Чи потрібно проводити ЗНО 2023 року в традиційному форматі?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо проведення ЗНО

Чи потрібно проводити ЗНО 2023 року в традиційному форматі?

Кошти на проведення повноцінного зовнішнього незалежного оцінювання 2023 року передбачені в Державному бюджеті.

Про це заявили в Міністерстві фінансів.

За словами заступника міністра Романа Єрмоличева, коштів на проведення традиційного ЗНО достатньо.

«Передбачених на наступний рік грошей вистачить. Це достатній ресурс, який гарантує і виплату заробітної плати вчителям, і проведення зовнішнього незалежного оцінювання (сподіваюся, воно буде). Хоча мені відомо про позицію Міністерства освіти й науки, яке хоче повторити цьогорічний досвід проведення національного мультипредметного тесту», – наголосив заступник міністра.

Освіта.ua
07.12.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інна
Я за ЗНО. Можливо, його не буде, але воно дійсно краще. І я до останнього буду на нього сподіватися.
Галина
Ви на початку року оголосили ,що будете проводити нормальне ЗНО,от і дотримуйтеся обіцянки і закону,а якщо ні, то треба було про це повідомити у вересні , а не в січні.
Вчитель
Для Галина: ви праві, але 95 квартал вас слухати не стане.
Коментувати
Гена
ЗНО хуйня . Відміняйте його разом зі своїм НМТ і ДПА. Передайте там всім на верх від Генадія Тумана.
Ольга
ЗНО однозначно ТАК. НМТ це суцільна профанація, крок до відновлення корупціі при вступі. Всі ініціативи Шкарлета недолугі і абсурдні з точки зору здорового глузду. Світло по краіні відключають по кілька годин, а він до електронного формату проведення? Щоб потім сказати, ну от світла не було - ге моя вина, що все провалилося. Давайте повертаймося до звичайний вступних іспитів ( на радість ректорам). А заява, що НМТ - це полегшення для дітей, взагалі ідіотська. 4 предмети за раз здати - це звісно "полегшення" А завдання, які бралися за попередні роки - це формат перевірки. В минулому році, кілька раз пройшовся позавданнях, запамятав правильні відповіді і вуаля - 200 балів, а знань 0. Особливо це було наглядно з математики, коли дехто навіть умов задач не розглядав. Система Шкарлета поосто феномен. Три роки дистанційки, яку всі критикують, а результати найкращі за всі роки. Повна ПРОФАНАЦІЯ. Можливо, вже й мвністерство варто так перейменувати?!?
Гість
Для Ольга: мені здається нмт менше має завданнь, а в зно куча завданнь, як вчитися коли світло по 12 годин немає, особливо дуже сумно за Донецьку область нам як вчитис кожен день світло по 2 доби немає, постріли вибухи... Взагалі не розумію за яке навчання йде річь, коли кожен день думаєш а як вижити? А тут зі своїми іспитами
Коментувати
Доцент
Після скасування ЗНО уже отримали студентів-медиків, які не знають біології, студентів-географів, які не знають географії, студентів-інженерів, які не знають фізики. Дебілам радість, а нормальним людям горе.
Віка
Для Доцент: не треба придумуаати, так як вступати в медичні навчальні заклади без знань з біології та хімії, незважаючи на те, що на нмт цих предметів не було цього року, могли лиш, як ви сказали "дибіли", які не розуміють, що немаючи знань з цих предметів, у медичних навчальних закладах робити нема чого і вони перші на відрахування.
Коментувати
Настя
Тобто на підручники для 5 класу НУШ грошей немає (вже мовчимо про інші потреби НУШ), а для нового керівництва УЦОЯО є на все, не дивлячись на війну, безпеку дітей і т. д., бо гроші треба відмити. Ганьба.
Онуфріївна Ч. Катерина
В мене онучка готовилася до ЗНО по основах здоровля три місяці – на врача мала поступати!! А виявилося, шо такого зно немає! Виходить шо на врача в 23 році не можна поступати??? Чи як???
Valerii
Для Онуфріївна Ч. Катерина: Почитайте про ЗНО і зробіть висновки https://testportal.gov.ua/
Галина
Для Онуфріївна Ч. Катерина: з чого Ви вирішили, що воно коли-небуть було? За всі роки існування ЗНО не існувало ЗНО з предмету "основи здоров’я". За якими матеріалами Вона до нього готувалась?
Онуфріївна Ч. Катерина
Для Галина: Вона вже два рази матір, жіночко! Й так про ті основи здоровля все знає!
Коментувати