Osvita.ua Запитання
Запитання без відповідей
Яна Бурлачка
Какие документы нужны для поступления в ВНЗ в 2016 году?  

Добрый день. Скажите пожалуйста, какие документы нужны для поступления в ВНЗ в 2016 году?

Danil Kondratenko
Як отримати стипендію?  

Яку треба заяву писати в НТУ ''ХПІ'',якщо не виплатять стипендію до 28 лютого?

Александр Верещаев
Как можно зарегистрироваться на дополнительную сессию ВНО. какие документы для этого необходимы?  

как можно зарегистрироваться на вторую сессию ЗНО. какие документы для этого необходимы?

Лілія Івінівна
Які вимоги до публікації на Освіта.ua?  

Які вимоги до публікації на Освіта.ua: шрифт, інтервал і т.п. ?

Олександра Луцевич
Коли складатимуть ЗНО випускники минулих років у 2016 році?  

Якщо я закінчила 11 класів школи і здала дпа та зно у цьому році, але не виявила бажання навчатись у цьому році у внз, то в наступному році складати зно я буду як випускниця школи? Чи в додаткову хвилю? В період 1 - 31 березня чи в травні - червні?

ST
Як влаштувати дитину до школи?  

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Саня Черниченко
Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?  

Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?

Юля Мусієнко
Як вказувати пріорітетність?  

куди саме вказувати пріорітетність? як подавати заяви?

Ангелина
Как высчитывается коэффициент? И что это вообще такое?  

Например, как результати зовнішнього незалежного оцінювання з 3-4 предметів та середній бал атестата про повну загальну середню освіту. результати зовнішнього незалежного оцінювання з 2 предметів (з коефіцієнтом не менше ніж 0,2) середній бал атестата про повну загальну середню освіту (з коефіцієнтом не більше 0,1) середній бал за конкурс творчих або фізичних здібностей (з різними коефіцієнтами: не більше 05, та не більше 0,25).

Владимир
Зачем нужен приоритет вуза?  

Пример: 5 приоритет - первый в списке на специальности 1, и 1 приоритет 26 в списке на 25 бюджетных мест по специальности 2. Если из специальности 2 не все из верхней части списка подадут документы, куда я попаду на специальность 1 или на специальность 2 ???

Марк Бутко
Чи потрібно подавати у 2015 році медичну довідку за формою № 086-о?  

Чи потрібно подавати у 2015 році медичну довідку за формою № 086-о

Марина Сергіївна
Присвоєння категорії  

Підкажіть будь ласка. На даний момент маю 5.5 років стажу. Освіта повна вища. Категорія спеціаліст. Курси проходила минулого року. Цього року атестуюсь вперше. Цього ж року маю переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади. У попередні роки також є переможці у ІІ етапі. Чи маю я право на І категорію без дотримання послідовності? Чи достатнього стажу? І чи обов'язково для цього мати друковані роботи? Що може бути підставою для відмовлення в отриманні І категорії? Заздалегідь дякую за відповідь.

Таня Мельник
Чи маємо право прийняти на посаду викладача спеціальних дисциплін ПТНЗ  

Чи маємо право прийняти на посаду викладача спеціальних дисциплін ПТНЗ (професія "Кухар") викладача зі стажем роботи 17 років на посаді учителя початкової школи та учителя праці ІІ категорії. У педагога немає повної вищої фахової освіти за спеціальністю, а тільки 3-х місячні курси кухарів, але є повна вища педагогічна освіта за спеціальністю "Початкове навчання". Якщо так, то як саме атестувати такого викладача? Дякую спеціальних дисциплін ПТНЗ (професія "Кухар") викладача зі стажем роботи 17 років на посаді учителя початкової школи та учителя праці ІІ категорії. У педагога немає повної вищої фахової освіти за спеціальністю, а тільки 3-х місячні курси кухарів, але є повна вища педагогічна освіта за спеціальністю "Початкове навчання". Якщо так, то як саме атестувати такого викладача? Дякую

Валентина
Атестація за суміщенням посад  

Добрий день. Чи може бути атестований працівник, який суміщає посаду практичного психолога та соціального педагога, на підвищення кваліфікаційної категорії як соціальний педагог, якщо у нього відсутня повна вища педагогічна освіта зі спеціальністю соціальна педагогіка? Чи буде порушенням, якщо такому працівнику підвищити кваліфікаційну категорію за посадою «соціальний педагог», оскільки працівник має повну вищу освіту за спеціальністю «практичний психолог»?

Ksigoner
Перекваліфікація в навчанні .поділіться інформацією будьласка  

Я навчаюсь в економічному коледжі останній рік і давно хотів піти навчатися на іт технологіі в технічний університет чи можна після закінчення коледжу таке зробити і що для цього треба?

Таня Мельник
Як атестувати працівника, який не має повної вищої фахової освіти та чи маємо право прийняти такого працівника на посаду  

Чи маємо право прийняти на посаду викладача спеціальних дисциплін ПТНЗ (професія "Кухар") викладача зі стажем роботи 17 років на посаді учителя початкової школи та учителя праці ІІ категорії. У педагога немає повної вищої фахової освіти за спеціальністю, а тільки 3-х місячні курси кухарів, але є повна вища педагогічна освіта за спеціальністю "Початкове навчання". Якщо так, то як саме атестувати такого викладача? Дякую!

Тетяна Григорівна
Атестація педагогів ДНЗ які не мають освіти за посадою  

Чи може атестуватись у 2017/2018 навчальному році на встановлення ІІ кваліфікаційної категорії педагог з дошкільного закладу з вищою освітою за спеціальністю "Педагогіка, психологя дошкільна" який працює на посаді музичного керівника 2 роки.

Світлана
Де можна пройти курси підвищення кваліфікації музичного керівника дошкільного навчального закладу-дистанційно  

Де можна пройти курси підвищення кваліфікації музичного керівника дошкільного навчального закладу-дистанційно?

Tamara Romanjyk
Публікація у журналі "Відкритий урок" відеоматеріалів.  

Як переслати електронним листом відеоматеріали з досвіду роботи вчителя для публікації у журналі? Яким може бути розмір файлу та його формат? Дякую

olexswefeew
Де знайти інформацію про відшкодування коштів державного або місцевого бюджету, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців  

Де знайти інформацію щодо середньої вартості навчання за рахунок загального фонду державного або місцевого бюджету одного здобувача вищої освіти згідно з інформацією про виконання паспорта бюджетної програми за 2016-2018 календарні роки головного розпорядника коштів, до сфери управління якого належав вищий навчальний заклад у цих роках (університет ЗНТУ)

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!