Osvita.ua Ваші запитання Освіта за кордоном
Запитання-відповіді
Якщо ви хочете надати відповідь на запитання іншого користувача, ви можете зробити це натиснувши посилання «Відповісти» під конкретним запитанням. За всі запитання та відповіді можна голосувати поставивши «+» чи «-», що додає рейтинг конкретному користувачу та збільшує довіру до його відповідей. Також ви можете відправляти скарги адміністрації сайту на запитання та відповіді інших користувачів, щоб зробити це необхідно натиснути «X» в правому верхньому кутку конкретного запитання чи відповіді. Для того щоб відповідати на запитання необхідно зареєструватися.
Аватар
Запитання
gala
Чи можна навчатися екстерном в українській школі паралельно з навчанням у Польщі? 

Учень-українець з 7 класу уже чотири роки навчається в Школі-ліцеї ім. Тараса Шевченка (Білий Бір) в Польщі і виявив бажання одночасно закінчити школу екстерном в Україні. Чи надається йому таке право?

Юлия Крышалович
здравствуйте .у меня вопрос по филиалам 

был и у вас филиал в Грузии в городе Тбилиси в 2009 2010 году?

Тетяна Шолохова
чи існує в Польських вузах заочна форма навчання 

чи існує в Польських вузах заочна форма навчання

Maks
Скажіть будьласка, чи можна перевестись в даний Університет з Польщі? 

Скажіть будьласка, чи можна перевестись в даний Університет з Польщі?

Ася Наджафова
Чи є якісь програми за котрими я можу отримати безкоштовну освіту в Азербайджані? 

Доброго вечора. Я, Наджафова Асмар Мехті кизи. Народилася 17.12.1998. Народилася в Україні, місті Суми. З 1998 по 2014 рік проживала у місті Суми(постійного місця проживання не було, власної квартири родина не мала). Батьки розійшлися у 2012 р. Батько не допомагає. Контакти з батьком не підтримуються. Місце знахождення невідомо. З мамою у лютому 2014 р. виїхали до міста Сумгаїт до бабусі, у зв'язку з скрутним положенням, відсутністю власного житла. З лютого 2014 р. по 2016 р. закінчила школу №23 м. Сумгаїт(російський сектор) на відмінно. ЗНО в Україні не здавала ( і 9 і 11 класи закінчувала в Азербайджані). Музичну школу закінчила на відмінно у 2015 р. (спеціальність - скрипка)ю Зараз мати є особою без громадянства, подала документи на отримання азербайджанського громадянства. У зв'язку з вищесказаним, відповідно до законодавства Азербайджану, вона не має права працювати. Проживаємо в 1-кімнатній квартирі міста Сумгаїт, Азрбайджану. Єдиний дохід родини - бабусина пенсія. Є патріотом України і дуже люблю свою державу. Азербайджанська сторона пропонує здобути громадянство Азербайджану, що за їх словами надасть мені...

Олександр Глущенко
работа 

Я учитель химии и физической культуры в сельськой школе. Категория высшая. Опыт работы - 16,5 лет. Есть ли у меня возможность работать за рубежом. Большое спасибо.

Наталія Побуцька
диплом спеціаліста польського вузу- вища освіта в Україні? 

Питання такого характеру. Я студент польського приватного вузу. Минулого 2015 року захистила диплом спеціаліста. Зараз вчусь на магістратурі в тому ж вузі. Цікавить, чи згідно з нововведенням в галузі освіти України, вважатиметься, що в мене вже є вища оствіта?Дякую

Владка Синетар
Хочу навчатися в Канаді! 

Доброго дня! Я хочу навчатися в Торонто,Канаді. Я студентка,2 курс, мені 17 років. Які коледжі ви б порадили? І які тести треба здати?

Дарья
Дистанційне навчання у київській школі? 

Потрібна школа, у якій можна навчатится дістанційно з іншого міста

Алексей Кинащук
Перевод с российского в украинский ВУЗ 

Можно ли отучившись год в российском ВУЗе (закончив первый курс) перевестись в украинский и продолжить обучение уже начиная со второго курса? если да то на каких основаниях?

Оксана Голуб
Доброго дня! Хотіла б запитати чи у Державному університеті ім.Шимона Шимоновича можна навчатись на заочній формі навчання? ... 

Доброго дня! Хотіла б запитати чи у Державному університеті ім.Шимона Шимоновича можна навчатись на заочній формі навчання? Спеціальність готельна і ресторанна справа. Вартість навчання?

Allina
В якому класі треба подавати заявку на Ukraine Global Scholars, якщо хочеш поступати в інтернат школу після 11 класу? 

Я не можу зрозуміти в якому класі подавати заявку на Ukraine Global Scholars.

Влад Прокопив
в яких вищих навчальних закладах івано-франківська вивчають японську мову? 

в яких вищих навчальних закладах івано-франківська вивчають японську мову?

Софія Ковальчук
як вибрати Хороший ВУЗ в Польщі? 

я хочу поступити на ресторатора або на міжнародні відносини,що для цього я маю зробити після 11 класу?що вивчати(окрім мови?) як правильно обрати ВУЗ?

Аня Жарікова
Магістратура в Польщі 

Чи обов'язково поступати в університет який має зв'язки з Польщею щоб потім піти на магістратуру до Польського університету,чи можна навчатись в будь якому,а лише на магістратуру вступити до Польщі?

Kristina Negryk
Чи можливе продовження навчання? 

Доброго дня!Я студентка 5 курсу медичного університету.Чи можливо продовження навчання за кордоном?

Ксенія
Чи можливе переведення студентів з іноземного ВНЗ до українського? 

Чи має право громадянин України, що тимчасово проживав і навчався у ВНЗ Казахстану, на переведення до ВНЗ України (на той самий напрям підготовки та спеціальність)?

Катерина Макаринська
Чи можна вступити до німецької магістратури одразу після отримання диплому бакалавра? 

Вітаю! Хочу запитати про одну з умов вступу до магістратури німецького вузу. Студентам з-за кордону необхідно додати VPD до аплікаційної форми та інші. документів і відправити все в університет не пізніше 15 липня. Проте, диплом бакалавра в українських вузах видається в кінці червня, а тому отримати VPD і подати документи вчасно заявники не мають змоги. Як треба вчинити у цьому випадку?

Наталія Горовая
коли можна отримати грант? 

мене цікавить інформація, коли необхідно реєструватися на отримання гранту на навчання за кордоном: в період навчання в 11 класі чи під час навчання у вищому навчальному закладі?

Виктория Елистратова
Здравствуйте, можете ли дать контакты? 

Здравствуйте, могли бы вы дать контакты автора статьи про обучение в Рурском университете http://ru.osvita.ua/abroad/higher_school/experience/37622/#_=_ Если они у у вас имеются. У меня есть несколько вопросов.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!