Чи відчуваєте ви тиск керівництва через необхідність щеплення?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо вакцинації педагогічних працівників українських шкіл

Чи відчуваєте ви тиск керівництва через необхідність щеплення?

З початком серпня керівники сфери охорони здоров'я все частіше заявляють про нові ризики, пов'язані з коронавірусною хворобою. Очікування чиновників невтішні – всі вони восени очікують спалаху захворюваності на COVID-19.

У МОЗ вже анонсували норму, згідно з якою працювати у звичайному режимі, зможуть школи, у яких буде вакциновано не менше 80% педагогічних працівників. Поки ж в Україні вакциновано не більше 35% вчителів.

Водночас у Міністерстві освіти і науки, реагуючи на інформацію про примус вчителів до щеплення, наголошують, що вакцинація вчителів відбувається виключно на добровільній основі.

Освіта.ua
10.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана Ивановна Геращенко
1) вакцина - исключительно для здоровых. 2) нынешняя вакцинация осуществляется НЕнаучно, без учёта иммунного статуса. 3) вакцина НЕ единственный метод выработки специфических антител (клеточный и неспецифический иммунитет, естественные противоэпидемические процессы, ЗОЖ, психофизиологическое состояние). 4) любая вакцина НЕ безопасна. 5) к ужасу и панике общественности, современный медикаментозный подход показывает, что мировые врачи НЕ могут защитить не только людей, но и себя. Поэтому имеет смысл с умом рассматривать эффективные альтернативные методики, пока не доступные выпускникам медицинских учреждений.
Alex
У початковій школі округу Марін в американському штаті Каліфорнія 19 травня одна з учителів під час уроку зняла маску для читання вголос, у результаті половину класу з 24 осіб було інфіковано COVID-19. Про це інформує УНН з посиланням на звіт, опублікований Центром з контролю і профілактики захворювань США (CDC). https://www.unn.com.ua/uk/news/1942018-u-ssha-vchitelka-pochatkovikh-klasiv-znyala-masku-na-urotsi-i-sprovokuvala-spalakh-delti
ага
Для Alex: Вы там был?=Нет? В таком случае какого лешего ?
Xayc
Как уже упоминали, гидрофильный РНК-вирус размером 2 НАНОметра, который проникает через слизистые (включая глаза) якобы сдерживала китайская марля с размером ячеек около 0,1 МИЛЛИметра? Это как человеку пройти в двухКИЛОметровый проём. А скоморохи веселят, ведь убивает не болезнь, а отчаяние и последствия. Да и желательно бы первоисточник очередной сказки для звонарей, хотя СМИ как раз ходят под олигархами, продающими гэ.
Коментувати
Xayc
«Поспешное одобрение экспериментальной прививки без многолетних клинических исследований и исследований— это безответственно и смертельно опасно. У FDA ужасный послужной список по одобрению лекарств, которые необходимо было отозвать и удалить с рынка» (генеральный директор Liberty Counsel). Среди "одобренных" примеров •Селдейн (терфенадин) - антигистамин, отозван из-за опасных для жизни проблем с сердцем; •Зантак (ранитидиин), вызывающий серьёзные побочные, включая проблемы с печенью, сердцем, пневмонию и сокрытие рака желудка; •Дарвоцет (пропоксифен), провоцирующий серьёзное токсическое воздействие на сердце; •Меридия повышающая риск сердечно-сосудистых заболеваний и инсульта; •Аккутан (изотретиноин), повышающий риски врождённых дефектов, выкидышей и преждевременных родов, а также воспалительные заболевания кишечника и суицидальные наклонности. www.epochtimes.ru/mir/odobrenie-fda-vakt... siny-pfizer-bezotvetstvenno-i-smertelno-... opasno-zayavila-gruppa-po-zashhite-grazh... danskih-svobod-118573/...
Олександр
Для Xayc: а про Спутнік на тому "чудовому" сайті нічого не пишуть? Чи в Росії вже все гаразд з "гражданскими свободами" при вакцинації від ковіду так і без неї?
310
Шура, а яке вам дiло до iнших? Статистика річної смертності у світі майже не змінилась, просто більше смертей приписують ковідам, от люде й дуріють від страху, злості та стресу. У США по своєму погано, у Німеччині - по другому, а в РФ теж трохи по iншому, але хоч свої вакцини розробили. Українцям в так званій Україні від того ні холодно ні жарко, бо тут зовсім гвалт і гамба, але економічно. Що це за пандемія, коли Зе-ко повинно їздити на поклони за кредитами як блохами, бо навіть пенсіонерам і нащадкам перемог не вистачить на хліб? Так отож. Чи вас дратують факти, що заморські авторитети зовсім не друзі і не авторитети, а звичайні бариги-мародери? Так це само собою зрозуміло ще з 1991 року.
ага
Для Олександр: nfv yt dfrwbybhe.n nt[? rnj yt [jxtn/ YF ctujlyz/Но тенденция та же, что и у нас - методом принуждения. КПСС иначе не способно. Их нет? да неужели?
Коментувати
м.Дніпро освітяни
Ми так само як батьки нижче хочемо тільки одного. Вийти на високий рівень застосування дистанційних технологій у освітньому процесі. А для цього дійсно має бути контроль з боку держави. Опитування учнів та батьків це чудово. Але дистанційне навчання має перестати бути формальним. Саме для цього крім спеціальних комісій ДОН, мають працювати окремі методичні служби, котрі будуть працювати у тих закладах освіти де дистанційне навчання відбувається на дуже низькому рівні. Багато вчителів справді не бачило і поняття не має що таке онлайн урок. А це між іншим самий звичайний урок, але з більшими можливостями. Тут і підручник, і посібник, і Інтернет, і віртуальні практичні роботи, і тестові середовища, і інтерактивні вправи, і т.д. А ще учні так само можуть виступати з презентаціями та проєктами. Дистанційна освіта це освіта майбутнього. Якщо заклади освіти не будуть вчитися впроваджувати дистанційні технології в освіті, їх чекають великі проблеми.
м.Дніпро освітяни
Ми бачимо і добре розуміємо, що дистанційна освіта це освіта для тих учнів, котрі дійсно хочуть здобувати освіту, але всім решта ніхто не заборонив відвідувати онлайн уроки і виконувати завдання учителів. А вони під час уроків на стадіоні граються, на великах катають, у групах танки і онлайн ігри грають...Одним словом весело гають час. У них оцінки початкового рівня будуть. Але знань у них точно не буде. І вини вчителів або держави тут не має. Ми їм створили усі мови для того щоб вони вчилися. Далі вже відповідальність на батьках та самих учнях.
Катерина Іванівна
Для м.Дніпро освітяни: напевне ще мало свідомості у тих дітей, за кожен прогляний урок в майбутньому потрібно буде "відповісти", і, як прийде час йти в доросле життя та вибирати професію, от тоді і згадаються прогуляні уроки
Коментувати
м.Дніпро освітяни
Батьки з Одеси мають рацію. Без дистанційного навчання новий навчальний рік не обійдеться. Тому і місцевим гілкам влади, і центральній владі треба серйозно ставити це питання. Зокрема від центральної влади треба не рекомендації, а закон про застосування у навчанні дистанційних технологій. Далі вже місцева влада має забезпечувати виконання цього закону. Батьки і так мамо учителі не можуть другий рік жити по принципу хаосу. Якщо вже ми працюємо використовуючи дистанційні технології, тоді давайте їх застосування виводити на відповідний професійний рівень. Але таким чином щоб це завдавало шкоди учням. 15 хв. перерви і 30-35 хв. уроки це чудово, а де велика 30 хв. перерва після 4 чи 5 уроку? Чи ви думайте якщо учні в дома то їм не треба обідати і відпочити? Ми давно зрозуміли що коментарі не завжди варто писати. Адже тепер на них ніхто не звертає уваги, а через місяць чиновники їх подають ніби свої пропозиції. Але тепер не час цим займатися.
Микола
Подарунки за вакцинацію: МОЗ оголосило конкурс для шкіл, в яких щепилися 80% працівників. А як же обіцянка закупити просто техніки для шкіл без конкурсів.
ми з Поділля
На 15 вересня 2020 р. 50% вчителів нашої школи захворіли на ковід19 і школа першою в районі перейшла до дистанційної форми навчання. Нескладні підрахунки показують, що зараження відбулось з початком навчального року. Які ще потрібні аргументи для того, щоб зрозуміти, що вакцинація вчителям потрібна?
Ольга
Для ми з Поділля: А батькам ні? Якщо батьки будуть вакциновані на 80%, тоді й поговоримо про вчителів. Але батьків заставити не можна, а от вчителів ... Таке враження, що вчителі створили пандемію і продовжують її. Інше ж населення , якби й не до чого. Прикро за вчителів. Як були безправні, так і залишились.
Коментувати
адекватні вчителі
Тоді поступаємо так. Якщо влада вимагає від не вакцинованих ПЛР тестів. Тоді вакциновані приносять довідку про наявність антитіл. Вколена вакцина не є гарантією того, що антитіла будуть організмом вироблені. Це доведено. Так само доведено що у людей які зловживають алкоголем антитіла майже не виробляються. А вже тоді коли у третини вакцинованих, четвертини гарантія. Не буде жодних антитіл. І вся ця заворуха зазнає краху. Подивимося , як влада буде дивитися в очі людям. І чи втримається тоді ця влада.
Олександр
Для адекватні вчителі: адекватні вчителі боролись БИ за свої погляди/права, а не керувалися принципом, якщо мені роблять незручності (і ми від того страждаємо і мучаємся), то нехай і інші (колеги-вчителі/діти/їх батьки) страждають і мучаться. Тоді і нам буде погано, але ж іншим зробимо погано. А так роблять лише НЕАДЕКВАТНІ особи з розладом психіки.
Анна Алексеевна
Для Олександр: Истинно так, ведь только невменяемое существо не знает своих прав, не имеет проинформированного мнения и может за свой счёт по глупости согласиться на укол непонятного препарата.
Олександр
Для Анна Алексеевна: стосовно "незрозумілого препарату" мушу вас обрадувати. Відсьогодні вакцина Файзер отримала повний допуск замість раніше наданого дозвзволу використовувати її за екстреною процедурою (ви чомусь любите називати це експериментальним). Поки це, звичайно, в одній країні - США. Але не переймайтеся, впродовж наступного місяця такий повний дозвіл отримає вакцина Модерна. А там відбудеться поступове повноцінне визнання цих вакцин в усьому світі. І ви вже зможете скористатися своїм правом зробити єдиний розумний крок в цій ситуації - вакцинуватися ;) https://www.fda.gov/news-events/press-announcements/fda-approves-first-covid-19-vaccine
Коментувати
Черновчане
Чернівецькі фашисти хочуть увести по прикладу Тернополя ПЦР тести. Ну шо тут сказати. Фазим. Ми не живемо тільки сьогодні. Якщо хоч один привитий вчитель захворіє або ще гірше заразить клас чи батьків. Наволоч ви остання. Будете бачити що тоді буде. По 3200 зберемо, але для других потреб. Ви собі це запишіть. На судний день воно вам пригодиться.
Батьки
З вашого дозволу хочемо додати коментар і сказати свою думку про ситуацію. Батьки Одеської області вам говорять не на словах чи теорії, а з того що останнім часом відбувалося в Одесі. Карантин буде. Дистанційне навчання так само буде. 80% вакцинованих учителів це не 80% вакцинованих батьків та учнів. А далі ви самі повинні зробити свої висновки. Вірити в очне навчання це = вірити у Діда Мороза і Ельфів з Лапландії. ОДА треба серйозно піднімати питання про стан дистанційної освіти. Інакше вернемося до Царя Батюшки. Коли освіту здобували дворяни і пораховані кріпаки. Від себе ми пропонуємо: 1. Центральна влада має видати наказ про заборону перевірок протягом всього карантину. 2 Вивчати стан навчання треба виключно опитуванням та анкетуванням. 3. ДОН ОДА протягом року мають не менше 2 разів вивчати стан справ з навчання у кожній школі окремо. Опитувати треба батьків, учнів, учителів.
Батьки
А вже далі створювати спеціальну комісію і вивчати організацію дистанційного навчання там де воно взагалі не відбувається. Деякі батьки дуже часто згадують СРСР. Розуміємо ностальгію, але не розуміємо що від того може змінитися. Якби тепер був СРСР дистанційне навчання мало бути так само. Але воно мало бути організованішим. Наприклад ми не розуміємо як можна навчити за 15 або 20 хв. Це розумійте ілюзія. Дистанційний урок має бути не менше 35 хв. 5-11. та 30 хв. 1-4 класи. А по закону, селяни і горожани, урок має бути 45,40 і 35 хв. відповідно. Це означає наступне. Для тих хто не розуміє. Маєте розклад в якому уроки 45 хв. Далі 35 чи 30 хв. учитель працює з учнями, а решта часу дає завдання для самоопрацювання. Інколи це для учнів важко. Саме тому добре ставити останніми уроками такі предмети, де вчитель може пояснювати 15 хв. Або взагалі інколи давати матеріал для самоопрацювання. Не кожного разу, а інколи. Тобто організувати навчання так, щоб учні не втомлювалися. ДАЛІ БУДЕ...
Батьки
Це має бути перший 1 форма організації дистанційного навчання, яка має бути написана в законі, а не хто як собі придумає. Далі 2 випадок. З дозволу батьків розклад уроків можна скласти тільки з розрахунком на онлайн заняття. Наприклад 35 хвилин урок, 15 хвилин перерва. Така форма так само має бути записана в законі і там має бути записано, що на таку форму школа переходить тільки тоді, коли 75% батьків дають свою згоду. І 3 форма це коли проходить змішане навчання. Старша школа, підлаштовується під молодшу школу. 35 хв. уроки. Тільки у початкових класах такі уроки очні, а решта дистанційні. Центральна влада дозволила ДОН ОДА самим організовувати роботу. А центральна влада запитала. Чи вони вміють організувати дистанційне навчання. Ви положення читали? Там ріки води і жодної конкретики. Ми вважаємо, що синхронно має проводитися не менше 50% у Червоній зоні і 75% у решта зонах. Ви забули, що там де 80% не вакциновані, школи дистанційно можуть вчитися майже рік.
Батьки
Влада уявляє який результат за рік дадуть 30% синхронно? Зі свого боку ми проблеми у синхронному спілкуванні не бачимо. Аж цього року не бачимо. Viber 30, Telegram 1000, Meet 100, Zoom, 100, Skype 25. Далі хто як може. А можна дійсно багато. Один вчитель проектує учням підручник і посібник. Другий вчитель дошку або лист паперу. Третій використовує перо або аналогічні гаджети. Четвертий нічого не проектує, але учні працюють з підручниками. Придумуй скільки хочеш. Сподіваємося влада наші дописи прочитає і зробить висновки на нашу користь. Школи та батьки хочуть конкретики. Якщо дистанційне навчання. То воно має бути на законодавчому рівні організоване. І цього ми хочемо від влади. Батьки не тільки Одеси, але і інших регіонів мають розуміти. Що ми маємо отримувати та які послуги школа нам повинна надавати. ДАЛІ БУДЕ....
Коментувати
Валентина Григорівна
Ні, немa такої необхідності. Ні, немa такої необхідності. Ні, зовсім немa такої необхідності.