Менеджер (управитель) у житлово-комунальному господарстві (ЖКГ)

Менеджер (управитель) у житлово-комунальному господарстві здійснює всі необхідні дії, пов'язані з управлінням майном, дорученим під його опіку керуючим або власником. Контролює технічний стан будівель, обладнання та прибудинкової території, що перебуває під його опікою за дорученням керуючого або власника.

Бере участь з дозволу розпорядника майна або власника в періодичних перевірках технічного стану будівлі та прибудинкової території. Співпрацює із співробітниками житлово-комунальних підприємств в питанні забезпечення приміщень комунальними послугами, наглядає за роботами, що проводяться у приміщеннях.

У разі нестандартних ситуацій він повідомляє про це свого безпосереднього керівника. Співпрацює з розпорядником майна або власником у виконанні інвестиційних та ремонтних робіт. Відповідає за чистоту, порядок та безпеку в адміністративному чи житловому будинку. Надає в бухгалтерію або своєму безпосередньому керівникові дані для розрахунку орендної плати, авансових платежів та оплати за надані послуги: показники лічильників води, електроенергії та тепла.

Здійснює нагляд за усуненням неполадок та несправностей, планує проведення ремонтних робіт та фінансових послуг. Співпрацює з мешканцями у виконанні завдань, довірених йому керівництвом, збирає та узагальнює інформацію від мешканців будинку і співробітників офісних приміщень, своєчасно надає ці дані своєму безпосередньому керівникові.

Професійні обов’язки

  • контроль за технічним станом будівлі, обладнання та технічних пристроїв, а також за чистотою в адміністративних і житлових приміщеннях;
  • формування необхідної документації та подання їх керівництву на затвердження;
  • ведення записів, формування файлів та документації щодо власності;
  • підготовка даних для житлово-комунальних підприємств;
  • контроль і нагляд за якістю робіт, що виконуються в будівлях субпідрядниками;
  • співпраця з орендарями, субпідрядниками, адміністрацією офісних приміщень, іншими службами нерухомості;
  • контроль за правильністю складання та дотриманням договорів (оренди, з надання послуг і робіт субпідрядниками);
  • нагляд за роботами, пов'язаними з усуненням технічних неполадок і аварійних ситуацій;
  • підготовка інформації та звітної документації до податкових та інших фінансових органів;
  • нагляд за дотриманням правил охорони праці, протипожежного захисту та охорони навколишнього середовища в приміщеннях і будівлях.

Кандидати на посаду менеджера (управителя) у житлово-комунальному господарстві повинні мати відповідну освіту (економічний напрям). Роботодавці віддають перевагу особам, які мають досвід роботи, принаймні, кілька років. Претендентові на посаду бажано пройти навчальний курс по даній спеціальності і мати сертифікат, що підтверджує його кваліфікацію щодо управління нерухомістю.

Освіта.ua
09.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів