Чи вчасно ви отримуєте заробітну плату?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо виплати заробітної плати педагогічним працівникам

Чи вчасно ви отримуєте заробітну плату?

Уряд ухвалив рішення, що дозволить без затримок виплатити заробітну плату вчителям.

Для цього Кабінет Міністрів вирішив здійснити розподіл резерву освітньої субвенції місцевим бюджетам з державного бюджету.

Освіта.ua
21.12.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Освітяни м. Куп’янськ та Кіндрашівської громади Куп’янського р-ну Харківської обл. отримали останню заробітну плату в березні.
Марина Кочура
Освітянам міста Ізюм не платять заробітну платню. Особисто в мене останні надходження були 28 лютого 2022 року.
Анжела
Проживаю та працюю в місті Ізюмі ,під час окупації ніде не виїжджала ,з РФ не співпрацювала ,з березня жодної заробітньої плати.
Ірина
Я з м. Ізюм. Останні раз отримували зарплатню 28 лютого. В жовтні мені повідомили ,що зі мною та іншими колегами , що не мали можливостей виїхати з міста призупинили трудові відносини з 01.04.22. З 31.10.2022 трудові відносини з нами поновили. Але виплати лише обіцяють за березень,листопад та грудень. З квітня по жовтень нам повідомили ,що ніяких оплат не буде.
Марина Кочура
Для Ірина: Освітянам міста Ізюм не платять заробітну плату. Особисто я останні кошти отримувала 28 лютого.
Коментувати
Лілія
Вчителі міста Ізюма не отримали відпускні, оздоровчі та зарплату за жовтень, листопад, грудень. Невідомо з якої причини, деякі не отримали кошти за простій з березня місяця.
Юлія
Ізюм не отримав оздоровчі та зарплатню за липень, вересень, жовтень- грудень. Весь час нар обіцяють, але все годують відмовками, то не туди відправили, то один лише працює бухгалтер. Де-яким вчителям зовсім нічого не заплатили. Тім, що в окупації були ц не обіцяють за час окупації. Писали листи всюди. Заступник мера нас звинуватив в меркантильності.не отримав оздоровчі та зарплатню за липень, вересень, жовтень- грудень. Весь час нар обіцяють, але все годують відмовками, то не туди відправили, то один лише працює бухгалтер. Де-яким вчителям зовсім нічого не заплатили. Тім, що в окупації були ц не обіцяють за час окупації. Писали листи всюди. Заступник мера нас звинуватив в меркантильності.не отримав оздоровчі та зарплатню за липень, вересень, жовтень- грудень. Весь час нар обіцяють, але все годують відмовками, то не туди відправили, то один лише працює бухгалтер. Де-яким вчителям зовсім нічого не заплатили. Тім, що в окупації були ц не обіцяють за час окупації. Писали листи всюди. Заступник мера нас звинуватив в меркантильності.Ми вже зневірились в будь я ій допомозі
Ірина
Олександрівська ОТГ Мелітопольського району. 5 місяців без заробітної плати. Керівництво ОТГ пішло на колаборацію, виїхали на підконтрольну Україні територію, але проблема не вирішується. Нібито знайшли шлях вирішення проблеми, але віз і донині там.