Osvita.ua Запитання
Запитання без відповідей
Яна Бурлачка
Какие документы нужны для поступления в ВНЗ в 2016 году?  

Добрый день. Скажите пожалуйста, какие документы нужны для поступления в ВНЗ в 2016 году?

Danil Kondratenko
Як отримати стипендію?  

Яку треба заяву писати в НТУ ''ХПІ'',якщо не виплатять стипендію до 28 лютого?

Александр Верещаев
Как можно зарегистрироваться на дополнительную сессию ВНО. какие документы для этого необходимы?  

как можно зарегистрироваться на вторую сессию ЗНО. какие документы для этого необходимы?

Лілія Івінівна
Які вимоги до публікації на Освіта.ua?  

Які вимоги до публікації на Освіта.ua: шрифт, інтервал і т.п. ?

Олександра Луцевич
Коли складатимуть ЗНО випускники минулих років у 2016 році?  

Якщо я закінчила 11 класів школи і здала дпа та зно у цьому році, але не виявила бажання навчатись у цьому році у внз, то в наступному році складати зно я буду як випускниця школи? Чи в додаткову хвилю? В період 1 - 31 березня чи в травні - червні?

ST
Як влаштувати дитину до школи?  

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Саня Черниченко
Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?  

Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?

Юля Мусієнко
Як вказувати пріорітетність?  

куди саме вказувати пріорітетність? як подавати заяви?

Ангелина
Как высчитывается коэффициент? И что это вообще такое?  

Например, как результати зовнішнього незалежного оцінювання з 3-4 предметів та середній бал атестата про повну загальну середню освіту. результати зовнішнього незалежного оцінювання з 2 предметів (з коефіцієнтом не менше ніж 0,2) середній бал атестата про повну загальну середню освіту (з коефіцієнтом не більше 0,1) середній бал за конкурс творчих або фізичних здібностей (з різними коефіцієнтами: не більше 05, та не більше 0,25).

Владимир
Зачем нужен приоритет вуза?  

Пример: 5 приоритет - первый в списке на специальности 1, и 1 приоритет 26 в списке на 25 бюджетных мест по специальности 2. Если из специальности 2 не все из верхней части списка подадут документы, куда я попаду на специальность 1 или на специальность 2 ???

Марк Бутко
Чи потрібно подавати у 2015 році медичну довідку за формою № 086-о?  

Чи потрібно подавати у 2015 році медичну довідку за формою № 086-о

Сергій Осипенко
профільне навчання у 10 класі  

Добрий день! Школа обрала профільне навчання ( філологічний профіль) у 10 класі, виділивши 4 години на українську мову і 2 години на українську літературу. Запитавши, чому не 4 години на літературу, мені адміністрація повідомила, що ці години дадуть на математику і поділ іноземної. Чи правомірно це? Дякую

Katelyn Shevelby
Відшкодування плати за навчання при перевступі  

«З 88 кредитів трансферно-накопичувальної системи за новим місцем навчання зараховано 20 кредитів трансферно-накопичувальної системи. » Будь ласка, поясніть мені, що означає «за новим місцем навчання зараховано 20 кредитів»? Це якісь спільні предмети чи що? Як вони зараховуються, чому саме 20? Це приклад з закону про відшкодування. Як дізнатися, що новий ВНЗ зарахує і як це впливає?

Светлана Казановская
За Типовим навчальним планом, який отримала школа від міськво, предмет "Громадянська освіта" 10 клас чомусь розділили: 1 година сам предмет, ще одну - на економіку. За програмою МОН - 2 ГОДИНИ І ОДИН ПІДРУЧНИК. Це правомірний розділ?  

"Громадянська освіта" 10 клас

Юлія
перекваліфікація  

Може вчитель англійської мови перекваліфікуватися на вчителя початкових класів, чи треба знову вступати до ВУЗУ?

Irina Pushko
поділ на групи при вивченні англійської мови  

Чи буде збережено поділ на групи при вивченні англійської мови в 2018-2019 н.р.?

Rozochka
Додаткова підготовка до ДПА та ЗНО  

Директор зобов'язує вчителів-предметників, чиї учні будуть проходити ЗНО та здавати ДПА, працювати на 8-х уроках з метою кращої їх підготовки до випускних іспитів. По тарифікації цих уроків немає. Та й яка якість цієї підготовки на 8-х уроках!? Я розумію, що це не правомірно та й порушує права вчителя. Як діяти, якщо буде видано наказ з приводу цієї ситуації?

Eduard4209
Доступ до професії викладача  

Відповідно до ч. 9 ст. 55 ЗУ Про вищу освіту посади науково-педагогічних працівників можуть займати особи, які мають науковий ступінь або вчене звання, а також особи, які мають ступінь магістра, відповідно до п.п. 2 п. 2 розділу XV Прикінцеивих та перехідних полодень цього ж Закону вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повна вища освіта) після набрання чинності цим Законом прирівнюється до вищої освіти ступеня магістра. Чи може особа яка має ОКР Спеціаліст викладати у вищому навчальному закладі?

Lia
Англійська мова  

1) Чи правда,що на наступний рік английска мова буде обов"язковою ( усі повинні будуть сдавати на ЗНО)? 2)Чи будуть у наступному році бюджетні місця на факультеті гуманітарних наук, спеціальності германські мови (переклад включно)?

Юлия
Субботник- обязательный выход учителей?  

Подскажите, пожалуйста, может ли учитель не выйти на субботник? Как это описывается в законодательстве? Ведь этот день не оплачивают?!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!