда я попаду на специальность 1 или на специальность 2 ???

Марк Бутко
Чи потрібно подавати у 2015 році медичну довідку за формою № 086-о?  

Чи потрібно подавати у 2015 році медичну довідку за формою № 086-о

Sophia Nakonechnaya
как расчитывается рейтинг на стипендии?  

и если у меня все оценки 4-5 и есть одна тройка,я могу претендовать на стипендию?

Таня Кулик
перескладання заліку  

добрий день! Скажіть, будь ласка, чи можна брати додаткову відомість для перескладання заліку безпосередньо в день перескладання чи потрібно раніше?

Таня Кулик
перескладання заліку  

добрий день! Скажіть, будь ласка, чи можна брати додаткову відомість для перескладання заліку безпосередньо в день перескладання чи потрібно раніше?

Алла Терещенко
Структура 2018 - 2019 н.р.  

Доброго ранку. Чи є вже рекомендації МОН щодо структури 2018 - 2019 н.р., а також тривалості канікул? Чим керуватися при складанні структури спеціальній загальноосвітній школі-інтернату?

Руша
Питання про ЗНО з англійської мови для вступу в магістратуру.  

Прошу дати роз"яснення стосовно іспиту з англійської мови в ЗНО для вступу в магістратуру по дисциплині "право". Того року англійська мова була правова для вступаючих в магістратуру з права. Де є інформація- ЯКА англійська мова буде цього року 2018. Ходять чутки, нічим не підкріплені, що цьогоріч англійська в таких іспитах буде загальною, а значить,- така, як і шкільна програма до вступу в виші. Розтлумачить будь ласка. Діти в паніці.

Тамара
Від чого залежить рейтинг на приватній сторінці абітуріента?  

У кабінете абитуріента позначено "Рейтинг : 30" Як це зрозуміти?

Ivan Riabets
Кто учился на ниже написанных специальностях или что-то о них слышал, очень сильно нужен Ваш отзыв.  

Шева: белорус филология + укр + англ / вьетнам филология + француз / крымско-татарский язык + англ перевод / геодезия (географ факультет) / геодезия (институт геологии) / соц работа; Могилянка: соц работа; КПИ: соц работа.

lida
можно ли претендовать на повышение квалификации со степенью кандидата наук по специальности и нужно ли проходить курсы повышения после декретного отпуска  

Добрый день. В 2008 году я была принята на работу педагогом в музыкальную школу (диплом магистра). В 2012 прошла курсы повышения квалификации и после аттестации получила 2 категорию. В 2013 году получила степень кандидата наук по профильной специальности. С большим трудом добилась надбавки 15%. Внеочередную аттестацию на повышение категории я не проходила, т.к., по мнению дирекции, степень кандидата наук не дает мне право претендовать на, хотя бы, 1 категорию, т.к. у меня нет среди учеников лауреатов, только благодарности за высокий профессионализм и дипломы участников. Пед.стаж был 8 лет.С сентября 2015 года нахожусь в декретном отпуске, выход на работу - с сентября 2018 года. Вопросы: 1. имею ли я право аттестоваться на 1 категорию или на высшую, "перескочив" 1 категорию, претендовать на педагогически звания, не имея лауреатов, но интенсивно занимаясь научно-методической работой (готовлю к публикациям учебные пособия), выступая на конференциях? 2. Имею ли я право аттестоваться в первый год после выхода с декрета на повышение или надо только подтвердить 2 категорию? 3. Нужно ли мне пройти курсы повышения квалификации? По этому вопросу ничего не нашла, т.к. после введения новых правил к аттестации 2018-2019 об этом ничего не говорится, а информация за 2015 год по этому вопросу, я так понимаю, уже не актуальна.

Виктория
Нужна ли медицинская справка формы 0-86 при поступлении в ВУЗ в 2018 году ?  

Нашла информацию что она нужна только для особых специальностей, конкретно, для Физической культуры и военных специальностей. А для всех остальных ?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!