Чи може МОЗ погрожувати освітянам невиплатою зарплати?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо покарання невакцинованих педагогів

Чи може МОЗ погрожувати освітянам невиплатою зарплати?

Останнім часом високопосадовці Міністерства охорони здоров'я роблять заяви про покарання працівників закладів освіти, які найближчим часом не будуть мати щеплення від COVID-19.

Зокрема, після підписання наказу МОЗ, яким працівників освітньої галузі віднесено до осіб, які підлягають обов'язковій вакцинації, високопосадовці відомства регулярно заявляють про те, що вже на початку листопада невакциновані освітяни будуть відсторонені від роботи.

Також високопосадовці міністерства наголошують на тому, що освітян окрім відсторонення від роботи, ще й лишатимуть права на заробітну плату.

Водночас у Профспілці освітян міста Києва вже заявили, що оскаржуватимуть наказ МОЗ про обов'язкову вакцинацію працівників галузі, а також наголосили на готовності надати допомогу освітянам у зверненні до суду за захистом їхніх прав в разі відсторонення працівників закладів освіти від роботи.

Позиція Міністерства освіти і науки на заяви чиновників МОЗ наразі не оприлюднена.

Освіта.ua
18.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Микола
Приєднуйтесь в областях до руху ПРАВА ЛЮДИНИ https://t.me/ostakhiv/679 Тільки гуртом зможемо відстояти свої права
Послухаємо фахівців
Невже Ляшко та Шмигаль є спеціалістами з вірусології? В Україні є Інститут мікробіології та вірусології імені Заболотного. Чому до думок його науковців уряд не прислухається? Хто хоче почути цю думку, дивіться на Ютубі коментарі старшого наукового співробітника цієї установи Надії Жолобак.
...
Для Послухаємо фахівців: послухайте і інших лікарів - фахівців https://youtu.be/fMr7iGI9gkM?t=9482 .
Коментувати
народ
Від коли у нашій країні накази стали вищі від законів та конституції? Це феномен шановні! Від коли МОЗ стало вищим за конституційну більшість ВРУ? Ви говоріть що хочете, а вакцинація примусова. Причому без жодної відповідальності з боку держави за життя народу. За останні тижні тільки чуємо. МОЗ,МОЗ і МОЗ. Так давайте розпустимо усі правові інститути і дамо усю владу МОЗ. Жах. Анархія і не більше.
Вчитель
Агов, недолуга профспілка, вже давно пора починати страйк! Досить лизати сраку можновладцям, які вже взагалі береги поплутали!
Наболіло
Щоб ти здох, Шмигаль, а Ляшко- тварина, нехай буде проклятий і весь його рід до десятого коліна. Може у світі і є країни, чисельність яких, на думку "великих світу сього" , треба скоротити ковідом, бо вже десь і за 2 млд. перевалило. А якщо вже є свій власний імунітет, то вбити той природний захист вакциною, щоб від 3-4 дози все рівно вмерли. Україна ж і так "видихає" помалу, від вашої "турботи про людей". А ви, тварюки, колете тим шмурдяком людей, без розбору. Те убожище Шкарлет, як криса, у норі сидить, його хата скраю, мовчить, що сом. Вчителів тобі не шкода, бидло ти неосвічене! Що ж ви, суки , робите? Перед судом Божим, що казати будете, скоти. Горіти вам у пеклі і вашим нащадкам, курви. Українці вистоять, ми -сильна нація. Слава Україні!
Русик
Для Наболіло: Бог есть.Они за все ответят.
Коментувати
Леонид
Уважаемые администраторы osvita.ua, а почему Вы не публикуете новость о решении Верховного суда относительно НАЗЯВО?
Оксана
Позиція Міністерства освіти і науки на заяви чиновників МОЗ наразі не оприлюднена Сьогодні отримала офіційну відповідь МОЗ про публікацію наказу офіційний вісник 78 8 8 жовтня тобто 8 листопада Ляшко почне жирувати на зарплати відсторонених а мoн зараз шукає гроші на виплату я можу підказати де взяти цього року нуш отримало леново за 7 тисяч по ціні 13 тисяч якщо включити ноут на заряд то проектор не працює ну скільки перших класів помножити на 5 тисяч але то дрібними дали мони щитають гроші їм не до позицій
Оксана
Для Оксана: але у електронній версії цього вісника цього наказу нема
Коментувати
Оксана
У цій країні ще з моменту "появи" в китайській провінції Ухань (в хворобливій уяві повністю з’їхавших з глузду журналістів засобів масової інформації, що заробляють на цій брехні) так званого "коронавірусу" ніхто і не збирався вводити ні карантин, ні надзвичайну ситуацію, ні надзвичайний стан. Всі працюють, люди отримують заробітну плату, пенсії, стипендії, соціальні виплати. У штатному режимі працюють всі види транспорту, відкрито кордони для всіх, хто має право на перетин кордону, незалежно "хворий" він, чи ні, є на ньому "корона" чи немає. Економіка Туркменістану процвітає, на вулицях міст і містечок повно людей (без дотримання "безпечної відстані" один від одного), у той самий час, як вулиці більшості населених пунктів Євросоюзу та України пусті, кардіологічні та неврологічні відділення лікарень переповнені хворими з діагнозами інфаркт міокарда та інсульт (аж ніяк не "коронавірус"!), а тисячі молодих здорових людей вже скоїли суїцид. То як, шановний Володимире Олександровичу, будемо й далі брехати народу, збирати "засідання" РНБО України з питання "поширення COVID-19", продовжувати "карантин", терміни навчання школярів, переносити ЗНО, вступні іспити в ВУЗи, глаголити про якісь там "антикризові заходи на період надзвичайної ситуації", чи наслідуємо приклад згаданої мною прекрасної країни - Туркменістан?
Торба
Для Оксана: А сама сПутніком 5 вже щепилась?
Оксана
В Україні такої вакцини нема Пропоную Торбі гопніком 95 щепитись
Торба
Для Оксана: Ви навіть таке в своєму пітерсбурзі читаєте? Самі щепились, але кухар сказав вести компанію антивакцинації? вата-фак!
Коментувати
Оксана
Наслідувати приклад Туркменістану - там на законодавчому рівні категорично заборонено навіть згадувати про "коронавірус", не говорячи вже про роздування масових паніки, істерії, психозу та інформаційного терору населення в ЗМІ. Якщо хто навіть на вулиці чи вдома згадає це слово чи підніме тему "коронавіруса" - у цій країні передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на термін до 5 років. Вже не 5, а 15 років отримає будь-який працівник ЗМІ, який у прямому ефірі поширюватиме дану тему (а всі "кількості смертей" в різних країнах світу від "коронавірусу" суть цинічна брехня та дезінформація, а тисячі домовин, які там начебто "готують" для "померлих від коронавірусу" суть пусті). Там ніякого "коронавірусу" вже давно немає, бо туркмени - розумні люди і прекрасно знають, що цим, одним з 236 відомих у світі штамом звичайнісінького грипу сімейства коронавірусів у січні - лютому 2020 року перехворіло і одужало близько 95% населення Землі. У цій країні ще з мо...
unforgiven 2
Для Оксана: внаслідок пандемії, весь цивілізований світ почав перетворюватися в Північну Корею. А країни, в яких панував тоталітарний режим, навпаки, стали на шлях демоктратії.
Коментувати
Восток-Юг
Не варто допускати щоб вакцинація переросла у насилля. Люди злопамятні бувають. І першій нагоді все пригадають.
Вася
Питання цікаве, або неправильно поставлене. Чи можуть погрожувати? Можуть - ду...м закони не писані. А от чи мають право? Не мають, бо повинні діяти в правовому полі і виключно в межах діючих законів.
ДепартаментДюсолей
Це з якого дива МОЗ буде погрожувати невиплатою зарплати педагогам? Педагоги мають своє міністерство, яке чомусь не погрожує медикам, що припинить їм виплачувати зарплату!
Maрия
Уверена в том, что пора этих чиновников-дармоедов РАЗОГНАТЬ, а ещё лучше - осудить за НЕПРАВОМЕРНЫЕ УКАЗЫ, ПОДРЫВАЮЩИЕ ОСНОВЫ КОНСТИТУЦИИ УКРАИНЫ!!!
Наталія
Для Maрия: не разогнать а расстрелять
пРАВДА
Наталья... скоро годовщина майдана... только если осины зимой зазеленеют только тогда Украина будет жить
Коментувати