Osvita.ua Запитання Освіта за кордоном Якщо я навчалася та працювала не в Україні
Запитання-відповіді
Якщо ви хочете надати відповідь на запитання іншого користувача, ви можете зробити це натиснувши посилання «Відповісти» під конкретним запитанням. За всі запитання та відповіді можна голосувати поставивши «+» чи «-», що додає рейтинг конкретному користувачу та збільшує довіру до його відповідей. Також ви можете відправляти скарги адміністрації сайту на запитання та відповіді інших користувачів, щоб зробити це необхідно натиснути «X» в правому верхньому кутку конкретного запитання чи відповіді. Для того щоб відповідати на запитання необхідно зареєструватися.
Аватар
Запитання та відповіді на нього

Якщо я навчалася та працювала не в Україні

Svetlana Zh
Якщо я навчалася в педвузі в Білорусі 1982-86рр. Потім працювала там 16 років в початкових класах, отримала "спеціаліста 1 категорії" в 2002. Потім (так сталося) працювала за другою своєю освітою, не пов"язаною з педагогікою. Переїхала на Батьківщин6у в Україну. В 2016 пішла працювати вихователем в ДНЗ. Через рік в 2017 перевелася в цьому ж НВК на вчителя початкових класів. Яка категорія і який тарифний розряд повинні бути мені встановлені на посаді вчителя початковіх класів?

Вилен
для правильного вирішення цього питання надішліть запит до МОН з копією диплома, трудової та атестаційного листа

Svetlana Zh
Дякую.

Наталія
Я б Вам ще рада вияснити ситуацію з Вашим стажем, в моєї мами була ситуація навпаки. З України переїхала в Білорусь. Були проблеми з визначенням стажу, так як між Україною і Республікою Білорусь були угоди для перезарахування стажу, але якийсь період на початку 2000-х років з цих угод випав, тому ті роки трактують в різних організаціях по-різному, в деякіих враховують, а в деякидеяких відкидають.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!