Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання-відповіді
Якщо ви хочете надати відповідь на запитання іншого користувача, ви можете зробити це натиснувши посилання «Відповісти» під конкретним запитанням. За всі запитання та відповіді можна голосувати поставивши «+» чи «-», що додає рейтинг конкретному користувачу та збільшує довіру до його відповідей. Також ви можете відправляти скарги адміністрації сайту на запитання та відповіді інших користувачів, щоб зробити це необхідно натиснути «X» в правому верхньому кутку конкретного запитання чи відповіді. Для того щоб відповідати на запитання необхідно зареєструватися.
Аватар
Запитання
Tetiana Bilko
Атестація після декретної відпустки - чергова чи позачергова? 

Працюю викладачем у ЗПТО. У травні 2015 року я атестувалася на спеціаліста І категорії і у цьому ж місяці пішла у декретну відпустку. За 2,5 роки, у січні 2018р. вийшла на роботу. Хочу атестуватися на вищу категорію у 2019-2020 н.р.. Тобто на момент атестації (травень 2020 р.) фактично відпрацьованими є 2,5 роки. Чи маю я право атестуватися? Якщо так, то моя атестація вважатиметься черговою (бо ж 5 років фактично минуло) чи позачерговою (через перерву на декретну відпустку)?

Светлана Бойко
Яка категорія буде присвоєна на атестації методисту? 

1 вересня 2018 року у заклад ПТНЗ прийнято на посаду методиста.Яка категорія буде присвоєна на атестації у цьому році, курси методистів обов'язкові? І взагалі які категорії присваїваються. Цей педпрацівник має 23 роки педстажу та І категорію як викладач

Kozelrus
Відшкодування (2) 

Якщо студент 1 курсу на державній формі навчання відрахується за власним бажанням, необхідно відшкодувати кошти державі при перепуступані наступного року на державну форму. Уточнююче питання по темі http://osvita.ua/questions/vnz/consultations/59609/ Відшкодування коштів проводиться після точної інформації по списках зарахованих (бюджет чи контракт) або зразу при здачі документів? (за цією логікою можна відшкодувати, але в бюджет не потрапити навіть).

Oksana
Оплата за перевірку зошитів з англійської мови у початкових класах 

Куди звертатись, так як я не отримувала оплату за перевірку зошитів з англійської мови у початкових класах. Як отримати доплату за попередні роки? Чи перерахують чи потрібно звертатись у судовому порядку?

Валентина
Тарифний розряд вихователя 

Вихователь працює у ЗДО з 2009 року. У 2013 році закінчила педагогічне училище за спеціальністю вихователь дошкільного закладу. У 2014 році вперше була атестована. За результатом атестації отримала 9 тарифний розряд. Чи вірно встановлено розряд? Який педагогічний стаж необхідний для встановлення 9(11) розряду?

Aliona Bandiuk
визначення рівня вивчення предмету 

якщо у школі вивчається іноземна мова і директор додає 1 годину з варіативної частини, за яким рівнем,, можна вважати,вивчається цей предмет: стандарт, академічний чи профільний?

Aliona Bandiuk
визначення рівня вивчення предмету 

якщо у школі вивчається іноземна мова і директор додає 1 годину з варіативної частини, за яким рівнем,, можна вважати,вивчається цей предмет: стандарт, академічний чи профільний?

Павлючок Леся
оплата праці психолога у інклюзивній групі ЗДО 

Доброго дня! Скільки годин на тиждень має займатись психолог ЗДО в інклюзивній групі? скільки доплачуватимуть психологу за роботу у інклюзивній групі? дякую!

Светлана Марчук
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можна атестувати педагога на присвоєння другої категорії, якщо він має вищу освіту (бакалавр) та 4 рокиі 10 місяців педагогічного стажу? Магістра отримає в грудні 2019 року 

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можна атестувати педагога на присвоєння другої категорії, якщо він має вищу освіту (бакалавр) та 4 рокиі 10 місяців педагогічного стажу? Магістра отримає в грудні 2019 року.

Nataliya
Чи має право директор школи відпустити дитину з уроків. 

Добрий день. Чи має право директор школи відпустити дитину з уроків інших вчителів без поважних причин ( дитина хоче йти в церкву). В цей день була практична робота з інформатики. Що в такому випадку ставити в клітинці у журналі тій дитині. (нб. сказав не ставити), оцінки немає. Дякую.

Людмила Левченко
Атестація тренера-викладача першої тренерської категорії, який перейшов працювати в Заклад освіти 

Тренер-викладач мав першу тренерську категорію в ДЮСШ. Перейшов працювати в школу і проатестувався на присвоєння І кваліфікаційної категорії через рік. Чи правомірне рішення атестаційної комісії?

Світлана
Закон про дошкільну освіту 

Яким Законом України "Про дошкільну освіту" керуватися в 2019/20 навчальному році.

tanuhaklimenko
Позачергова атестація 

В 2011 році закінчила педінститут та отримала ступінь бакалавра,атестувалася останній раз в 2016 році.В 2018 році я закінчила університет та здобула ступінь магістра (денна форма навчання).У мене немає категорій,педстаж понад 13 років.Чи можуть мене проатестувати позачергово на 2 категорію в цьому році???

Gamer
Довідка про навчання 

Доброго дня! Чи грає роль те,коли я принесу в військомат довідку про навчання? чи можна отримати відсрочку не відразу, а десь в жовтні, чи на пізніше?

Тетяна
позачергова атестація 

Атестаційна комісія відмовила в позачерговій атестаціі через те, що з моменту подання заяви не пройшло 2 роки. Я, вчитель української мови, атестувалась на ІІ категорію в 2017-2018 н.р. Планувала подати заяву на позачергову атестацію в жовтні 2019. Чи правильно мені відмовили?????

Наталія Зима
фотограф у школі 

Чи потрібен дозвіл дирекції школи для запрошення батьками учнів фотографа для фотографування дітей на випускний альбом?

Елена Кисиль
Коли буде переглянуто навантаження педагога-організатора? 

Коли буде переглянуто навантаження педагога-організатора? Вчитель має -18 год, вихователь 25-30 год, а організатор -40 год, кошти отримуємо однакові, а навантаження з такою різницею!!! Колись обіцяли зменшити до навантаження вихователя, але за нас забули! Несправедливо!

Марія
Дуже потрібна відповідь. 

Доброї ночі! Підскажіть ,будь ласка, в 2016 році було пройдено курси підвищення кваліфікації,в 2017-2018 була атестована і було присвоєно ІІ категорію чи маю я право атестуватися позачергово в 2019-2020 н.р.Адміністрація аргументує що ще 2 роки не пройшло.А коли ж можна тоді?!Дякую.

Светлана БулгаковаМедынская
виховні плани в початковій школі 

Чи має право адміністрація вимагати написання виховних планів у початковій школі кадже у нас немає виховних годин? Дайте, будь ласка, посилання на документ.

АН
Навантаження соцiального педагога 

У школi cоцiальний педагог працюэ на ставку. Скiльки у нього може бути годин вчителя ( коли не звернешся, у нього уроки, вiн зайнятий)?