Osvita.ua Журнал "Відкритий урок" Форум педагогічних ідей "УРОК" Отримайте сертифікат про публікацію протягом 5 днів
Отримайте сертифікат про публікацію протягом 5 днів

Найшвидший спосіб публікації матеріалу у всеукраїнському каталозі педагогічних матеріалів

Отримайте сертифікат про публікацію протягом 5 днів

Всеукраїнський каталог педагогічних матеріалів "Відкритий урок: розробки, технології, досвід" пропонує вчителям опублікувати на своїх сторінках власні матеріали та отримати відповідний сертифікат про публікацію, що може бути використаний під час атестації.

Сертифікати на публікацію матеріалів у каталозі «Відкритий урок: розробки, технології, досвід», що отримуються вчителями в рамках проведення Форуму педагогічних ідей «Урок», надсилаються протягом п’яти робочих днів.

Усі сертифікати надсилаються протягом п’яти днів із дня отримання матеріалу, заяви та передплатної квитанції на каталог «Відкритий урок» відповідно до умов проведення форуму.

Всім авторам надсилається повідомлення про відправлення сертифікату електронною поштою. Також, автори можуть дізнатися про статус поштового відправлення, переглянувши власну публікацію у розділі Форум «УРОК» на нашому сайті (після того, як сертифікат надсилається учаснику форуму, у правому верхньому куті на сторінці публікації з’являється позначка «Сертифікат надіслано»).

Сертифікати надсилаються на поштову адресу, зазначену в заяві учасника форуму.

Детальні умови проведення Форуму дивіться за посиланням.

Освіта.ua
13.10.2014


Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!