Майстер автомобілебудування

Майстер автомобілебудування організовує, координує і контролює правильний хід виробничого процесу в автомобільній промисловості. Він забезпечує виконання плану виробництва відповідно до діючих стандартів, очікуваної якості та кількості продукції в межах передбачених затрат часу та матеріальних витрат.

У разі затримок у виконанні планових завдань майстер вживає невідкладних заходів для підвищення продуктивності праці підлеглих працівників та виконання доведених планів.

Майстер автомобілебудування бере участь у проектах, спрямованих на запуск виробництва нових автомобілів, надає підтримку працівникам під час впровадження нових технологій. Здійснює контроль за дотриманням правил охорони праці, техніки безпеки, протипожежного захисту та охорони навколишнього середовища.

З урахуванням запланованих об’ємів виробництва майстер контролює наявність та замовляє додаткові поставки інструментів, матеріалів та засобів виробництва для забезпечення безперервності виробництва. Майстер аналізує кваліфікацію підлеглих працівників, розробляє індивідуальні завдання, а при потребі планує навчання для підвищення професійного рівня працівників.

Майстер проводить інструктаж для підлеглих працівників з урахуванням чинного законодавства в галузі автомобілебудування, нових технологій, інструкцій, стандартів тощо. Він постійно відстежує продуктивність праці підлеглих працівників та показники якості їх роботи, аналізує недоліки і прорахунки в роботі і на їх основі ініціює організаційні та технологічні зміни на виробництві.

Майстер автомобілебудування пропонує необхідні зміни технологічних та організаційних процесів з метою вдосконалення та оптимізації виробничого циклу. Він контролює належну переробку відходів виробництва з дотриманням принципів охорони навколишнього середовища. Майстер відповідає за своєчасне та повне заповнення виробничої документації, готує звіти та аналізи щодо процесу виробництва автомобілів.

Професійні обов’язки

 • виконання затвердженого плану виробництва автомобілів;
 • організація щоденного контролю за виконанням виробничих завдань підлеглими працівниками;
 • контроль за дотриманням на виробництві правил охорони праці, техніки безпеки, протипожежних заходів та охорони навколишнього середовища;
 • контроль за забезпеченням виробництва необхідними матеріальними ресурсами, інструментами для безперервності процесу випуску автомобілів;
 • моніторинг якості продукції, аналіз допущених відхилень і визначення методів усунення недоліків;
 • організація навчальних тренінгів для працівників автомобільного виробництва для підвищення їх професійної підготовки та навичок;
 • перевірка технічного стану машин та пристроїв, підготовка графіків профілактичних оглядів та ремонтів;
 • розробка рекомендацій та пропозицій з удосконалення та оптимізації виробничого процесу;
 • дотримання при здійсненні виробничої діяльності принципів збереження екології та охорони навколишнього середовища;
 • забезпечення підлеглих працівників засобами індивідуального захисту та контроль за використанням захисних засобів на виробництві;
 • ведення виробничої документації, розробка графіків роботи, облік робочого часу та планування відпусток працівників;
 • участь у проектах зі впровадження нових технологій на виробництві автомобілів.

Роботодавці віддають перевагу претендентам з технічною освітою та багаторічним досвідом роботи в автомобільній галузі. Перевагою буде наявність досвіду управління бригадою працівників та досвід роботи за професією майстра виробництва в технічній чи автомобілебудівній галузі.

Освіта.ua
30.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!