Osvita.ua Журнал "Відкритий урок" Форум педагогічних ідей "УРОК"
Умови участі у Форумі педагогічних ідей "УРОК" Журнал "Відкритий урок: розробки, технології, досвід" надає можливість кожному педагогу опублікувати на сторінках журналу власні авторські матеріали. Усі учасники Форуму можуть отримати на поштову адресу сертифікат про публікацію матеріалу в журналі "Відкритий урок: розробки, технології, досвід". Для публікації у журналі приймаються розробки уроків, розробки позакласних заходів, дидактичні матеріали, статті та інші матеріали вчителів. Найкращі матеріали, які надійдуть до редакції у рамках Форуму, будуть опубліковані на сторінках журналу "Відкритий урок: розробки, технології, досвід". Всі інші матеріали будуть депоновані (у журналі буде опубліковано анотацію з посиланням на місце розміщення роботи на нашому сайті). Попередня Збільшити Закрити Наступна Фото з Форум проводиться етапами, які складають повний календарний місяць. Роботи для публікації приймаються постійно. Публікація матеріалу у журналі проводиться через один календарний місяць після отримання матеріалу. (Наприклад, якщо робота надіслана у січні 2013 року, то її публікація відбудеться у березні 2013 року.) Всі роботи, надіслані авторами для участі у Форумі, розподіляються до відповідних розділів за предметами ...
Матеріали для годин спілкування «Я - молодший школяр, я - особистість» у 1-му класі
Стаття «Педагогічна культура вчителя - важлива умова розвитку інноваційної особистості учня»
Захалявна книжка заступника директора з НВР
Методичні рекомендації «Робота з «неправильною» дитиною»
Стаття «Впровадження управлінських інновацій у ЗНЗ»
Інформаційно-психологічний тренінг «Адаптація вимушено переселених дітей»
Стаття «Удосконалення управління методичною роботою в Харківській спеціалізованій загальноосвітній школі № 66 на основі інформаційно-комунікативних технологій»
Досвід роботи «Развитие креативных способностей, эстетическое воспитание учащихся в условиях сельской школы через использование в учебно-воспитательном процессе информационно-коммуникационных технологий»
Використання творчого потенціалу студентів у патріотичному вихованні
Методична розробка уроку «Застосування заліза» в музеї Никифора Дровняка» з хімії в 7-му класі
Журнал "Відкритий урок" на Facebook