Osvita.ua Запитання Освіта за кордоном Чи можна навчатись на магістратурі за кордоном по правознавству?
Запитання-відповіді
Якщо ви хочете надати відповідь на запитання іншого користувача, ви можете зробити це натиснувши посилання «Відповісти» під конкретним запитанням. За всі запитання та відповіді можна голосувати поставивши «+» чи «-», що додає рейтинг конкретному користувачу та збільшує довіру до його відповідей. Також ви можете відправляти скарги адміністрації сайту на запитання та відповіді інших користувачів, щоб зробити це необхідно натиснути «X» в правому верхньому кутку конкретного запитання чи відповіді. Для того щоб відповідати на запитання необхідно зареєструватися.
Аватар
Запитання та відповіді на нього

Чи можна навчатись на магістратурі за кордоном по правознавству?

Світлана
чи можна навчатись на магістратурі за кордоном по правознавству, адже в інших країнах інші закони? я навчаюсь на юридичному факультеті і мене цікавить можливість проходження магістратури по цій спеціальності в одній із єропейських країн. чи можливо потім з цією освітаю працювати там?

aladdin85
Академічну різницю, порядок її ліквідації та відповідність дисциплін варто дізнаватись у тому закордонному виші, де плануєте навчатись на магістратурі. Звісно, в країнах з англосаксонською правовою сім'єю Вам у меншій мірі знадобиться дисципліна "основи римського приватного права", наприклад, ніж в Україні. При цьому в тих країнах можуть бути інші дисципліни, на які в Україні звертають менше уваги. Наприклад, цілком може існувати дисципліна "історія держави і права певної країни".
Тому право — досить гнучкий напрям залежно від країни, на відміну від математики чи фізики, тому всі ці деталі варто дізнаватись у конкретному ВНЗ конкретної країни.
В будь-якому разі якщо Ви бажаєте працювати з українським дипломом, необхідно буде його підтвердити.

Олег Коваленко
В Польше не возможно получить магистерское образование юриста,так как там единое магистерское образование с 1 по 5 курс.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!