Як обрати спеціальність у виші?

Фахівці запрошують школярів пройти спеціальне профорієнтаційне тестування

Як обрати спеціальність у виші?

Сучасний світ професій став різноманітнішим. Це призвело до того, що майбутнім абітурієнтам стало складніше зробити вибір майбутньої спеціальності.

Але серед сучасних батьків все ще можна почути таку думку: «Ми самі обрали професію, наші батьки не знали ніяких спеціальних методик діагностики, - а скільки успішних професіоналів з них вийшло! Прийде час – здібності дитини проявляться». Так, це частково правда, але дуже важливо зробити правильний вибір своєчасно.

Наразі, завдяки міжнародному співробітництву Міжрегіональної академії управління персоналом з Центром тестування і розвитку «Гуманітарні технології», школярі та їхні батьки отримали унікальний доступ до наукових розробок у гуманітарній сфері та важливої інформації щодо обрання майбутньої спеціальності у вузі.

Поважаючи та приймаючи інтереси, розуміючи особливості кожної дитини, у Міжрегіональній академії управління персоналом допомагають зробити навчання у вищому навчальному закладі більш ефективним та обрати правильний професійний і життєвий шляхи.

Уже два роки в Академії працюють з новою профорієнтаційною методикою "Профорієнтатор-UA". Цей комплекс розроблений командою психологів-тестологів Московського державного університету імені М. В. Ломоносова під керівництвом доктора психологічних наук, професора А. Г. Шмельова та спеціально адаптований для українських школярів.

Завдяки цьому комплексу, майбутні абітурієнти можуть отримати відповіді на такі запитання:

  • Як підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання?
  • Продовжувати навчатися в школі, чи вступати до коледжу або технікуму?
  • Яку обрати спеціальність у вищому навчальному закладі з урахуванням інтересів, здібностей та особистісних якостей?
  • Як зробити навчання у вищому навчальному закладі більш ефективним?

Профорієнтаційну роботу зі школярами та батьками, випускниками та абітурієнтами в Міжрегіональній академії управління персоналом здійснюють в кілька етапів: профорієнтаційне тестування та індивідуальне консультування, інтерактивні лекції, активізуючі та розвиваючі тренінги, профорієнтаційні екскурсії до Академії та спілкування з фахівцями різних спеціальностей.

В Академії впевнені, що індивідуальний та комплексний підходи до профорієнтації школярів допомагають уникнути наслідків неправильного вибору спеціальності у вищому навчальному закладі.

Аби допомогти педагогам та шкільним психологам при формуванні профільних класів, соціалізації підлітків, корекції програм навчання, результати профорієнтаційного тестування, за дозволом батьків, можуть бути передані до школи.

Заявки на тестування можуть також подаватися батьківськими комітетами й адміністраціями шкіл за телефонами: (098) 436-65-76 (Наталія Ревуцька), (067) 717-59-04 (Ірина Зубенко).

Детальніше про профорієнтаційне тестування>>>

Розміщено на правах реклами

Освіта.ua
09.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів