Чи підтримуєте ви обов’язкову ДПА з історії України?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua про обовʼязкові предмети державної підсумкової атестації

Чи підтримуєте ви обов’язкову ДПА з історії України?

У Верховній Раді планують ухвалити закон про обовʼязкові шкільні іспити з української мови, математики, історії України та іноземної мови.

Законопроєкт передбачає, що з 2024 року державна підсумкова атестація випускників базової та старшої школи відбуватиметься з 4 обов’язкових предметів, з-посеред яких – історія України.

Як стверджують законотворці, ухвалення закону сприятиме підвищенню якості опанування шкільних курсів історії та іноземої мови.

Освіта.ua
09.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Rina
Як мати школярки я впевненно можу сказати,що це підвищить тільки якість життя репетиторів а ні як не викладання учбового матеріалу в школі,бо вчителі не мають ні якої мотиваціїї або відповідальності за якість своєї роботи
Рині
Для Rina: А ваша школярка вмотивована до навчання? чи в телефоні цілу добу сидить, на уроці нічого не чує, домашні завдання не виконує? Ну і не всі ж можуть оволодіти програмою на 12 балів, для декого стеля - 4-5 балів. Може ваша школярочка така?
Коментувати
399
Щоб історія України ввійшла в обовʼязкові шкільні іспити потрібно створити програмив яких би ця історія відтворювалася і видати підручники до них. тільки після цього можна говорити про обов’язкову ДПА. На сучасному етапі це все відсутнє.
Людина
" Справжня історія": після закону про продаж землі( під час короновірусу) більше половини українських земель вже не належить українському народові. Її скупили американські та німецькі офшори. Чомусь про таке питання забули в ДПА з історії України.
1919-1991
Для Людина: Да там клейма нема де ставити - одні паразити, деграданти та запроданці, що хочуть свій гнилий літопис. Як історично достовірно описати, коли головка країни офшорний клоун та вищі за посадою керманичі як залужний, данилов, буданов та помийна решта, що завчасно вивезли своїх діточок на моря, а самі чудов знали, але посміхаючись з Нового року постійно заявляли, що ніякого нападу не буде? Прокльони нелюдам та трибунал зрадникам.
Коментувати
Оксана
Перепрошую., жахливі наслідки ( у попередньому повідомленні помилилася. Якби всі знали справжню історію, то і війни сучасної не було би
Оксана
Математика, фізика, географія важливі. Однак, духовну особистість з дитини формує історія. Завдяки історичним фактам учні усвідомлюють жахіливі еаслідки людських злочинів для окремої людини і для суспільства в цілому
Світлана про
Серйозно?? 67% відсотків вважають, що ДПА історія України сприятиме економічному зростанню, технічному розвитку, зменшенню корупції, підняттю соціальних стандартів життя в Україні???!! Потім цих 67 відсотків і будуть годувати їхніми переконаннями. "А чому зарплати малі? А чому корупція і дерибан в країні?" , а їм "Це тому, що не знають історію України. Добавимо ще годин історії України, ДПА з історії кожного року і тоді заживемо!" Ясно, на краще в цій країні нічого сподіватись. Голота, біднота скрізь так і буде. Критичне мислення в більшості людей відсутнє, ДПА з історії корупцію не переможе, економіку, технології не підніме і зрадників не поменшає, бо голих і бідних завжди легко купити навіть після десятка ДПА з історії України!
Микита
Для Світлана про: По перше це опитування не проте.По друге бовдура не треба навіть підкуповувати чи якось обманювати він і сам не зрозуміє що це неправильно і буде вважати що це нормально.По трете у нас ще не така бідна і голодна країна так з проблемами які треба вирішувати .В четверте за що ми боремося прямо зараз за що гинуть люди за нашу незалежність, історію, мову.Наіщо боронити свою країну якщо ти не знаєш навіть історію своєї країни.І як корупція як ви кажете голод і безробіття пов’язані з історією якраз в ній можна знайти приклади як з цим всім боролися без історії ми приречені ходити колами і наступати на одні і ті ж граблі.
ALE
историю знать нужно, не спорю, но вы сами учили по новой школьной программе? вы умственно осталый, если думаете, что новая программа приносит знания. цель новой программы – завалить ученика теорией до такой степени, чтобы он забыл нахрена он учится, в новой программе оценки важнее знаний, и эта же программа по истории никак не связаня с настоящей историей
Коментувати
Тетяна
Почати треба із законопроекту про обов’язкове збільшення кількості годин історії України у школі!
Олексій
Для Тетяна: Не з такими вчителями, які сплять та бачать Україну в складі рашки...
Коментувати