Менеджер веб-сайтів

Менеджер веб-сайту отримує, перевіряє, обробляє, оптимізує інформацію та публікує її на веб-сайтах.

Метою роботи менеджера є отримання інформації, її відбір, обробка та публікація на веб-сайті. Він отримує інформацію з різних доступних йому джерел, наприклад, з інших підрозділів організації, здійснює пошук в інтернет-джерелах за допомогою інструментів пошуку, на загальнодоступних та платних інтернет-ресурсах.

Інформація, отримана в друкованій формі, оцифровується за допомогою текстових процесорів та сканерів. Менеджер знайомиться з наданою йому інформацією, класифікує та відбирає її за змістом та характером згідно до завдань організації. Каталоги вибраного контенту він зберігає у вигляді баз даних, цифрових документів, використовуючи доступні ІТ-інструменти.

Весь оброблений контент оптимізується для інтернет-ресурсів відповідно до вимог пошукових систем і публікується на веб-сайті згідно з отриманими вказівками керівництва компанії.

Менеджер веб-сайтів несе відповідальність за правильне використання отриманої та опублікованої інформації, забезпечує, щоб розміщена на веб-сайті інформація відповідала статусу організації та законодавчим актам.

Для публікації інформації менеджер використовує доступні ІТ-засоби, несе відповідальність за відсутність у текстах граматичних та пунктуаційних помилок, за використання інформаційних текстів з дотриманням авторських прав.

Професійні обов’язки

  • організація робочого місця відповідно до принципів охорони праці, техніки безпеки, протипожежного захисту та охорони навколишнього середовища;
  • пошук інформації через загальнодоступні та платні інтернет-джерела, використовуючи різноманітні інструменти пошуку;
  • аналіз та відбір інформації з точки зору корисності та відповідності стратегічним планам і завданням організації;
  • редагування та підготовка інформації для розміщення на веб-сайтах;
  • публікація інформації на веб-сайтах;
  • зміна, модерування та редагування змісту веб-сайтів;
  • оптимізація контенту веб-сайтів для пошукових систем;
  • підготовка аудіо- та відеоматеріалів та їх публікація на веб-сайті.

Для претендентів на посаду менеджера веб-сайтів бажано мати базову вищу освіту з ІТ-спеціалізації, гуманітарних, точних чи соціальних наук. Вільне володіння розмовною і письмовою англійською мовою стане додатковим бонусом при влаштуванні на роботу менеджером веб-сайтів.

Освіта.ua
23.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів