Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання-відповіді
Якщо ви хочете надати відповідь на запитання іншого користувача, ви можете зробити це натиснувши посилання «Відповісти» під конкретним запитанням. За всі запитання та відповіді можна голосувати поставивши «+» чи «-», що додає рейтинг конкретному користувачу та збільшує довіру до його відповідей. Також ви можете відправляти скарги адміністрації сайту на запитання та відповіді інших користувачів, щоб зробити це необхідно натиснути «X» в правому верхньому кутку конкретного запитання чи відповіді. Для того щоб відповідати на запитання необхідно зареєструватися.
Аватар
Запитання
Ірина Беринда
ЗНО 2021 

Доброго дня! Мій син буде закінчувати школу у 2021 році Мене цікавить - четверте ЗНО є обов"язковим.

Вікторія
Зниження вищої категорії за заявою педпрацівника 

Якщо викладач відмовляється від підтвердження вищої категорії, яке повинна проводити обласна атестаційна комісія, чи може атестаційна комісія закладу освіти проатестувати його на першу категорію. З повагою директор Краматорського коледжу технологій та дизайну Малюкова Вікторія

Liliia Bomko
Переведення в інший ВНЗ на бюджет 

Я навчаюсь на 4-му курсі медичного університету на бюджеті. Чи можу я перевестись до іншого медичного ВНЗ на бюджет? І ще чула, що на даний момент бюджетне місце йде з студентом. Що це значить?

dennnnnnnnnnb
Доброго дня! Наразі у мене диплом бакалавра, працюю у школі три роки та маю певні досягнення, чи маю право я на атестацію у 2019/2020 навчальному роція, диплом магістра отримую у грудні 2019 

Доброго дня! Наразі у мене диплом бакалавра, працюю у школі три роки та маю певні досягнення, чи маю право я на атестацію у 2019/2020 навчальному роція, диплом магістра отримую у грудні 2019

Светлана Тертычная
Нормативи часу роботи практичного психолога. 

Доброго дня! Згідно Наказу МОНУ від 07.12.96 номер 339 розраховані Нормативи робочого часу практичного психолога із розрахунку восьмигодинного робочого дня. Якщо я працюю на 0.5 ставки, ці нормативи змінюються чи ні?

Юлія
Чи можу я, маючи вищу кваліфікаційну категорію.Працюючи на посаді вихователь - методист Центру соціально - психологічної реабілітації дітей отримати позачергово звання "старший вихователь" 

Працюю на посаді вихователь - методист центру соціально - психологічної реабілітації дітей, педагогічний стаж 22 роки. У 2018 пройшла атестацію на підтвердження "вищої кваліфікаційної категорії". Чи маю право позачергово отримати звання "старший вихователь". Заздалегіть вдячна.

Марин
Як атестувати вчителя, якщо він викладає тільки факультатив? 

Добрий день! Підкажіть, як правильно проатестувати вчителя, якщо в нього є тільки години факультатива. Дякую

Ирина
Добрий день! Скільки годин необхідно набрати на атестацію педагогу організатору, який за дипломом має фах вчителя хімії? 

Те що за фахом вчитель має набрати в рік 30 годин, це є прописано в Положенні, а скільки годин має набрати педагог-організатор чи заступник директора. Скільки в рік разом годин має бути? Дякую.

Любов
Позачергова атестація 

У 2018 році, через 2 роки після закінчення університету, я атестувалася на ІІ категорію. Чи можу я атестуватися у 2019-20 навчальному році на І категорію позачергово, якщо після закінчення навчання пройде 4 роки, чи можлива на даний час позачергова атестація згідно нового законодавства? Дякую.

Юлия Золотаревская
Добрый день! Подскажите пожалуйста, должна ли быть запись в трудовой книжке, если человек работает по совместительству, воспитателем на 1,0 ставку и 0,25 ст. логопедом? Записывается ли 0,25 или 0,5 ставки в трудовую? Если записи нет, куда обращаться? 

Добрый день! Подскажите пожалуйста, должна ли быть запись в трудовой книжке, если человек работает по совместительству, воспитателем на 1,0 ставку и 0,25 ст. логопедом? Записывается ли 0,25 или 0,5 ставки в трудовую? Если записи нет, куда обращаться?

Таня
У якому році я буду атестуватися чергово? 

Чергова атестація була у 2016 році. У 2018 році проатестувалася позачергово. Коли буде знову чергова атестація? Дякую

Адрієн
Чи має директор НВК "дошкільний навчальний заклад- загальноосвітній навчальний заклад І ступеня" право на встановлення доплати за ведення діловодства, якщо у закладі відсутня секретар і діловод? 

у нашому навчальному закладі є 3 групи дошкільного віку та перший четвертий клас (ЗНЗ І ступеня). Але нажаль відповідно до типовим штатним розписом відсутні певні посади, напликлад: діловод, секретар, методист, заступник директора. всі ці обов'язки виконує директор без доплат та надбавки. допоможіть будь ласка розбиратись. дякую

Олександр
за яким тарифним розрядом нараховувати вчителю німецької мови, якщо він викладає в початковій школі 

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, по якому тарифному розряду нараховувати зарплату вчителю який призначений на посаду вчителя німецької мови, має вищу освіту вчителя німецької мови, має І категорію вчителя німецької мови, але до годин німецької мови з 5 по 11 клас йому додатково дали години в початковій школі теж німецька мова? (така сама ситуація з інформатикою) також дуже прошу посилання на документ де зазначено як нараховувати.дуже вдячний за допомогу!

Володимир Мініч
 

Чому 30 і чому в 2020 році? Атестація коли?

Андрій Ручаковський
 

у 2018 році пройшов курси підвищення кваліфікації з англійської мови. Чи потрібно ще проходити курси з англійської (30 год) у 2020 році, враховуючи новий Порядок підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників?

Володимир Мініч
 

Без проблем. Курси будуть чинними на момент атестації, бо не сплив їх п'ятирічний термін

Володимир Мініч
 

З чого пройдені? З чого пройти?

Оксана
пту 

чи можна в ПТУ перевестися на заочне відділення на 3-му курсі?або як сумістити роботу(повний робочий день) і навчання в пту?

Оксана Назаренко
Чи дійсним є свідотцво про підвищення кваліфікації 

Чи дійсним є свідоцтво про підвищення кваліфікації викладачів "Англійської мови" за спеціальністю "Середня освіта (Англійська мова)" виданий у 2017 році навчально-науковим інститутом публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти на базі Луганського національного університету ім. Т. Шевченка для викладання англійської мови у загальноосвітньому закладі середньої освіти

Андрій Ручаковський
Підвищення кваліфікації 

Чи потрібно проходити курси підвищення кваліфікації у 2020 році, якщо попередні пройдені у 2018?