Osvita.ua Запитання
Запитання без відповідей
Artem
Действует ли при поступлении льгота для детей шахтеров?  

Действует ли при поступлении льгота, если у отца-шахтёра подземный стаж более 15 лет? При этом документы подаются онлайн или лично?

Валерий Артюхов
Нужно ли сдавать вступительные экзамены?  

Нужно ли сдавать в ВУЗе вступительные экзамены если я сдал ЗНО, на сайте института есть пункт "програми вступних випробувань із загальноосвітніх предметів для вступу на ОКР «бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти" и в нем помимо сертификатов ЗНО 2016 есть еще и программы вступительных экзаменов, и непонятно нужно ли сдавать их или мне достаточно только ЗНО?

Яна Бурлачка
Какие документы нужны для поступления в ВНЗ в 2016 году?  

Добрый день. Скажите пожалуйста, какие документы нужны для поступления в ВНЗ в 2016 году?

Danil Kondratenko
Як отримати стипендію?  

Яку треба заяву писати в НТУ ''ХПІ'',якщо не виплатять стипендію до 28 лютого?

Александр Верещаев
Как можно зарегистрироваться на дополнительную сессию ВНО. какие документы для этого необходимы?  

как можно зарегистрироваться на вторую сессию ЗНО. какие документы для этого необходимы?

Лілія Івінівна
Які вимоги до публікації на Освіта.ua?  

Які вимоги до публікації на Освіта.ua: шрифт, інтервал і т.п. ?

Олександра Луцевич
Коли складатимуть ЗНО випускники минулих років у 2016 році?  

Якщо я закінчила 11 класів школи і здала дпа та зно у цьому році, але не виявила бажання навчатись у цьому році у внз, то в наступному році складати зно я буду як випускниця школи? Чи в додаткову хвилю? В період 1 - 31 березня чи в травні - червні?

ST
Як влаштувати дитину до школи?  

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Саня Черниченко
Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?  

Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?

Юля Мусієнко
Як вказувати пріорітетність?  

куди саме вказувати пріорітетність? як подавати заяви?

Ангелина
Как высчитывается коэффициент? И что это вообще такое?  

Например, как результати зовнішнього незалежного оцінювання з 3-4 предметів та середній бал атестата про повну загальну середню освіту. результати зовнішнього незалежного оцінювання з 2 предметів (з коефіцієнтом не менше ніж 0,2) середній бал атестата про повну загальну середню освіту (з коефіцієнтом не більше 0,1) середній бал за конкурс творчих або фізичних здібностей (з різними коефіцієнтами: не більше 05, та не більше 0,25).

Владимир
Зачем нужен приоритет вуза?  

Пример: 5 приоритет - первый в списке на специальности 1, и 1 приоритет 26 в списке на 25 бюджетных мест по специальности 2. Если из специальности 2 не все из верхней части списка подадут документы, куда я попаду на специальность 1 или на специальность 2 ???

Марк Бутко
Чи потрібно подавати у 2015 році медичну довідку за формою № 086-о?  

Чи потрібно подавати у 2015 році медичну довідку за формою № 086-о

Светлана Романовская
Может ли в школе заниматься группа индивидуально обучающихся  

В школе занимаются отдельно дети на индивидуальном обучении правомерно ли ето?

Сергей Сидак
Чи має право методист дошкільного закладу перевіряти і ходити на заняття з англійської мови якщо вона її навіть не знає???  

Доброго дня.Мене цікавить чи має право методист дошкільногт закладу,який не має ніякого відношення до англійської мови,ходити на гурткові занняття з англійської мови і вимагати конспекти на перевірку,якщо вона не компетентна взагалі в англійській мові і не знає методику і специфіку викладання ??Хто має право перевіряти заняття гурткової роботи з англійської мови??Дякую.

17777
Що маю викладати з дипломом магістра біології, спеціалізація "біохімія"?  

Чи маю я з дипломом біології, спеціалізація "біохімія", викладати такі дисципліни, як біофізика, анатомія і фізіологія людини, патологічна анатомія, в медичному коледжі?На основі якого наказу?Вкажіть весь перелік дисциплін які маю викладати.

Валентина МельковскаяВасиленко
Як продовжити навчання в Україні  

Добрий вечір. Моя внучка закінчує 9клас в Анкарі в школі при російському посольстві,так як там не має української школи.:6років вона навчалась у Київській гімназії. Мама працювала в Турції -в Білкенді хоздок ,в цьому році закінчується контракт.Як тепер можна повернутися назад в школу-гімназію,зважаючи на те,що дитина не вивчала української мови і літератури і історії України. Оцінки мала відмінні як в Києві так відмінно навчається і в Анкарі.Дякую.

Дарина Приймич
Я неправильно вказала адресу,за якою може надсилатися офіційна кореспонденція.  

Що робити?

Алёна Черненко
Поступление в ВУЗ  

Я закончила ЦПТО, могу ли я поступить на 2 курс университета, по другой специальности на заочное ? при поступлении в 2016 году говорили что это возможно. Сейчас учусь на бюджете в ХДАФК, но хочу забрать документы и поступить в другой ВУЗ, это опять же на 1-ый курс ? или если закрыть сессию летнюю, то можно будет просто перевестись в другой ВУЗ на 2-ой курс ??

Svitlana Andriiuk
Стипндія Президента України  

Моя дочка (учениця 11 класу) отримує стипендію Президента України з вересня 2016 року . З 1 січня 2017 р розмір даної стипендії було збільшено. Проте їй надходять кошти в попередній сумі. Куди порібно звернутися для перерахунку стипенії та збільшення виплат?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!