Чи впливають відключення електрики на навчання?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua про навчання за відсутності електроенергії

Чи впливають відключення електрики на навчання?

Система освітніх сервісів, запроваджена в Україні, дає змогу школярам продовжувати навчання в умовах відключення електропостачання. 

Про це сказав міністр освіти Сергій Шкарлет, коментуючи вплив відключень електрики на освітній процес.

«Найголовніше – це бажання навчатися, і завжди можна надолужити пропущену тему. І саме цим намагаються оперувати наші освітяни. Окрім цього, ми запровадили електронних додатків, які дозволяють навіть в умовах відключення світла, в режимі відсутності інтернету працювати з електронними ресурсами», – зазначив міністр.

Освіта.ua
28.10.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Павлович
Одне просте запитання до міністра: -Де посилання на ці електронні чудо-додатки,що працюють без електрики та Інтернету? Є лише один(не електронний) додаток,який частково може працювати без електрики (електричного освітлення) та інтернету-паперовий підручник. Але тут виникне ще одне незручне питання:-Де підручники для 5 класу?
освітянка
Для чого у підручниках з інформатики подають ОС Windows , якщо давно потрібно переходити на Android, IOS. У нас учні вже більше місяця не бачили увімкненого комп’ютера. Усі практичні роботи виконуються на мобільних додатках. Я особисто вважаю, що навчальну програму з інформатики потрібно відкоригувати, а підручники випустити нові. Старі підручники абсолютно не відповідають вимогам сьогодення.
Галина
Для освітянка: А коли вони на роботу підуть на якому програмному забезпеченні будуть працювати? Дуже багато програм створені саме під ОС Windows. У нас он поприходили люди з вищою освітою, які впевнені, що EXEL - чисто бухгалтерська програма, а те, що звітність міністерська приходить у ній, вони взагалі в шоці.
освітянка
Так у мобільних додатках так само є офіс. Крім того Google додатки. На даний час не має такого навчального ПЗ для Windows, яке не можна замінити мобільними застосунками, чи онлайн версіями.
Галина
Для освітянка: які мобільні застосунки? люди в установі на комп’ютері працюють. Ви пропонуєте спеціалісту обласного департаменту освіти зводити звітність зі всієї області в телефоні? І який мобільний застосунок може замінити ІС-ПРО, АСУД "ДОК ПРОФ", ПТК «Клієнт казначейства–Казначейство» (СДО) або IAC "LOGICA"?
Коментувати
Ве Ок?
Та ні, які там впливає. Вчителі та учні забезпечені планшетами, повербанками, школи генераторами, комп"ютерами для кожного вчителя, якісним інтернетом.
Тарас
Головне, олімпіади проводити, а світло та уроки , то таке... Олімпіади наше всьо
haos
ЛЕП треба починати прокладати, як газові труби. Під землею. Підстанції так само. Треба закупити у США міні ядерні реактори і так само під землею їх розташовувати. Київське метро не факт, що витримає 500 кг. тротилу. Значить треба ще глибше.
Liudmyla
Пане Міністре, спустіться з небес на Землю... Соромно таке читати. Діти в садочку знають, що для того, щоб дивитися мультики треба електрика. А Ви - людина з вищою освітою і не знаєте елементарних речей! Чи вищу освіту Ви отримали так, як і звання?
Галина
Для Liudmyla: Ні не потрібна. Мультики можна закачати на планшет. Планшет певний час працює на батареї, ще певний час на павербанку. Як тільки з’являється світло, всі пристрої заряджаються. І вища освіта для розуміння цього не потрібна, це навіть діти в садочку (як Ви написали) розуміють.
Коментувати
Роман
Ты пришёл ко мне с другой планеты, нет ти просто слишком долго жил на этой Слова пісні з фільму ПАПІК в житті Міністра освіти. Жоден сучасний пристрій не працює без електричного струму. Хіба що АБАК, РАХІВНИЦЯ. Хто знає додаток про який говорив Міністр будь ласка поділіться. Дякую!
Наталія
Прочитавши це все сиджу і думаю, а який додаток існує?! Працюю вчителем інформатики, може я щось пропустила, може вже існують гаджети які не живляться електрикою? І є додатки яким не потрібен Інтернет…я мабудь спустилась з іншої планети…..
Надія
Знаєте, скільки працюю вчителем інформатики, ще такого не чула, не бачила і не пробувала! Підкажіть, будь ласка, які ж то такі додатки ми використовуємо? Що Міністр вкурсі, а ми ні? А то як?
Інесса
Для Надія: мабуть він мав на увазі, складати таблиці у зошиті, чи блок схеми малювати, чи бази даних у зошиті в клітинку складати, чи замінити комп’ютерну графіку на малювання в альбомі.. і так можна продовжити далі
Альона
Складається таке враження, що наше Міністерство знаходиться в паралельному світі
Володимир
з таким успіхом можна навчатися за підручниками! В за відсутності світла, за словами міністра проявляється незупинне бажання навчатися! Все інше потім, коли ввімкнуть світло! А всі павербанки в сім’ї підсеплюємо до ґаджету, який слугуб навчальним посібником!
Коментувати