Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
GreenDayZ
Можно ли после колледжа поступить в американский университет? 

Я перехожу в девятый класс и пришло время решать, уходить из школы либо закончить одинадцать классов? Но очень часто я слышу что при поступлении в зарубежный универ требуется школьный аттестат за все 11 классов. Не понимаю, окончание колледжа это ведь тоже полное среднее образование или я ошибаюсь? Подскажите пожалуйста, очень хочется в Америку.

Orest
Допоможіть 

Скажіть, чи будуть збільшуватись бюджетні місця як минулого року на КІбербезпеку? Прийшов лист: у зв'язку зі збльшенням бюджетних місць вас зараховано. Чи буде тут такого року? НУ ЛП

Oksana Sinko
Освіта в Данії 

Мене цікавить освіта в Данії , ви щось можете запропонувати?

Tatiana Vishnevskay
мрії на майбутнє 

Доброго вечора. Чи є на теперішній час в Україні , а саме у м. Кропивницькому ( в минулому м.Кіровограді) програми для учнів 5 класів з вивченням польської мови , з таким наміром, щоб після закінчення школи "автоматично" мати можливість переведення до польських навчальних закладів ? Дякую.

qwertyuiop123
Шумоизоляция 

Нужен совет где заказать шумоизоляцию.

Кейт Римэмбе
Чи можна отримати освіту за кордоном після 9 класу? 

З 19 по 21 будуть виставки на тему освіти за кордоном, а чи будуть там презентуватись якісь коледжі закордонні, куди можна поступити після 9 класу?

Oxana Tkachuk
Безкоштовне навчання в аспірантурі Канади 

Доброго дня, в одній із ваших статей написано, що для українців аспірантура та докторантура в Канаді є безкоштовною. Це дійсно так чи що мається на увазі?Дякую

Yagya Mimar
.... 

Возможен ли перевод из крымской академии? Если да, то, что нужно для этого?

Viktoria Kalashnyk
Питання щодо стипендій КНР 

Перша силка не відображає анкету. Про останню освіту - якщо я зараз студент, то що мені подати? Навчальний план - можна описувати будь-яку спеціальність? І якщо я подаю онлайн - все одно робити скани і оригіналів, і копій? Очікую на відповідь.

Denys Karpyn
Чи є можливість навчатись в Італії? 

Чи надаєте якусь інформацію на рахунок навчання в Італії. 24 роки, хлопець. Хотілось би вивчити італійську мову і культуру. Власне в цьому і питання

Ruslana Sohatskaya
Куди є можливість вступити на державне забезпечення з високими балами ЗНО? 

Куди є можливість вступити на державне забезпечення з високими балами ЗНО?

Надіко
яка погода у оттаві в літку 

Мене цікавить яка погода у канаді в літку тому що маю написати на цю тему твір

Dasha Rybalka
Чи визнаються в Україні дипломи КНР? 

Чи визнається МОН України дипломи китайських ВНЗ? Чи можна закінчивши бакалавра у Китаї продовжити навчання у магістратурі в Україні?

Натальюшка
Проживання в готелі 

Доброго дня! Підкажіть будь ласка. Моїй доньці 15 років, вона навчається в технікумі в м. Лодзь, проживає в бурсі. На канікулах бурса не працює, чи зможе моя неповнолітня дитина зняти собі готель? Чи зможу я їй забронювати номер з України, а вона по моїй броні на її ім'я самостійно проживати там 2 дні ? В неї є опікун, але формальний ( нотаріально не завірений).

Екатерина
Вітаю! 

Вітаю! Звертаюсь до вас із детальним питанням про вищу освіту в Германії. Я учениця 10 класу СШ №3 м.Маріуполя. Мені 15 років. У школі я навчаюсь на відмінно, маю високий бал, соціально активна, беру участь у олімпіадах, у МАН. Я б хотіла, щоб ви мені допомогли пройти профорієнтацію, допомогли з вибором вищого навчального закладу, надали сценарій вступу до університету, надали допомогу при складанні мотиваційних пісем. Ще один момент. Допомога при виборі літніх мовних інтенсивних курсів німецької мови в 2018 році, щоб здати TestDaf на гідний бал. З повагою, Гобадзе Катерина

Katya Chausova
Германия будет признавать украинские дипломы о высшем образовании? 

"Германия будет признавать украинские дипломы о высшем образовании?"- Одна из статей данного сайта. Каков результат? Признают ли в Германии украинский диплом медика?

Eugenia Revenko
стипендия 

Скажите пожалуйста,если я прохожу семестровый обмен (4 месяца) с университетом Австрии и там мне дают разовую стипендию, должна ли я отказываться от стипендии в родном университете?

Svetlana Zh
Якщо я навчалася та працювала не в Україні 

Якщо я навчалася в педвузі в Білорусі 1982-86рр. Потім працювала там 16 років в початкових класах, отримала "спеціаліста 1 категорії" в 2002. Потім (так сталося) працювала за другою своєю освітою, не пов"язаною з педагогікою. Переїхала на Батьківщин6у в Україну. В 2016 пішла працювати вихователем в ДНЗ. Через рік в 2017 перевелася в цьому ж НВК на вчителя початкових класів. Яка категорія і який тарифний розряд повинні бути мені встановлені на посаді вчителя початковіх класів?

Андрей Болтаг
Блоги и информационные ресурсы про образование за рубежом 

Подскажите пожалуйста какие есть блоги и ресурсы про образование за рубежом? Нашёл следующие ресурсы: https://world-study.ua/blog/, http://motivation-source.blogspot.com/?m=1, http://blog.pfi.com.ua пишу обзор про учёбу за границей и не хватает качественных источников (нужны именно блоги)

xaker23
Где можна почитать про американську жизнь??? 

Где можна почитать про американську жизнь???