Osvita.ua Запитання
Запитання без відповідей
Яна Бурлачка
Какие документы нужны для поступления в ВНЗ в 2016 году?  

Добрый день. Скажите пожалуйста, какие документы нужны для поступления в ВНЗ в 2016 году?

Danil Kondratenko
Як отримати стипендію?  

Яку треба заяву писати в НТУ ''ХПІ'',якщо не виплатять стипендію до 28 лютого?

Александр Верещаев
Как можно зарегистрироваться на дополнительную сессию ВНО. какие документы для этого необходимы?  

как можно зарегистрироваться на вторую сессию ЗНО. какие документы для этого необходимы?

Лілія Івінівна
Які вимоги до публікації на Освіта.ua?  

Які вимоги до публікації на Освіта.ua: шрифт, інтервал і т.п. ?

Олександра Луцевич
Коли складатимуть ЗНО випускники минулих років у 2016 році?  

Якщо я закінчила 11 класів школи і здала дпа та зно у цьому році, але не виявила бажання навчатись у цьому році у внз, то в наступному році складати зно я буду як випускниця школи? Чи в додаткову хвилю? В період 1 - 31 березня чи в травні - червні?

ST
Як влаштувати дитину до школи?  

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Саня Черниченко
Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?  

Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?

Юля Мусієнко
Як вказувати пріорітетність?  

куди саме вказувати пріорітетність? як подавати заяви?

Ангелина
Как высчитывается коэффициент? И что это вообще такое?  

Например, как результати зовнішнього незалежного оцінювання з 3-4 предметів та середній бал атестата про повну загальну середню освіту. результати зовнішнього незалежного оцінювання з 2 предметів (з коефіцієнтом не менше ніж 0,2) середній бал атестата про повну загальну середню освіту (з коефіцієнтом не більше 0,1) середній бал за конкурс творчих або фізичних здібностей (з різними коефіцієнтами: не більше 05, та не більше 0,25).

Владимир
Зачем нужен приоритет вуза?  

Пример: 5 приоритет - первый в списке на специальности 1, и 1 приоритет 26 в списке на 25 бюджетных мест по специальности 2. Если из специальности 2 не все из верхней части списка подадут документы, куда я попаду на специальность 1 или на специальность 2 ???

Марк Бутко
Чи потрібно подавати у 2015 році медичну довідку за формою № 086-о?  

Чи потрібно подавати у 2015 році медичну довідку за формою № 086-о

ZloyXoxol
"ЗНО онлайн"  

Не работает раздел "ЗНО онлайн" уже 2 дня.Что скажет поддержка сайта?

Diana Anton
дуже цікавить дане питання, так як не знаю чи варто мені вступати на педагогіку вищої школи задля того, щоб працювати в школі.  

в 2019 я отримаю диплом бакалавра політології. в дипломі буде вказано, що я можу працювати викладачем суспільних наук та історії. чи зможу я з цим дипломом працювати в школі?

Diana Anton
дуже цікавить дане питання, так як не знаю чи варто мені вступати на педагогіку вищої школи задля того, щоб працювати в школі.  

в 2019 я отримаю диплом бакалавра політології. в дипломі буде вказано, що я можу працювати викладачем суспільних наук та історії. чи зможу я з цим дипломом працювати в школі?

PETRO
Курси підвищення кваліфікації  

В 2018 році вступив до магістратури, спеціальність "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва". Чи обов'язково мені проходити курси підвищення кваліфікації з дисципліни "Охорона праці", яку я викладаю? Чи не обов'язково, так як я навчаюся?

Анатолий Громов
Социальная стипендия  

Здравствуйте, подскажите в каких числах приходит социальная стипендия?

Юля Михняк
Чи можна навчатись на молодшого спеціаліста акушерська справа на бюджеті якщо отримала диплом Бакалавра Технологічна освіта?  

и можна навчатись на молодшого спеціаліста акушерська справа на бюджеті якщо отримала диплом Бакалавра Технологічна освіта?

Марія Мазурок
Чи поширюється атестація вчителю іноземних мов,якщо він працює в двох школах і викладає різні мови,а проатестувався в одній?  

Я працюю вчителем іноземних мов в двох школах, в одній викладаю англ.мову, в іншій - німецьку. Я проатестувалася в одній школі (там де я є основним працівником) у 2018р. як вчитель англ.мови. Чи поширюється атестація на мене як на вчителя нім. мови?

Homa
Куди необхідно віддати оригінали документів при вступі на магістратуру, якщо в один ВЗО пройшла на денну форму на контракт, а в інший ЗВО пройшла на заочну форму навчання на бюджет.  

Доброго дня. Хотіла б запитати- я вступаю в одиин університет на стаціонар на платну форму навчання, а в інший на заочну форму на бюджет. Туди, де я пройшла на зачону форму я подала завірені у нотаріуса копії диплома та додатка,також довідку про те, що мій диплом зберігається в іншому університеті. Там, де я пройшла на стаціонар, сказали, що оригінали повинні залишитись у них, але зателефонували з того вузу де я пройшла на заочну форму і сказали, що оригінали все ж повинні бути у них, так як я пройшла на бюджет. Що робити у даній ситуації? Не хочу втрачати місце ні там , ні там, але не знаю де дійсно повинні бути оригінали у такій ситуації. Дякую.

BloodFlower
Наведіть приклади матеріальних обєктів моделями яких є точка пряма площина  

З геометрии шостий клас

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!