Фахівець із факторингу

Фахівець із факторингу спеціалізується на консультуванні юридичних осіб щодо покращення фінансової ліквідності підприємства з використанням кредитування торгових операцій.

Спеціаліст з питань факторингу виконує консультативні та дорадчі функції. Він визнає потреби підприємств у сфері фінансування бізнесу, здійснює попередній аналіз поточного фінансового стану підприємства та пропонує комплексне рішення у питаннях фінансування дебіторської заборгованості.

Фахівець з факторингу надає консультації з питань підвищення фінансової ліквідності організації. Мета його роботи - продати факторингові послуги підприємствам, використовуючи умови відстрочки платежів, тобто надання грошового кредиту.

Професійні обов’язки

  • залучення до співпраці потенційного замовника, зацікавленого в службі факторингу, та проведення його первинної перевірки з точки зору можливості надання даної послуги;
  • визначення потреб клієнтів у сфері необхідності торговельного фінансування;
  • підготовка та презентація пропозиції факторингу потенційному клієнту;
  • збір фінансових та реєстраційних документів, що ілюструють хід комерційних операцій;
  • підготовка застосування факторингу, узгодження остаточних умов угоди та укладання договору факторингу;
  • аналіз ринку та моніторинг діяльності конкурентів, здійснення професійної діяльності, направленої на виконання плану продажів компанії;
  • побудова та зміцнення співпраці з торговими партнерами: фінансовими посередниками, брокерами тощо;
  • створення потенційної клієнтської бази, постійна робота над її розширенням та залученням нових замовників;
  • організація робочого місця відповідно до принципів та правил охорони праці, техніки безпеки, протипожежного захисту та охорони навколишнього середовища.

Фахівець з факторингу повинен мати вищу освіту з таких напрямків: фінанси та банківська справа, економіка, право, управління. Особи, які мають досвід, набутий під час проходження стажування або роботи в даній галузі, мають переваги при працевлаштуванні на посаду фахівця з факторингу.

Через часті службові поїздки до замовника бажано мати водійське посвідчення. Знання англійської мови допоможе при проведенні зустрічей з іноземними менеджерами та замовниками.

Фахівець з факторингу повинен постійно розширювати і поглиблювати власні знання сучасних економічних тенденцій.

Освіта.ua
18.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів