Чи знаєте ви про випадки отримання хабарів у вишах?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua про випадки неправомірної вигоди за іспити в закладах вищої освіти

Чи знаєте ви про випадки отримання хабарів у вишах?

У Державній антикорупційній програмі, оприлюдненій Кабінетом Міністрів, наголошується, що можливість викладачів вимагати чи отримувати неправомірну вигоду за здачу заліків чи іспитів студентами під час сесій є масштабною проблемою під час провадження освітньої діяльності закладів вищої освіти.

В уряді наголошують, що наслідком зазначеної проблеми є підготовка некваліфікованих студентів та випускників університетів.

Освіта.ua
14.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Румуномовна нацменшина Буковини
Наші дипломи тільки називаються дипломами Європейського зразка. Нічого спільно з Європою вони не мають. Ми не знаходили в Польських чи Румунських дипломах такого поняття, як "Професійна кваліфікація". Ми не задоволені тим, що ВНЗ зокрема ЧНУ Федьковича заставляють писати в дипломах те, чого по суті не має навіть у пострадянських країнах. Якщо ви докладаєте усіх зусиль щоб наші дипломи ніде, нічого не вартували, то наші діти будуть йти з ними влаштовуватися на роботу. Запитання. А у старих радянських дипломах, яка зазначена кваліфікація? Освітня чи професійна? Бо якщо освітня, то відповідно до професійного стандарту вчителя, щоб з ними працювати має бути зазначена ще професійна. Влада починаючи від 2020 року робить все щоб знищити вищу освіту та середню освіту. Ви на словах звісно йдете до Європи. А на справі нічого спільного з цим не має.
YCPX
Що значить "чи знаєте"? Знати може той, хто дає хабар і хто дає. Я, наприклад, знаю про одну студентку, яка поїхала на навчання, на заняття перестала ходити, влаштовуючи особисте життя. Її виключили з університету за академзаборгованість, але вона продовжувала брати у батьків гроші, нібито на хабар, щоб не виключили. Брехня з’ясувалася, але батьки уже всім і кожному роздзвонили, що в університеті панує корупція і хабарництво.
Черняк , аспірант
Приходьте в Нубіп - у нас хабарі не беруть, організоване комбіноване навчання , скрізь порядок і добре ставлення до студента.
Доцент медичного університету
Я точно знаю про випадки отримання хабарів у вишах. Я сам їх брав, беру і буду брати. Бу-га-га!
Оксана
Якщо й справді хочете розібратись, то приїдьте до Вінницького НАУ та поспілкуйтеся зі студентами. Там все проходить через касу. За будь-яку здачу іспиту чи заліку треба спочатку заплатити, і тільки потім йти здавати. Незалежно від рівня підготовки.
Народний вчитель
Можливо, не правильно поставлено питання!?! Краще питати, хто не знає про хабарі у ВИШах.