Чи треба скоротити час навчання на бакалавра до трьох років?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо тривалості навчання на бакалавра

Чи треба скоротити час навчання на бакалавра до трьох років?

Міністерство освіти і науки України готує законодавчі зміни, що уможливлять гнучку тривалість навчання: бакалаврат від 3 до 6 років, магістратура від 1 до 4 років.

Очікується, що це сприятиме довірі громадян, держави та бізнесу до освітньої, наукової, інноваційної діяльності закладів вищої освіти.

Освіта.ua
25.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
аспіранти
У нас якось цікаво в державі виходить. Спочатку влада змінює закон 2015 року, який був чинний 7,5 років. Дає відстрочки буквально усім. А тепер забороняє виїзд навіть тим, хто навчається у закордонних ВНЗ. Для чого ми усі розуміємо. Закон 2015 року передбачав відстрочки тільки тим без кого дійсно не можна обійтися. Доценти, професори, аспіранти, вчителі шкіл. Окрім того сама перша редакція передбачала відстрочки тільки студентам ВНЗ. А що далі? Може як в окупантів, усіх під одну мітлу. Навіть мертвих. А далі що? Рівень освіти у школах зведеться до нуля. Майбутній науковців по-перше, не буде, а по- друге їх не буде кому навчити і кому виховати. Елементарно не буде кому вчити молодь для потреб армії. Це кінець.
Олена
Правильно. А краще до 1 року. Хай не вчать зайвого. А то, не дай Боже, розум заведеться.
Інна
Так, але якщо це будуть більш спеціалізовані предмети і навчання очне. У нас багато дають не потрібного і застарілого.