Чи перейшла ваша школа на дистанційний режим навчання?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо дистанційного навчання

Чи перейшла ваша школа на дистанційний режим навчання?

Захворюваність на COVID-19 серед дітей досягла в Україні найвищих значень за весь час пандемії.

Про це повідомили в Національній академії наук України.

Окрім того, у доповіді НАН наголошено, що в Україні кількість нових випадків інфікування приблизно подвоюється щотижня.

У зв’язку зі зростанням показника захворюваності Міністерство освіти рекомендувало запровадити для учнів 5–11 класів, а також студентів, дистанційне навчання.

Освіта.ua
27.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ВОЙНА
Тем временем, уряд лично зе-шмыгаля и ко*, под шумок ковида протянул позорный законопроект, что не только расширяет полномочия, но и ещё больше урезает права и свободы. Если лакеи примут, мнимая свобода выбора станет почти приговором, а детей и неуколотых смогут не только насильно увольнять, ограничивать, колоть препаратами и кормить таблетками, но и изолировать в специальных медучреждениях "закрытого типа". Hohland über alles?
Анжей
А почему "мон" и свидомиты, что изначально и документально в курсе, что это эксперимент, стесняются и не рекламируют почти удвоенный рост смертности от сердечно-сосудистых после процедуры?
Данила-мастер
Для Анжей: Для начала сам продемонстрируй документально рост после процедуры, троль ольгинский
TiRPiTZ
Для дЭбила-шустер: Никогда не слышал о побочке и фондах помощи пострадавшим от процедуры, не видел как МОН прямо указывает термин "эксперимент" или после укола мозг настолько разжижился, что даже погуглить не судьба? Телевизор Ахметова думает за таких как ты, зе-сучка.
Коментувати
Людмила
ще можна зрозуміти уроки дистанційно, але олімпіади фестивалі конкурси і тому подібні заходи - навіщо це робити
Мия
Для Людмила: Лучше всего, когда живой учитель рядом поясняет материал, оценивает понимание, следит за вниманием, компенсирует усталость и т.д. А в Сети можно всё посмотреть и послушать в любое удобное время, так же должно быть и с модной "дистанционкой", а иначе - зе пародия на Ж образование.
Коментувати
учитель інформатики-Чернівці
Уявіть собі! Навіть олімпіади почали дистанційно проводити. Бачите як наш регіон вирвався в перед. Аж тепер "наклепаймо" ІТ-шників. Усі ті хто минулі роки займав останні в рейтингу місця, будуть мати 1,2,3 і ще гран-прі дадуть тим хто більшого від усіх хабаря дав. Спільноті для довідки. Минулі роки на Буковині олімпіада з ІКТ проходила максимально прозоро. Цього не скажеш про 2022 рік. Розумійте усі олімпіади очно, а ІКТ то Червона зона. Такі бідні Чернівці що навіть комп’ютерних класів не мають.
Галина
Львівські школи вже три тижні на дистанційні.А потім петиції про скасування дпа для випускників....(.Найкраще закрити очі і не помічати нічого,окрім коронавірусу.І робити вигляд,що наші діти вчаться...і все прекрасно((((
Харьков
в Харькове происходит вредительство: запрещается школе подавать реальную картину заболевших детей и учителей. Массово по всему городу!!!! Издевательство над детьми и педагогами!!!
Бездоговірний платіж (фіз. особи) З
Для Харьков: В Києві теж саме
Ходос
Для Харьков: Да, школы и больницы планово преувеличивают, часто ради личной выгоды.
гость
Преувеличивают??? В школе из 900 детей болеют 380, подают больных - 90 человек.
Коментувати
Саня во Флориде
Я понимаю, что многих заставили это сделать, но все же я искренне сочувствую всем, поставившим себе вакцину Модерна или Пфайзер. Согласно исследованиям, опубликованным в medRxiv, через 90 дней эффективность вакцин Pfizer и Moderna против варианта омикрон фактически отрицательна, это означает что иммунная система скомпрометирована и не в состоянии эффективно бороться с штаммом Омикрон. Вероятность заражения у клиентов Pfizer на 76,5%, Moderna - на 39,3% выше, чем у людей, не прошедших вакцинацию. Это объясняет разницу между ЮАР и Великобританией - чем больше процент вакцинации, тем больше у людей проблем. Людей фактически посадили на иглу насильно под угрозой лишения дохода, а теперь оказалось, что коэффициент защиты от вируса отрицателен по истечению всего 3-х месяцев. Как думаете, что теперь делать этим людям?
Адольф
Для Саня во Флориде: Хороший канал, с злободневным юморком.
Коментувати
ГДР
Який до біса карантин чи ізоляція? Вусатий тарган під кличкою "президент" аля народна служка так обміліла, що із усіх сторін пустила понад 80 мільярдів із фонду по боротьбі із короновірусом на все - від Великого крадівництва, запасного піаніно, наркотичних генделиків, малолітніх повій, виплати поліціянтам, хабарі активістам, преміальні корупціонерам, підтримку кіно, свята і показухи до так званої ДУСІ, але не на боротьбу із нікчемною хворобою. Щось мілке точно знає.
Деміург
Для ГДР: Із 80 мільярдів понад 60 мільярдів пішло на дороги та "будівництво" і майже 18 мільярдів - на покращення умов депутатів, чиновників і пер-зидента. Лікарні свідомо завищують показники і місця для хворих, щоб отримати обіцяне. А ще багато витрат лише на бумазі, і керівництво прекрасно в курсі, задобрює.
Коментувати
Тетяна
Як дистанційка? За задумом МОЗ і МОН, якщо всіх вчителів двічі провакцинувати, то спалаху ковіду в школі не буде і не треба школи переводити на дистанційне навчання. Нас даремно кололи???
Старий
Для Тетяна: Звичайно ? А Ви ще й досі сумніваєтесь у цьому?Перше з другим абсолютно ніяк не пов,язано.
Тоска
Для Тетяна: Уже обязательна третья и четвертая и предложат пятую и шестую. А вы реально думали, что если подчинитесь, всё резко наладится?
Батько
Ні не даремно. Вам ще раз показали, хто ви є. Нуль
Коментувати