Чи погоджуєтеся ви, що вакцинація освітян має бути обов’язковою?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо обов’язкових щеплень для педагогів

Чи погоджуєтеся ви, що вакцинація освітян має бути обов’язковою?

Уряд вирішив запровадити в Україні обов’язкову вакцинацію проти COVID-19 окремих категорій професій, зокрема освітян.

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, українське законодавство передбачає, що працівники окремих професій, діяльність яких може призвести до поширення інфекційних хвороб, підлягають обов'язковим щепленням.

Визначення такого переліку професій належить до повноважень МОЗ.

Окрім того, Ляшко наголосив, що Європейський суд з прав людини підтвердив положення національного законодавства про те, що обов'язкова вакцинація є законною й не суперечить Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Освіта.ua
24.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
https://m.kievvlast.com.ua/news/ombudsmen-denisova-otkazala-minzdravu-v-soglasovanii-prikaza-ob-obyazatelnoj-vaktsinatsii-rabotnikov-ryada-professij. Чомусь мовчать вже тиждень, що не проходить ця ідея з насильницькою факцинацією, тільки тиснуть та погрожують. Не піддавайтесь паніці! Ми маємо ПРАВО робити свій вибір і відповідати за ньогоперед власним сумлінням. Ніхто не змусить! Зрозумійте, коли Вас вмовили, Ви підписуєте папір, що це добровільно! Ми, вчителі, маємо виховувати правдивість в дітей. А де правда в примушуванні?!
Ksu
Я "За" вільний вибір кожного!!! Але за "примусову уколизацію" всяких депутатішек, і чинуш, які і вигадують всяку дічь, та заважають жити адекватним людям!
Галина
Для Ksu: чого Ви переживаєте. Тим же документом і всіх держслужбовців зобов’язують вакцінуватись!
Якось так
Для Галина: трохи не так, бо мова йде лише про держслужбовців ВИКОНАВЧОЇ влади. Тобто держслужбовці Апарату ВРУ, ОПУ, РНБО, ЦВК, ОГПУ, ДСА та безлічі інших органів влади та посадових осіб місцевого самоврядування ЧОМУСЬ не включаються до цього наказу. Принаймні поки.
Коментувати
Світлана
Примусова медицина - це фашизм! Не забувайте про Нюрбергзький трибунал! Другий не за горами.
Ярослав
Нет. Категорически против. =≠===+=+=
Юлія
Погоджуюсь, але разом з медиками, водіями транспорту, рестораторами, продавцями, аптекарям, працівниками спортзалів.
ммм
кожен має право обрати від чого померти від вакцини чи від природи.
Сергій
Ні в якому разі, це геноцид. Пішли вони нахфашисти. Виблюдків і їх холуїв пропаганд0н1в чекає нюрнберг2
Марина
А куди звертатись, якщо примушують? І як діяти, щоб не втратити роботу після таких звернень?
Oksana Lutskiv
Для Марина: https://www.echr.com.ua/vakcinaciya-vid-covid-19-pravove-ob%D2%91runtuvannya-vidmovi-i-zaxist-vid-podalsho%D1%97-diskriminaci%D1%97/amp/
Коментувати
Олена
Категорично проти!!! Як можна вакцинувати всіх підряд, ніхто на себе не бере відповідальності за погіршення здоров‘я. Це схоже на досліди, які приведуть до загибелі людства. Якщо добровільно, то чому це виглядає як примусово??? Кожна людина сама має обирати вакцинуватися, чи не вакцинуватися. Не такий страшний коронавірус, як його розмалювали. Таке враження, що всі хвороби на планеті зникли, залишився один коронавірус. Встановлення світового порядку насторожує, наслідки якого булуть жахливими. Над людьми встановлюється контроль. Для чого? Щоб прибрати зайвих? Нас забагато. Хіба людина не вільна? Хіба не може сама зробити вибір? Ця комедія вже навіть не смішна. Скоро перейдуть на дітей. А де набрати вакцину на інші страшні хвороби, від яких помирають щодня море народу. Ми не піддослідні кролики. Цей сценарій вже був 100 років назад. І за цим стоять люди, яким це вигідно. Не коронавірус нас вбиває, а ненависть один до одного. Люди стають жорстокими і злими. Вакцинація має бути за згодою
Оксана
Проти обов’язкового вакцінування! Лише за згоди ЛЮДИНИ, в першу чергу, а потім посади. Кожна людина повинна сама обирати вакцінуватися їй чи ні. Ніякого примусу!!!
Oksana
Треба казати правду!!! Конституційні права освітян грубо порушені примусовою вакцинацією Ляшко!!! Права на працю, освіту також порушені Ляшко!!! Чому брешуть-яка вакцинація, коли мед препарати проходять другу з трьох стадій випробувань, та ще й за прискореними темпами!!! У світі йдуть протести проти Ковід паспортів і проти обмежень!!! Моє тіло -мій вибір!!!
Я
Для Oksana: вже хочеться вас побачити на протесті в новинах, диванні воїни)
Світлана
Протести в Києві проходять регулярно. Але в новинах їх жодного разу не показали. Здогадайтеся чому..
Коментувати
Слюсаренко Юрій
ВАКЦИНАЦІЯ. МОЯ ПОЗИЦІЯ ЯК ШКІЛЬНОГО ВЧИТЕЛЯ І ХРИСТИЯНИНА. Якщо вчитель піклується насамперед про своє, то йому протипоказано працювати в школі. Вакцинуватися відмовляються ті вчителі, яким дуже сподобалося викладати матеріал своїх предметів дистанційно. Адже тоді не так помітно, що їм все одно, які саме знання отримають їх вихованці. Справжній Учитель готовий втратити навіть дуже ласкаве, погодитися на будь-які незручності, аби знати: його учні будуть вільно себе почувати, коли, отримавши якісні знання, успішно будуть працювати за своєю спеціальністю. Як християнин, я не хочу, щоб діти під час "дистанційного навчання» блукали вулицями, шукаючи пригод. Саме тому я погодився на вакцинацію, а не заявляв про свою супердуховність на вулицях, церквах і в Будинках молитви. Свою позицію я озвучив ще 4 місяці тому, тому ніхто не може заявити, що я просто злякався будь-яких майбутніх обмежень в моєму житті.
Батьки
Для Слюсаренко Юрій: дякую!
Xayc
Очередной фанатик, так что там говорит о членовредительстве Храма Божего, купленного дорогой ценой? Нормальные люди не хотят экспериментальную хурму от материальных владельцев мира как раз потому, что НЕ ТОЛЬКО о себе волнуются. О каких неудобствах ты гундишь, тэля на заклание? А "ради бога" отсосёшь в молитвенном экстазе? Если теологически, это часовая бомба на инвалидность и смерть как бич божий для тупых и наивных. Да-да, херой: нарики, голубые, сатанисты, педофилы и прочие тоже "смелые" рабики божии.
Местный
Для Слюсаренко Юрій: вы такой бред пишете... в вашем случае это не вера и не религия даже.. это уже фанатизм какой-то... Вас надо от детей подальше держать.
Коментувати
Батьки
А взагалі, добре що вчителі можуть ще й тут висловитися, а батьки зрозуміти в чому проблема. Якщо у вчителя є своя думка, хай відстоює її усіма правовими методами, як і ті батьки, які відстоюють свої права, і не хочуть здавати га "штори". Тож вперед!
ммм
Для Батьки: вчитель між двох вогнів: роботодавцем і отримувачем послуг .
Коментувати
Олег
Ляшко бреше. Нічого спільного із вакцинацією від короновіруса і Україною рішення Європейського суду не мало. Це стосувалося Чехії, і не допуску дитини до навчального закладу без вакцини ПОЛІО. БРЕХНЯ. МАНІПУЛЯЦІЇ.
Андрій
Ні,ні,ні і ще раз НІ!Вчителі не піддослідні тваринки!Геть руки від людей!Це фашизм!А ті хто творять цей фашизм згадайте що робили з фашистами...ПС.Стріляю влучно!
Евгения
Ляшко рассказал про Европейский суд, который касался Чехии и в котором и печи не было о вакцинации освiтян Украины и детей Украины! Другими словами: он нагло наврал!
Ірина
Категорично проти . Хай читають Нюрнбергський кодекс та Резолюцію ПАРЄ від 27.01.2021. Проти примусу та проти дискримінації за типом вакцинований чи ні . Чому фармацевтичні компанії не хочуть відповідати за наслідки ? Чому за це проголосували наші депутати швидко ? І це не вакцина взагалі . Читайте її склад . Це генетична інженерія . А ще знайдіть Картахенський протокол , де чітко зазначено , що люди після зміни ДНК вже не є людьми , а генетично зміненими організмами :(((
Ольга
Категорично проти! Це примус і порушення міжнародного законодавства. Примус - це злочин. Особи, що примушують, мають нести кримінальну відповідальність.
Maria Dobryanska
Ні! Тільки за вільний вибір будь яких медицинських втручань. Відповідно до статті 284 Цивільного кодексу України надання медичної допомоги фізичній особі, яка досягла чотирнадцяти років, провадиться за її згодою. Повнолітня дієздатна фізична особа, яка усвідомлює значення своїх дій і може керувати ними, має право відмовитися від них.
Елена
Категорически против! Учителя такие люди, как и депутаты ВР, а для них, по словам Корниенко, разглашение персональной медицинской информации является нарушением прав человека. Пусть сами решают, вакцинироваться им или нет. Лично у меня ребёнок учится в 7 классе, и я бы не хотела, чтобы его обучали бесправные люди.