Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Чи дійсні в Україні російські дипломи?

Вячеслав
Добрий день, панове.

Моя перша освіта (бакалавр): водні біоресурси і аквакультура (НУБіП)

З 2010 до 2015 року працював помічником вихователя в міжнародній школі в класі дошкільної підготовки. Давно хотів вчителювати в дошкіллі, але по технічним причинам був змушений поступити в РГГУ (РФ), щоб не втратити рік на очікування...

З вересня 2015 року працюю в приватній (акредитованій) школі викладачем в класі дошкільної підготовки (старша група). Працевлаштован як асистент викладача.

Чи я маю додатково атестуватися, щоб підтвердити отримані знання і кваліфікацію маючи диплом російського зразка? Чи достатньо буде зробити переклад і апостиль?

Деталі по РГГУ:

Напрям підготовки: психолого-педагогічна освіта;
Профіль: педагогічна освіта в дошкільній освіті;
Кваліфікація: бакалавр;
Навчаюся дистанційно з 2013 року.
Диплом отримаю через 2 місяці.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Відповідно до статті 8 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про взаємне визнання та еквівалентність документів про освіту і вчені звання від 26 травня 2000 року, із змінами, внесеними Протоколом між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації від 28 січня 2003 року про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про взаємне визнання та еквівалентність документів про освіту і вчені звання від 26 травня 2000 року, диплом про повну вищу освіту і кваліфікацію спеціаліста, що видається в Україні, і диплом про вищу професійну освіту і кваліфікацію дипломованого спеціаліста, що видається в Російській Федерації, визнаються еквівалентними. Таким чином, диплом про вищу освіту, виданий в Російській Федерації є дійсним на території України та визнається еквівалентним диплому, виданому в Україні.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: