Osvita.ua Запитання Освіта за кордоном
Запитання-відповіді
Якщо ви хочете надати відповідь на запитання іншого користувача, ви можете зробити це натиснувши посилання «Відповісти» під конкретним запитанням. За всі запитання та відповіді можна голосувати поставивши «+» чи «-», що додає рейтинг конкретному користувачу та збільшує довіру до його відповідей. Також ви можете відправляти скарги адміністрації сайту на запитання та відповіді інших користувачів, щоб зробити це необхідно натиснути «X» в правому верхньому кутку конкретного запитання чи відповіді. Для того щоб відповідати на запитання необхідно зареєструватися.
Аватар
Запитання
Богдан Коромисел
Что это? 

https://www.roofos.ru

Andrii Fedoryshyn
Вступ на медичну магістратуру в Німеччині 

Доброго дня! Я чув. що існують проблеми зі вступом на магістратуру з медицини в Німеччині після отримання українського диплому бакалавра. Хотів би взнати, чи це так, бажано з якимось посиланням. Дякую за відповідь )

Viktor
В якому виді потрібно взяти оцінки зі школи? 

В якому виді потрібно взяти оцінки зі школи для вступу в вуз за кордоном. За останніх 5 років навчання в школі. Та як їх затвердити?

Саша Бучко
Шанси поступити до Америки? 

Привіт. Мені 15 років, я - хлопець з невеликого міста у Львівській області. Маю мрію поступити до Американського університету. Маю високі оцінки у школі(і так, це ЗОШ I-III ступенів). Бував на олімпіадах, по правді,рідко перемагав у районних, але траплялось. Непоганий рівень володіння англійською, гарна вимова. Займаюсь програмуванням, вчу C++, хочу здати геймдевелопером(розробником ігор). Сім'я не з багатих, бюджету немає. За 1,5 роки навчання у школі, що залишились, готовий підтягувати рівень англійської, інтенсивно вчити програмування, брати участь у олімпіадах. Знаю, що це повідомлення, скоріше за все, виглядає смішно і безглуздо, та мені цікаво, чи маю я хоч якісь шанси на безплатне навчання у Америці. Чекаю вашої відповіді, порад, і всього іншого..

Eugene Borodin
Доброе времени суток, подскажите пожалуйста. В какой стране и в каком университете, есть специальность связанная с приготовлением пищи / кулинарии? Если варианты, чтобы от университета приходила студенту стипендия? 

Доброе времени суток, подскажите пожалуйста. В какой стране и в каком университете, есть специальность связанная с приготовлением пищи / кулинарии? Если варианты, чтобы от университета приходила студенту стипендия?

Helen Yelisyeyeva
Нужно ли мне европейское образование? 

В данный момент учусь на магистратуре. Профессия: учитель математики и физики. Второй год работаю по профессии. Хочу после окончание универа, уехать заграницу работать, в Европу. Нужно ли мне для этого европейское образование? К кому мне обратиться?

Yaro
Чи можна брати участь у Всеукраїнських олімпіадах, проживаючи за кордоном? 

Дуже хотів би взяти участь, однак проживаю у Франції. Чи можливо взяти участь за кордоном? Можливо при посольстві?

Tatyana Savchenko
Вузи- партнери Польща 

Добрий день! Я хотіла б дізнатися, чи є на території Польщі вузи- партнери нашого вузу, щоб отримати післядипломну освіту по спеціальності "фінанси та кредит ". Буду дуже вдячна за відповідь.

Наташа Шабельник
Чи можна через пів року навчання в Польському ВУЗі перевестись до Українського ВУЗу? 

Чи можно через пів року навчання в Польскому Вуз перевестись до Украинского ВУЗу?

Ольга
Поступить на бюджет заграницей 

Здравствуйте! Я живу в Украине и скоро заканчиваю школу. Хочу поступить в ВУЗ Южной Кореи на юридический или лингвистический (английский) факультет. У меня нету возможности оплачивать обучение, поэтому мне нужно на бюджет. Мне не так важно какой рейтинг у заведения. Допустим, я получила сертификат о владении английским и корейским языком, я имею все школьные аттестаты, документы, рекомендательные письма... Какова вероятность, что меня зачислят на бюджет в ВУЗ Южной Кореи?

Світлана Антонюк
викладання предметів 

диплом молодшого спеціаліста вчитель початкових класів та керівник гуртка інформатики. Чи має право читати години інформатики у 5-9 класах чи години фізкультури у 5-9 класах?

GreenDayZ
Можно ли после колледжа поступить в американский университет? 

Я перехожу в девятый класс и пришло время решать, уходить из школы либо закончить одинадцать классов? Но очень часто я слышу что при поступлении в зарубежный универ требуется школьный аттестат за все 11 классов. Не понимаю, окончание колледжа это ведь тоже полное среднее образование или я ошибаюсь? Подскажите пожалуйста, очень хочется в Америку.

Orest
Допоможіть 

Скажіть, чи будуть збільшуватись бюджетні місця як минулого року на КІбербезпеку? Прийшов лист: у зв'язку зі збльшенням бюджетних місць вас зараховано. Чи буде тут такого року? НУ ЛП

Oksana Sinko
Освіта в Данії 

Мене цікавить освіта в Данії , ви щось можете запропонувати?

Tatiana Vishnevskay
мрії на майбутнє 

Доброго вечора. Чи є на теперішній час в Україні , а саме у м. Кропивницькому ( в минулому м.Кіровограді) програми для учнів 5 класів з вивченням польської мови , з таким наміром, щоб після закінчення школи "автоматично" мати можливість переведення до польських навчальних закладів ? Дякую.

qwertyuiop123
Шумоизоляция 

Нужен совет где заказать шумоизоляцию.

Кейт Римэмбе
Чи можна отримати освіту за кордоном після 9 класу? 

З 19 по 21 будуть виставки на тему освіти за кордоном, а чи будуть там презентуватись якісь коледжі закордонні, куди можна поступити після 9 класу?

Oxana Tkachuk
Безкоштовне навчання в аспірантурі Канади 

Доброго дня, в одній із ваших статей написано, що для українців аспірантура та докторантура в Канаді є безкоштовною. Це дійсно так чи що мається на увазі?Дякую

Yagya Mimar
.... 

Возможен ли перевод из крымской академии? Если да, то, что нужно для этого?

Viktoria Kalashnyk
Питання щодо стипендій КНР 

Перша силка не відображає анкету. Про останню освіту - якщо я зараз студент, то що мені подати? Навчальний план - можна описувати будь-яку спеціальність? І якщо я подаю онлайн - все одно робити скани і оригіналів, і копій? Очікую на відповідь.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!