Чи має вакцинація бути умовою доступу освітян до роботи?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо вакцинації освітян проти COVID-19

Чи має вакцинація бути умовою доступу освітян до роботи?

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет не виключає можливості, що вакцинація вчителів у майбутньому може стати однією з умов для допуску до професії.

За його словами, сьогодні в Україні не існує інструментів примусової вакцинації від COVID-19.

Водночас держава може розглянути такі можливості як додаткові умови допуску до професії.

«Можливо, як допуск до професії буде обов'язковим елемент вакцинації», – зазначив міністр освіти.

Освіта.ua
04.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр
Министра в отставку, президенту импичмент. Министра в отставку, президенту импичмент. Министра в отставку, президенту импичмент.
Сергій
Фашизм і геноцид. Треба всіх хто пропонує примусовість колоти виблюдків. Чого вчителі мовчать...
Логіка де
Цікаво, а дітей будуть вакцинувати? Хай всіх, хто ходить до школи вакцинують. А тих, хто навчається на декілька порядків більше, ніж вчителів. І їм можна ходити без масок, обійматися, не дотримуватись соціальної дистанції. А дельта вражає молодих. То чого вчепилися до вчителів. Логіки немає у діях.
Людмила Анатоліївна Парполіта
Примусова "вакцинація" експериментальною речовиною, яка змінює ДНК людини, - це злочин проти людства і людяності, що заслуговує на новий Нюрнбергський процес. Кожен посадовець, медик, військовий, поліцай,- усі, хто організовує масовий геноцид в інтересах Нового Світового Порядку під виглядом захисту від хвороби, вірус якої НЕ ВИДІЛЕНИЙ У ЛАБОРАТОРНИХ УМОВАХ, є злочинцем і заслуговує бути засудженим до смертної кари!
Леся
Ні, звичайно. Ніякої епідемії. Смертність порівняно з іншими роками така ж. Примусової вакцинації не може бути. Тим більше багато людей вже перехворіли на ковід. Для чого їм вакцинація.
Володимир
Ні вакцинація не може бути умовою доступу освітян до роботи! Це грубе порушення прав і свобод людини! По друге навіщо штучно піднімати паніку, вакцинація освітян не захистить їх від вірусу, а тим більше дітей яких вони навчають! І така вакцина (на рік) не забезпечить формування колективного імунітету як товче МОЗ! Імунітет має вироблятися первинно самостійно організмом, і лише за складної ситуації, коли організм не здатний з різних причин виробити імунітет до ковіду, необхідна вакцина!
Олена
Останні дослідження в Європі https://prm.ua/u-yes-zafiksuvaly-vypadky-zapalennia-sertsia-pislia-vaktsyn-pfizer-ta-moderna ,але там хоч визнають ускладнення,у нас ніхто не реєструє ускладнення від прививок ,люди помирають, а ніхто не несе жодної відповідальності. За таких умов я проти, у разі проблем зі здоров’ям, це будуть лише мої проблеми, великий експеримент цього не вартує.
Роман
Можливо таких міністрів треба починати вішати як тих фашистів за результатами Нюрнберзького суду
Заболотько Наталія
Чому профспілка освітян не відстоює наші права? Чому не проводяться щотижневі тестування вчителів і учнів у школах? Чому не дотримуються діти хворих батьків самоізоляції, як контактні особи, а, натомість, приносять довідки, що вони здорові? Ось ці питання повинні бути обов,язковими, а не примусова вакцинація!
Вчитель
Для Заболотько Наталія: Чому Наталія не хоче вийти з профспілки, яка не захищає її інтереси. Тому що звикла, що її інтереси повинен захищати "дядя". А дяді і тьоті також бояться "каби чего не вишло". От і вся відповідь. Рабський менталітет і чи поміняється він з часом, великий знак питання((
Гость
А что лично сделала Наталия, чтобы защитить свои права? Натягивали на детей маски и согласились с дистанционной, вот вам и товеточка. Учителя думали их не коснется , коснется всех, отсидеться в тихую не получится.
Коментувати
Тетяна
Примусова вакцинація - це фашизм і сегрегація!!!! Нехай пан міністр почитає текст Нюрнберзького кодексу, перш ніж дозволяє собі такі висловлювання. А також Конституцію України.
Людмила
У людини має бути право вибору !Особливо коли йдеться мова про її особисте здоров’я.Тому нав’язування вакцинації та погрози ,це порушення прав Так не повинно бути.
Сергій
Вакцинація має бути, і буде примусовою. Добровільно цей шмурдяк вколють дуже мало. Іншого способу зберегти планету не існує. Більшість людей перетворилося на тварин які їдять, серуть і паруються. Тому я за вакцинацію. Хоча, сам вакцинуватися не буду, так як розумію що це самогубство.
Гость
Для Сергій: 100%
Коментувати
Алена Качкина
Этот, простите, Сергей, имеет право решать отбирать ли у людей право на труд?.. Имеет право разглагольствовать о введении трудовой дискриминации?... Он что возомнил о себе?.. В Бога заигрался?
д.м.н.
шкарлет - дипломированный дебил. Его презирают, а смеются над ним все, от школьников до профессоров. Ему вакцину вколоть надо от вранья, тупости и примитивизма, а он что-то озвучивает о имени сообщества. Уберите это недоразумение.
Роман
Якщо вакцинація не дає права вибору, то це - ветеренарія. Ветеренарія - це медична допомога худобі або домашнім тваринам.
Местный
Скажут - побежите!!! Ещё и хвалить будете, и просветительную работу проводить, и стенгазеты, и классные часы, и конкурсы, и кроссворды.
Оля
Для Местный: Може Ви б так і зробили, не судіть по собі.
Коментувати
Галя
Всі проти, а коли стануть примусово давити, то всі масово проти не будуть. Люди як барани, петиції мало хто підписує... Кожен за свою собаку тільки переживає
989
Для Галя: так мабуть не дуже багато тих, хто проти. просто лише вони верещать. я ходила вакцинуватись, бачила бабульку-пенсіонерку, якій лікар відмовила у вакцинації, бо внеї є алергічна реакція, а вона вмовляла все одно їй зробити, і питала як же їй вакціонуватись.
Станіслав
Для Галя: Потрібно відстоювати свої права, тоді не зможуть давити. Кожен має право на вибір. Примусових медичних втручань не має бути, тим більше погроз про звільнення. Кожна людина має сама обирати.
Саня
Для 989: Бабулькі жити надоїло)
Коментувати
Иоанн Богослов
И он сделает то, что всем, малым и великим, богатым и нищим, свободным и рабам, положено будет начертание на правую руку их или на чело их, и что никому нельзя будет ни покупать, ни продавать, кроме того, кто имеет это начертание, или имя зверя, или число имени его
Голос
Для Иоанн Богослов: з пошаною до першоджерела цих рядків - вони об’єктивно сюди не стосуються. Не плутайте грішне з праведним. Введення препаратів ДНК-"вакцинації", генної терапії не є ані чіпуванням, ані привласненням номера (який між іншим вже й так у кожного є - ІПН). Мова про потенціальні короткотривалі і довгострокові ризики для здоров’я популяції людей.
Коментувати
Ольга
Категорично проти! Люди не піддослідні кролі! Тільки вільний вибір у питанні вакцинації! В Україні ніхто ні за що не відповідає, тому не може бути ніякого примусу, тим більше розробленими вакцинами за 6 місяців.
Анатолій
Я проти таких умов допуску до професії. У кожної людини має бути вибір, що робити з її тілом, не залежно від професії, без страху, що звільнять. Це порушення Конституції та резолюції ПАРЄ, де зазначається про неприпустимість примусової вакцинації та дискримінації людей за принципом вакциновані чи ні. Це також порушення Жвропейської Конференції з прав людини.
Я маю плаво
Для Анатолій: Єдина організація яка вам допоможе-Це ліга сексуальних меншин. Це їм ви можете розповісти про ваші права і їх дотримання в демократичній, правовій, соціальній державі)))Там до речі розкажуть де можна примінити конституцію, правда бумага не зовсім зручна)))
Коментувати