Чи використовуєте ви захисний щиток на уроці?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо протиепідемічних заходів у закладах освіти

Чи використовуєте ви захисний щиток на уроці?

Під час проведення уроків учителям рекомендовано використовувати захисні щитки.

Про це йдеться в постанові головного санітарного лікаря.

Згідно з документом, багаторазовий захисний щиток треба використовувати й дезінфікувати відповідно до інструкцій виробника.

Учні початкової школи можуть пересуватися приміщеннями й відвідувати уроки без захисних масок, а школярі віком від 12 років відвідуватимуть уроки без масок, але мають використовувати їх при пересуванні приміщеннями школи.

Освіта.ua
03.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ТТ
А молодші школярі не переносять вірус? І він зовсім не розповсюджується в класі, тільки в коридорі! Коли вже вас, ідіотів, повиганяють з крісел?!
Вчителька
звук теряется - в щитке только молчать можно. Текст має бути не менш ніж 100 знаків. )
Учитель
В закрытом, не очень большом помещении сидит 27 человек. Класс не делится (для делёжки надо 28...). Окна я открыть не могу, ведь на улице сейчас холодно и дождь, а под окнами - техника. Даже если я противогаз надену (да хоть целиком в ОЗК влезу), от ВИРУСА БЛЯ*Ь это не спасет! Вопрос: нафига мне щиток? Если доколебаются, куплю шлем Дарта Вейдера) Хоть поорём с детьми.
Антон
Для Учитель: " ...куплю шлем Дарта Вейдера... " Можно будет хоть рожи покорчить. И тяжело подышать, при заражении.
Коментувати
Людмила
Чому за кордоном учні перед відвідуванням школи тестуються, а у нас ніякого захисту немає? Тільки вчителі повинні і вакцинуватися, і в масках, або в щитках ходити? Коли держава почне піклуватися про всіх громадян?
Ірен
Той хто придумав використовувати щиток такої конструкції на уроці, мабуть жодного уроку не проводив ніколи. По - перше, він з пластику, який дуже швидко стає непрозорим. По - друге, хочу нагадати, що звук - це хвилі, а вони не хочуть розповсюджуватися так, як хотілось би МОЗ. Звукові хвилі барабанять у вуха вам, а діти, особливо на останніх партах, нічого не чують. А ще, як виявилося, коронавірус розповсюджується дифузно. Отже щиток ніякого захисту від коронавірусу не дає. Єдине що стовідсотково отримаємо - дикий головний біль у кінці робочого дня.
Вчитель
Надів на голову презерватив/
Тетяна
Ви навіть не уявляєте, шановні МОЗ та МОН, як жахливо фонять оті ваші дурнуваті щитки - до кінця дня голова, як бочка гуде та ще й очі болять, бо ж плівка з якої зроблений щиток спотворює друкований текст. А дезінфекція таких щитків додасть ще більше подряпин та дефектів. Тож, освітяни, - сліпніть, на здоров’я :(
Марина
Нехай МОН та МОЗ пиїдуть хоч на день до школи і проведуть 8 уроків поспіль у щитку - тоді і будемо обговорювати.
надавач освітніх послуг
Я ВИКОРИСТОВУЮ ЗАХИСНИЙ ЩИТОК, ЯКИМ МЕНЕ ЗАБЕЗПЕЧИЛО МІНІСТЕРСТВО. ДЯКУЮ ЗА ТУРБОТУ ПРО МОЄ ЗДОРОВ`Я.
Коллега блин
Для надавач освітніх послуг: лучшеб ты мозги свои из жопы вынул и выкористал, идиот
123
Для Коллега блин: Это у него сарказм. А ты - дно тупое.
Коментувати
Ігор
Взяв щиток від зварювального апарату і в ньому провожу уроки. Діти в захваті.
Вчитель
Тільки що отримав 4000 долярів зарплати і став в чергу на покупку щитка. Жду не дочекаюсь нових наказів МОН і МОЗ. Завжди готовий виконувати їх накази.
Валентина
Ні. Запотівають окуляри під ним. Про це абсолютно не подумали, коли прописували розпорядження до використання. Більшість вчителів в окулярах. І це нікого не хвилює.
Микола
Для Валентина: ну це ж тільки рекомендація, не вимога, і в масці теж запотівають, дуже незручно--мати захист, але погано бачити
Коментувати
Кукен Квакен
Навчаю в мотоциклетному шоломі.