Чи доцільно усувати від роботи невакцинованих педагогів?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо обов’язкової вакцинації освітян

Чи доцільно усувати від роботи невакцинованих педагогів?

Працівники закладів освіти впродовж найближчого часу мають бути вакциновані проти COVID-19, інакше їх буде відсторонено від роботи.

Про це заявили в Міністерстві охорони здоров'я, коментуючи наказ, яким працівників освітньої галузі включено до переліку професій, які підлягають обов'язковій вакцинації.

У МОЗ наголошують, що працівники закладів освіти, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Виняток буде зроблено для працівників галузі, які мають абсолютні протипоказання до проведення щеплень. Вони обов'язковій вакцинації не підлягатимуть.

Освіта.ua
08.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Провансал , Мау
Невакцинованих треба відсторонювати, а неадекватних- типу Шарова, Вітренка, Бабака- не треба??? Половину Міносвіти складають такі безталані неадеквати….
Батурин
Для Провансал , Мау: А Секретаря гос Захрина забыли, он же ихний!
Коментувати
освітяни
У нашому закладі повторно захворіли двоє людей. І то не так важко як по першому разі. Ми взагалі не розуміємо що мала змінити вакцина? Теоретично вона за задумами повинна була укріпити імунітет, а на практиці вірус мутував! І ці мутації відбуваються вже два роки. Взагалі дивуюся, як можна примусово вакцинувати не діючою вакциною! Це взагалі нонсенс!
Наболіло
Щоб ти здох, Шмигаль, а Ляшко- тварина, нехай буде проклятий і весь його рід до десятого коліна. Може у світі і є країни, чисельність яких, на думку "великих світу сього" , треба скоротити ковідом, бо вже десь і за 2 млд. перевалило. А якщо вже є свій власний імунітет, то вбити той природний захист вакциною, щоб від 3-4 дози все рівно вмерли. Україна ж і так "видихає" помалу, від вашої "турботи про людей". А ви, тварюки, колете тим шмурдяком людей, без розбору. Те убожище Шкарлет, як криса, у норі сидить, його хата скраю, мовчить, що сом. Вчителів тобі не шкода, бидло ти неосвічене! Що ж ви, суки , робите? Перед судом Божим, що казати будете, скоти. Горіти вам у пеклі і вашим нащадкам, курви. Українці вистоять, ми -сильна нація. Слава Україні!
Марія
Скажіть, будь ласка, чи не порушуються мої права, якщо наша школа на кап.ремонті, навчання дистанційне. Для чого мені вакцинуватись, кого я можу заразити через монітор?
Трас
Кількість вакцинованих: США - 65%, Великобританія - 72%, Германія - 68%, Японія - 75 %, .... Зімбабве - 21%, Руанда - 20%, Україна - 19%, Екваторіальна Гвінея - 16%. На кого ми рівняємось?
Rtc
Для Трас: Ми рівняємось на того у кого такий рівень життя як у нас і такі зарплати як у нас. Ми не живемо так як у США, Великобританії, Германії, Японії У нас люди хворіють і не забезпечені.
Коментувати
Дядько Франклін рулить
Якби вчителі були солідарні і мали гідність, самі б відсторонили себе від роботи на знак протесту! Але ж... от і отримуйте що заслужили, це ще не кінець!
ОЛЕГ
14 жовтня о 12-00 год. - великий Марш Нації (Київ, парк Тараса Шевченка) ! МОЗ придумав новий тягар проти людської свободи - це примусова вакцинація під загрозою невиплати зарплат, відсторонення від роботи, обмеження користування транспортом, магазинами та пересуванням і спілкуванням людей. Вони під прикриттям піклування за здоров’я, знущаються над людьми обмежуючи їх свободу і вільний вибір. Це новий інструмент боротьби з народом. Кожна людина сама піклується про захист свого здоров’я та вільна у своєму виборі. Дії МОЗ призводять до знущання над народом, так само як і газова війна та драконівські тарифи. Це нова війна проти людей. Захистимо Україну та українців ! Приєднуйтесь до великого Маршу Нації ! Слава Україні !
Катерина
Я особисто хотіла б вакцинуватись, але маю полівалентну медикаментозну алергію. Мені потрібно робити проби в лаборатоії (інституті алергології в Києві) , а туди вакцини не дають і купити за власний кошт не можна. Поставила питання головному лікарю країни. Склалось враження,що він далекий від медицини. Відповідь шокувала (на каналі 1+1): якщо не підходить хоч один компонент вакцини (якої в лабораторії не дають) або після першої дози анафілактичний шок (після якого точно вакцини не потрібно буде) - оце протипоказання..
Деградованим
А до чого тут опитування? Населення здичавіло до неможливого! он на Рівненщині 1,5 місячне немовля паралізоване внаслідок поліомієліту-мама теж така самса антивакцинаторка, як і тут присутні! Не хочете вакцинуватися-ваша справа! Збирайте манатки і валіть зі школи! Чи в Польщу, чи в Чехію! Тільки на кордоні писка відразу заклеїте і обидві сідниці підставите, щоб провакцинували! І там дискусій про свої права качати не будете
Не-не
Для Деградованим: А ти вже підсів на голку вакцини?
Коментувати
ВЧИТЕЛЬ
Згідно Конституції України, ОСНОВНОГО ЗАКОНУ УКРАЇНИ, ст.21,27, 28,29 і інші статті прямо говорять про ДОБРОВІЛЬНІСТЬ будь-якої медичної процедури... Так, що будь які спроби примусу щодо порушення свободи вибору ЛЮДИНИ є злочином і карається знову ж таки ЗАКОНАМИ, а не якимось придуманими постановами, жалюгідними наказиками...
Рксана
За порушення Конституції, Конвенції з прав людини, узурпацію влади -усуиутм Ляшка і заступників з посади і притягнути до кримінальної відповідальності!!!
Рксана
Іде інформаційна блокада по всіх ЗМІ -в Європі, Австралії, США -йдуть мільйонні протести- бо там давно зрозуміли-зелені паспорти не дають привілеї вакцинованих, п забирають найдорожче і те , що відрізняє савців, істот від людини - СВОБОДУ!!!
Сергій
Я прийшов у школу,щоб навчати наших дітей не лише математики та фізики,а й бути допитливими,вміти досягати мети ,логічно мислити,прагнути до досягнення перемог. Ін"єкцій невідомою бурдою робити не збираюсь! Законів Конституції про працю,оплату праці і освіту ніхто НЕ відміняв,а накази МОЗу -це папірець,який не має юридичної сили, так як їй суперечить!!!! Роботу я знайти собі зможу,а школа залишитися без математиків, бо у нас вони всі відмовились від уколів-смерті!!!!
Петро
Люди самі дбають про своє здоров’я і самі захищаються від ковід. Хто хоче і може, той вакцинується, інші не можуть, то приймають інші заходи захисту. Справа вакцинації має бути добровільна. Не можна у людей відбирати ЗАСОБИ до ІСНУВАННЯ, не можна відбирати зарплати. Йде зима. Як люди будуть жити? Не можна ПРИМУСОВО ВАКЦИНУВАТИ!!! Дія вакцин вивчена недостатньо. Не усі люди можуть перенести вакцинування. Припиніть знущання над людьми. Будете відповідати за людські кривди!
111
За минувшие сутки, 9 октября, в Украине зафиксировали 11 344 новых больных COVID-19. Из них 1149 детей и 122 медработника. А вони вчителів шпигуюють, "основних переносників хвороби"...
Віталій
Усунути від роботи треба ЛЯШКА, він хоче знищити людей і залишити без засобів до існування. Якщо турбуєтеся за здоров’я людей, то чого не збільшуєте зарплати і пенсії та не знижуєте ціни. Народ вже від ваших експериментів почав більше хворіти, а грошей на лікування немає.
Альона Сергіївна
Ні, не можна примушувати людину до медицинського експерименту. Це злочин. Шантажом, прямими погрозами чи іншими діями. Лише добровільно, даючи людині ПОВНУ інформацію і ні в якому разі не тиснувши на неї!
думайте
Похуду в метро супермени))) А тут ясновидящие ))) https://bit.ly/3mdFf49
Марина
Якщо не виробляється колективний імунітет, вакциновані однаково передають вірус іншим, теж хворіють то де логіка у відстороненні від роботи? Це не захист, це примус! Кожен сам в прві вирішувати ризикувати наслідками вакцинації чи хворобою!
Людмила
Я вчитель і мені зовсім незрозуміло, чому така неповага до нас, вчителів. Адже ми теж люди, ми громадяни України і маємо право (за Конституцією) самі вирішувати вакцинуватися чи ні. Чому за нас це вирішують міністри? Адже вакцинований вчитель теж може заразитися і заразити інших. Тільки сам легше перенесе хворобу. То в чому проблема? Багато вчителів просто бояться за наслідки вакцинації. Адже жоден лікар не дає довідки, що вакцинування протипоказане. І, тим більше, якщо це буде дистанційка, то яка різниця: вакцинований вчитель чи ні. Тому вважаю, що це недоцільно! Зовсім недоцільно!!! Хотілось би щоб міністри почули вчителів і перестали на них давити!!! Бо з таким відношенням у школах скоро нікому буде працювати!
Методист
Для Людмила: а за що вас поважати? Що за злиденну зарплату працюєте. що не знаєте своїх прав і не хочете відстоювати на страйку. Що є переляканими щурами і плазуєте перед начальством. Дайте відповідь самій собі, чому через ваш страх страждає ваша сім*я?
БОй
Методист, ти на якій планеті живеш? Який тобі страйк в країнах СНГ? Коли навіть у Франції використовують водомети проти мітингуючих. А це Україна- країна в якій на мітингах в людей стріляють зі снайперських гвинтівок, о тож сам йди мітингуй диванний єксперт.
Коментувати