Інструктор з фітнесу

Фітнес-інструктор організовує і проводить фізичні та спортивні заняття з музичним супроводом.

Метою роботи інструктора є проведення фізкультурно-спортивних занять з музикою для організованих груп. Інструктор з фітнесу проводить заняття з фізичними вправами різної інтенсивності для різних вікових груп.

Фітнес-інструктор організовує проведення веселих, розслаблюючих та коригуючих вправ. Він пропагує здоровий спосіб життя за допомогою фізичних вправ, хореографічних композицій, танців, ігор тощо. До проведення занять з фітнесу інструктор готує конспекти, підбирає вправи та обладнання, необхідне для їх виконання.

До обов'язків інструктора з фітнесу входить дотримання правил безпеки, щоб запобігти травмуванню осіб, які здійснюють тренування. Під час занять інструктор використовує музичний та спортивний інвентар. Він також інструктує учасників, як правильно користуватися спортивним інвентарем.

Інструктор з фітнесу відповідає за хід занять, виправляючи помилки та встановлюючи темп виконання вправ за допомогою голосових команд та інших знаків. Він також контролює кількість повторень кожної вправи.

Викладач з фітнесу повинен проводити заняття відповідно до фізичної форми учасників групи та контролювати, щоб інтенсивність занять відповідала рівню підготовки та віку учнів.

Професійні обов’язки

  • змістовна підготовка до проведення занять;
  • підготовка інструментів, необхідних для проведення занять;
  • проведення спортивних заходів відповідно до розробленого плану;
  • виправлення помилок, допущених учасниками під час виконання вправ;
  • організація робочого місця та проведення занять з дотриманням правил безпеки, охорони праці, санітарно-гігієнічних вимог та протипожежного захисту

Для роботи за професією фітнес-інструктора потрібно мати загальну або середню професійну освіту, бажано пройти курс, що надає право на проведення занять з фітнесу. Проводити заняття з фітнесу дозволяється після закінчення навчання першого або другого ступеня на факультетах, пов’язаних з фізичним або медичним профілем.

Інструктор з фітнесу повинен брати участь у тренінгах, спеціалізованих курсах, вдосконалювати свою майстерність та знання з фітнесу, самостійно підтримувати свою фізичну форму.

Освіта.ua
01.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!