Чи має вчитель виконувати рекомендації, що не стосуються навчання?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо роботи, не пов’язаної з освітнім процесом

Чи має вчитель виконувати рекомендації, що не стосуються навчання?

Міністерство освіти і науки доручило школам вжити заходів щодо безпеки дорожнього руху та запобігання травматизму внаслідок ДТП.

Серед дій, що рекомендовані учителям, – проведення єдиного національного уроку, присвяченого безпеці дорожнього руху та запобіганню травматизму, долучення до онлайн-конференції, проведення бесід з батьками, проведення циклу заходів із практичних навичок поведінки тощо.

Освіта.ua
05.05.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
sergey1979
парадокс - хлопці, які плювали на виховні та патріотичні години, гигикали на різних позашкільних якихось днях - захищають та гинуть на війні, дівчатка, які були президентами, носили вишиванки , сльозливо читали вірші на конкурсах Яцика та Шевченка - прославляють "рузький мір"
Максим
Якщо держава дійсно турбується про дітей, то всі поради, лекції мають надавати і проводити дійсно професіонали. МЧС, поліція, лікарі повинні залучатися і читати дітям лекції про пожежну безпеку, ДТП, першу допомогу і т д.
Надія
У нас був випадок, вчителька повезла команду на змагання чи конкурс на кілька днів. В одну з ночей у відчаї шукала свою учнницю по всіх кутках, кущах і комишах, далеко за північ знайшла в нічному барі при пляжі. Обізвала повією. Вчительку звільнили. Вільше ніяких висновків освіта не зробила. Хоча б те, що дюжину сучасних підлітків кудись відправляти без супроводу поліцейського чи мчс-ника не можна. А жінка, між іншим, їздила без оплати, без відряджувальних, і витратила два вихіднтх дня
Учитель
Для чого це питання? Полегшити роботу вчителя? Зробити вищою якість освіти? У черговий раз принизити публічно вчителя??? Здається, це моветон- дати опитування таке і одночано надіслати лист про проведення заходів щодо безпеки дорожнього руху . Для чого? Для чого робити маску ніби-то порядних учинків? Шановні досить маніпулюватигромадою!
Наталя
Хоч скільки я розповідатиму своїм восьмикласникам, що їм не можна ще їздити на мотоциклах і скутерах, а батьки дозволяють сідати за кермо, то до чого тут вчителі взагалі. Нині дуже багато способів донести інформацію до дорослих і дітей. Вчитель уже давно не єдине джерело знань і не авторитет з усіх питань. Хай запускають інформаційну кампанію на ТБ, у соцмережах, патрулюють вулиці, штрафують батьків. Але ж на те все потрібні гроші, а вчитель усе безкоштовно зробить за свою зп. А в разі ДТП за участю неповнолітнього ще й цапом відбувайлом буде.
Olga Melnik
Чи мусить вчитель брати участь у конкурсах організованих позашкільними та комерційними організаціями, а також організаціями абсолютно не дотичними до школи? Більшість з них дублюються вже багато років, є заїжджені, рік у рік одне і теж саме.
Руслан
А чи має право директор школи використовувати технічний персонал для роботи дома і на слідуючий день давати їм вихідний. Чи має право погрожувати робітнику своїм чоловіком. Чи має право вимагати від вчителя купляти інвентар та жалюзі за рахунок робітника.
Наталя
Вчителі постійно виконують багато роботи, за яку не платять. Але мені хочеться спитати у міністра освіти, чи зобов’язані вчителі прибирати сміттєві звалища і чи мають право завідуючі відділами освіти загрожувати звільненням, якщо вчитель відмовиться?
Олена
Мені теж не зрозуміло, чому вчителі повинні викладати дітям своє бачення тем, які не стосуються шкільного навчання. Потім починається: розповідаю дитині, що тобі не обов’язково притримуватись бачення школи, і вчитель не завжди прав, але в школі притримуйся ))))
Людмила
Якщо і далі буде така політика щодо вчителів і їх "обов’язків" окрім навчання, то скоро працювати в школах нікому буде!!!
Алла
Тільки-но дивилася телевізійний сюжет про працевлаштування людей вікової категорії 50+, там наводилися зарплати певних професій, але нижче 5 000 грн не було. Наприклад продавчиня від 7 000грн, прибиральниця від 5 000грн. Ставка вчителя вищої категорії на даний час 7000грн. Мені здається ось така математика і дає відповідь на питання чи повинен вчитель, читати батькам "проповідь" про правила дорожнього руху і т.д.
Лідія
Можливо, пора викинути собі з голови, що вчитель щось має, мусить, повинен, крім свого предмета? Скинули на школу функції батьків, поліції, лікарів...у дітей є батьки!