Чи варто починати навчальний рік залежно від потреб регіону?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо дати початку навчального року

Чи варто починати навчальний рік залежно від потреб регіону?

У південних областях України пропонують центральній владі розглянути можливість застосування змінного розкладу початку навчального року залежно від регіону та кліматичних умов.

Відповідну ініціативу озвучили в Одеській ОДА та підтримали в облдержадміністраціях Миколаївщини та Херсонщини.

Ідеться про можливість подовження туристичного сезону в південному регіоні для отримання економічного ефекту з одночасним перенесенням початку навчального року в школах та університетах з 01 на 20 вересня.

Освіта.ua
20.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Еуропейський вчитель
Та взагалі відмініть навчання, навіщо рабам освіта. Хрестик навчився писати і вперед на поле "на панщину пшеницю жати". А то забивають голову якоюсь дурнею, пора заборонити школи за непотрібністю. Ногами пішов і на панщину, хоча непогано і різки ввести за погану роботу. Неофеодалізм в дії.
Шева
Так ще з початку 2000 проскакували статті, де гідні українські фермери гідно карали винних руками й ногами, голодом, холодом, садили на ціпку чи кілька день в холодній. Нещодавно ще один випадково засвітився, бо хтось із людей почув як бідолага волав помираючи від спраги. Хоча це ж інше. Зате на панщині хоч більше платять.
Коментувати
Анна
Лучше для востока Украины верните прежнее время - на час вперёд от нынешнего, а то зимой дети из школы идут - уже темно, а ещё спортивные секции, музшкола и т.д.!