Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання-відповіді
Якщо ви хочете надати відповідь на запитання іншого користувача, ви можете зробити це натиснувши посилання «Відповісти» під конкретним запитанням. За всі запитання та відповіді можна голосувати поставивши «+» чи «-», що додає рейтинг конкретному користувачу та збільшує довіру до його відповідей. Також ви можете відправляти скарги адміністрації сайту на запитання та відповіді інших користувачів, щоб зробити це необхідно натиснути «X» в правому верхньому кутку конкретного запитання чи відповіді. Для того щоб відповідати на запитання необхідно зареєструватися.
Аватар
Запитання
Nadiia
Атестація вчителя з навантаженням з кількох предметів 

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, вчитель має навантаження з одного предмета за своєю основною спеціальністю. Маж вищу категорію. Є навантаження і з іншого предмета. В положенні написано, що категорія поширюєтьсянавантаження і з іншого предмета, при умові проходження курсів. А якщо вчитель вступає до ВУЗу по цьому предмету і має довідку про навчання?

Dikanos
Чи є в аспірантурі соціальна стипендія 

Я є аспірантом першого курсу в мене таке питання. Чи є аспірантурі соціальна стипендія ?

ШКОЛА
Якщо працівник уже атестувався по цьому свідоцтву про курсову підготовку .А у 2019-2020 н р бажає проатестуватись позачергово , чи можна так? 

Якщо працівник уже атестувався по цьому свідоцтву (яке отримав 2016р) про курсову підготовку .А у 2019-2020 н р бажає проатестуватись позачергово , чи можна так?

ШКОЛА
 

Якщо працівник уже атестувався по цьому свідоцтву про курсову підготовку .А у 2019-2020 н р бажає проатестуватись позачергово , чи можна так?

Людмила Левченко
Атестація працівника, якому здійснюється доплата за виконання обовязків шкільного бібліотекаря 

Добрий день!Підкажіть, будь ласка, чи здійснюється атестація працівника, якому проводиться оплата за виконання обовязків шкільного бібліотекаря в розмірі 0,5 посадового окладу? Основна посада - секретар

Володимир Мініч
 

Він два роки проходив курси? Атестація буде навесні 2020 року. Якщо курси 2016, звісно на 2020 вони чинні

освітянка
атестація вчителя, який викладає факультатив 

Вчитель української мови вищої категорії після тривалої перерви повернувся на роботу. На даний час викладає факультатив. Як його атестувати?

Іванна Гайда
Чи можна підтвердити вищу категорію через 2 роки 

У 2015 році проатестувалася позачергово на вищу категорію.У 2017 підтверджувала звання старший учитель.Чи можна вважати, що вища категорія теж підтверджена, і в якому році я тоді атестуюся? Дякую

Елена Глущук
Умови атестації 

Добрий день. У мене диплом спеціаліста " Якість, стандартизація, сертифікація" та диплом бакалавра " Дошкільна освіта". Працюю вихователем. Чи можу я атестуватися на другу категорію спираючись на п. 3.26 Типового положення? Курси пройшла. Дякую за відповідь.

Наташа Мельник
Чи може вчитель відразу атестуватися по двох предметах? 

Доброго дня. Чи може вчитель атестуватися відразу по двох предметех - англійська та німецька зі стажем роботи 2 роки?

ШКОЛА
Чи можливе проходження атестації 2019 року ,якщо курсова підготовка 2016-2017 роки 

Якщо працівник пройшов 2016-2017 р курсову підготовку ,чи можливе проходження атестації цього року ?

Наталья
В дитячому садку працює інклюзивна група, хто з працівників отримує доплату? 

В дитячому садку працює інклюзивна група, хто з працівників отримує доплату?

Надія Попюк-Влад
Як діяти, коли не дають повного навантаження? 

Була прийнята на роботу вчителем хімії з повним навантаженням, ще у 1998 році. Але вже чотири роки не маю повного навантаження (11-12 годин),годин хімії більше немає у зв"язку із зменшенням класів. На моє запитання "Якщо я не згідна і не підпишу тарифікацію?" директор відповідає, що втакому разі оголошує скорочення посади і я залишуся без роботи. (Я єдиний вчтитель хімії в школі). Чи справедлива така заява директора і як діяти в такій ситуації?

vika
друга вища освіта(післядипломна освіта) 

доброго дня! маю вищу освіу (економічнв кібернетика, магістр), хочу отримати другу освіту стоматолога.Питання: 1.потрібно здавати ЗНО, які предмети? 2.чи буде скорочене навчання( за рахунок тих предметів, які є вивченими)? 3.в які внз м.Львова можна звертатись? 4.чи можна вважати це післядипломною освітою, чи це навчання на загальній основі? Буду вдячна за вичрепну відповідь!!!

Tatyana Svetlova
Як нараховується зарплата вчителю-предметнику? 

В РайВО нам сказали, що вчителю нараховується зарплата не за проведенні уроки, а за часи на роботі. Тобто, на 18 годин ми повинні бути на роботі з 8.00 до 16.00, якщо без перерви. Навіть якщо у мне 3 уроки, я повинна бути на роботі до 16.00. Чи дісно це так? Дякую.

Юлия Золотаревская
Разряд воспитателя с 10 на 11 или 12? 

Добрый день! Разъясните, пожалуйста, ситуацию! В июне 2019 получила диплом бакалавра (заочная форма обучения), принесла на работу в ЗДО копию диплома, а мне говорят, что повысить на 11 разряд не могут, повысят только после получения магистра. А разве после получения диплома магистра я не должна получить 12 разряд? Какие постанови регулируют этот вопрос? Спасибо за разъяснение

Ліда Ваник
Позачергова атестація 

Добрий вечір, хочу отримати відповідь на таке питання: у 2016 році атестувалась на 'll категорію на посаді практичного психолога в ЗДО. З вересня 2017 року працюю на посаді вихователя у тому ж ЗДО, у січні 2019 року отримала диплом магістра дошкільної освіти. Цього року хотіла написати заяву на позачергову атестацію в 2020 році, але мені відмовлено. Чи правильно це? Дякую.

Павлюк
чи потрібна медична довідка Форма № 086/о для поселення в гуртожиток? Підскажіть будь ласка 

чи потрібна медична довідка Форма № 086/о для поселення в гуртожиток? Підскажіть будь ласка

Ольга Лобач
Не встигаю пройти курси підвищення 

Проходжу дистанційні курси. Перше сесія була в квітні. Друга - в кінці жовтня. Завуч сказала, що на 10 жовтня я повинна надати свідоцтво про проходження курсів. Я отримаю тільки 1 листопада. Чи означає це, що мене не допустять до атестації і як не відповідаючи займаній посаді звільнять?

Леся
Чи треба атестуватися , якщо заочно вчишся у виші? 

Доброго дня ! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно мені атестуватися , якщо я навчаюся заочно на 2 курсі у виші. Дякую.