Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення перевіряє правильність роботи програмного забезпечення та повідомляє про виявлені помилки, збої та невідповідність технічній документації.

У процесі виконання діагностування він перевіряє правильність роботи програм, повідомляє про виявлені помилки та несумісність із специфікацією програмного забезпечення. Перевірка правильності роботи може відбуватися на різних рівнях програмного забезпечення і включати модульні й інтеграційні тести, тестування користувальницького інтерфейсу, діагностику функціональних параметрів, перевірку продуктивності, безпеки та ефективності системи.

Оператор також готує документацію про проведене тестування системи, бере активну участь у розробці процесів і процедур для тестування та перевіряє дотримання вимог, поставлених перед системою.

Робота оператора з обробки інформації та програмного забезпечення може працювати індивідуально чи співпрацювати з іншими членами команди з розробки програмного забезпечення та спеціалістами, відповідальними за визначення вимог до програмного забезпечення.

Професійна діяльність оператора являється важливим етапом процесу розробки програмного забезпечення та визначає якість кінцевого продукту.

Професійні обов’язки

  • розробка плану проведення тестування програмного забезпечення;
  • виконання функціональних та нефункціональних тестів і досліджень;
  • виконання структурного та автоматичного тестування
  • виконання тестів з використанням різноманітних інструментів підтримки програмного забезпечення;
  • розробка тестової документації, надання висновків, рекомендацій, повідомлення про помилки;
  • організація робочого місця відповідно до принципів охорони праці, техніки безпеки, протипожежного захисту та охорони навколишнього середовища.

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення повинен мати відповідну освіту в галузі розробки комп’ютерного програмного забезпечення. Професію можуть виконувати також любителі, самоучки із середньою освітою та набутими самостійно галузевими знаннями в області створення та розробки програмного забезпечення.

Претендент на дану посаду повинен добре володіти навичками роботи з комп’ютером, знати основні етапи процесу розробки програмного забезпечення та володіти англійською мовою для читання та розуміння технічної документації.

Освіта.ua
01.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів