Організатор розважальних заходів

Організатор розважальних заходів організовує, координує та контролює розважальні заходи: концерти, виставки, шоу, конкурси, покази тощо.

Метою його роботи є організація, підготовка, контроль самостійно чи в складі команди різноманітних розважальних заходів. Для професійної та кваліфікованої організації розважальних та мистецьких заходів він вивчає ринок послуг розважальної індустрії та сучасні тенденції розвитку цієї галузі.

Організатор розважальних заходів працює від імені клієнта і в процесі роботи послуговується його баченням та бажанням відносно формату і методів проведення заходу. Для визначення індивідуальних потреб клієнта він вивчає та аналізує очікування, уподобання та цілі, які ставить клієнт перед проведенням заходу.

У процесі роботи організатор заходів розважального напрямку створює концепцію розважального заходу, готує його сценарій, розробляє графік роботи, координує та контролює хід виконання наміченого плану. Він консультує клієнта щодо вибору атракціонів, надійних та перевірених субпідрядників, з якими він визначає та узгоджує сферу та вартість послуг, технічні умови та план співпраці.

Організатор розважальних заходів резервує місце проведення та підписує договори, необхідні для здійснення заходу. Він несе повну відповідальність за організацію та проведення розважального заходу, за діяльність субпідрядників чи колективу працівників, призначених для виконання конкретних завдань.

Організатор отримує всі необхідні дозволи та виконує всі формальності, пов'язані з організацією засобу. Забезпечує організацію та проведення заходу відповідно до принципів техніки безпеки, охорони праці, протипожежних вимог та охорони навколишнього середовища.

Професійні обов’язки

  • визначення потреб та побажань клієнта шляхом всебічного аналізу його очікувань та вимог до розважального заходу;
  • підготовка пропозицій та розрахунок кошторису витрат на розважальну подію;
  • планування розважального заходу, розробка сценарію та графіку роботи колективу працівників, задіяних у процесі організації та проведення заходу;
  • організація та контроль за підготовкою розважального заходу, проведенням організаційних заходів, бронюванням приміщення чи місця для події, веденням переговорів та підписанням договорів з субпідрядниками;
  • проведення розважальних заходів відповідно до затвердженої програми та прийнятого графіка;
  • узгодження програми і плану заходу з клієнтами та субпідрядниками, підготовка кошторису витрат та підсумкового фінансового звіту;
  • ведення документації розважального заходу, листування з клієнтами та субпідрядниками, підписання договорів, замовлень, програми, графіків, планів, розробка сценарію заходу, списків учасників, меню, проведення розрахунків витрат тощо;
  • організація та проведення розважальних заходів відповідно до етичних та санітарно-гігієнічних норм, забезпечення дотримання працівниками і учасниками заходу правил охорони праці, протипожежного захисту, техніки безпеки та охорони навколишнього середовища;
  • контроль за демонтажем обладнання та апаратури, прибиранням приміщення чи території після закінчення заходу.

Претендент на посаду організатора розважальних заходів повинен мати мінімум загальну середню або професійно-технічну освіту. Роботодавці охоче працевлаштовують студентів, випускників та аспірантів мистецьких факультетів закладів вищої освіти.

Перевагою при працевлаштуванні на дану посаду стане знання англійської чи іншої іноземної мови та наявність водійського посвідчення. Організатор розважальних заходів повинен постійно розширювати та вдосконалювати свої професійні знання і вміння шляхом участі у галузевих конференціях, навчальних курсах та майстер-класах у сфері організації концертів, розважальних заходів, конкурсів.

Освіта.ua
20.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів