Osvita.ua Форум педагогічних ідей Взяти участь у форумі "УРОК" «Вибір редакції» - найкращі матеріали форуму
«Вибір редакції» - найкращі матеріали форуму

Завдання форуму педагогічних ідей – розповсюджувати найкращий педагогічний досвід освітян України

«Вибір редакції» - найкращі матеріали форуму

Щомісяця редакція каталога педагогічних матеріалів «Відкритий урок: розробки, технології, досвід» та Форуму педагогічних ідей «Урок» одержує сотні найрізноманітніших матеріалів від освітян, які ставлять за мету оприлюднити свій творчий доробок, власний педагогічний досвід, практику впровадження сучасних педагогічних інновацій.

Намагаючись зібрати найбільший в Україні банк педагогічних матеріалів, редакція не залишає поза увагою й їх якість, тому уважно розглядає, рецензує та відзначає найкращі матеріали вчителів, вихователів, управлінців, методистів та педагогічних працівників інших категорій.

Вивчаючи напрацювання вчителів редакцією створюється так званий «редакційний портфель», до якого потрапляють найбільш актуальні роботи ‑ оригінальні за тематикою, авторською розробкою, неординарністю підходів, рівнем відпрацювання тощо.

Такі матеріали відзначаються на сайті позначкою «Вибір редакції». На думку редакції, саме на ці матеріали варто в першу чергу звернути увагу користувачам та учасникам форуму.

Завдяки такому підходу, редакція журналу та форуму накопичує велику базу матеріалів, до якої потрапляють найбільш актуальні роботи: чи то за оригінальністю тематики, чи то за рівнем авторської розробки, чи то за неординарністю підходів.

Це можуть бути абсолютно різні за формою подачі, обсягом, змістом і тематикою роботи, але у всіх цих матеріалів є спільне – вони презентують педагогічний досвід людей, які безпосередньо працюють у школі сьогодні.

Учасники форуму, чиї матеріали були позначені як "Вибір редакції", можуть отримати спеціальний диплом

Надсилайте власні матеріали та долучайтесь до розповсюдження найкращого педагогічного досвіду України. Умови проведення Форуму дивіться за таким посиланням.

Освіта.ua
03.04.2017