Чи відчуваєте ви свободу в своїй педагогічній діяльності?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо академічної автономії у педагогічній діяльності

Чи відчуваєте ви свободу в своїй педагогічній діяльності?

У Міністерстві освіти і науки наголошують, що автономія роботи вчителя має бути забезпечена академічною свободою, включаючи свободу викладання та свободу від втручання в педагогічну діяльність.

Також у МОН наголошують, що автономія роботи вчителя має ґрунтуватися на вільному виборі форм, методів і засобів навчання.

Освіта.ua
12.09.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Mila
Яка свобода? Моя мати - вчитель та й ще особливих дітей навчає. Це не робота, а волонтерство. Бо отримала зарплату - копійки. А стільки обов’язків...Тільки пишуть в Інтернеті , що буде підвищення заробітної плати. Не відчуває свободу бо: 1. Керівництво нагнітає. Ніякої методичної допомоги, але завдань... 2. Хто придумав інклюзивну освіту - той не практик. Це знущання над дітьми, у яких відсутній інтелект та є аутизм, взагалі проблеми з нервовою системою. 3. Батьків з претензіями. Подавай їм результат у першому класі (ще нема місяця в навчанні), а дитина з особливостями, ще серйозними. Звісно моя мама змогла спокійно донести інформацію, але, нажаль, дуже мало годин для учнів з особливими потребами. 4. Якщо хочуть щоб старші колеги навчали молодших, то має це бути не на ентузіазмі, а мотивація, ще оплачувана. Нехай адміністрація про це думає - про програми навчання. Щоб все грамотно. Хоча з таким навантаженням, то ніколи вчити.
Никита
Ой, помню в школе вел 2 дневника, один для школы, второй для предков, классные были времена, и мозг никто не имел во все места. Закончил школу с тройками и в итоге спустя долгие годы нанял тех же некоторых преподов к себе на фирму работать. Это я к чему, какие оценки не ставь, а троечник по жизни добьется больше, чем теоретик очкастый нифига на практике не умеющий. Так что до одного места все эти журналы с этими вашими оценками.
вчителька
Однозначно треба переходити на електронні журнали. І багато закладів освіти раді це зробити, але виховані совком керівники освіти постійно гальмують процес. Не буде електроенергії сьогодні, буде завтра. Минулого року якось зуміли їх вести.
кася
Електронний журнал вже третій рік. Дуже подобається, є комунікація з дітьми та батьками через журнал. Все формується автоматично : звіти, табель,особова справа.
директор Тернопільська область
Завдання номер 1 - перехід на електронну документацію. Ви не повірите скільки зусиль рік тому треба було докласти щоб заклад освіти, навіть маючи наказ МОНУ, перейшов на електронні журнали. З нашого досвіду скажу - це круто. Хочу дати пораду тим, хто щойно почав працювати з електронною документацією. Семестр пройшов всі журнали у PDF завантажили і записали на компакт-диск та бережливо заховали у архів. У кінці року так само. Звісно є флешки, онлайн середовища і т п. Повірте диск зберігає інформацію вічно. У мене особисто є такі диски 1998 року. І абсолютно усі працюють та відкриваються. Можна їх друкувати, але наказ МОНУ не передбачає такої процедури.
Нет
Яки відпочинок ? Ви про що? Всі звільняються тільки йде навантаження за таку зарплату ніхто не хоче робити.
ТТ
Які самі, такі і запитання... .