Чи адекватною є кількість контрольних робіт у школі?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо оцінювання учнів після дистанційного навчання

Чи адекватною є кількість контрольних робіт у школі?

Надмірна кількість контрольних і тестових робіт не є найкращим шляхом оцінювання здобутих знань учнями в доволі стресових для них умовах дистанційного навчання.

Про це заявив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет після спілкування зі школярами.

«У цьому питанні треба витримувати баланс, аби не перекладати на школярів усю відповідальність за вивчення того чи іншого предмета. До того ж існує чимало форм контролю засвоєних учнями знань на основі інтерактивних підходів», – зауважив міністр.

Освіта.ua
28.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
Вітаю вас усіх, яжемамів, із прийдешнім тотальним одібелінням!!! Праця і позвиток інтелекту зробили із мавпи людину, а гіпер опіка і блага цивілізації людину перетворюють в мавпу. Але світ наразі добре розвинений і вдосконалений, для того щоб ним керувати не потрібно багато розумних, а от дурна дешева робоча сила зараз на вагу золота і це буде прогресувати.Є така приказка « чого дурний - бо бідний, чого бідний- бо дурний!»
Пенсак
Для Катерина: ну, а що Ви ще хотіли почути від міністра-плагіатора? Адже реальний системний контроль заважає списувати, безкарно красти і привласнювати чужі думки тощо. Таким, як шкарлет і компанія, а ще тупим і нахабним яжемамкам реальний контроль тільки заважає жити, що тут дивного. Чесні і порядні, високоосвічені не дадуть же себе обманювати! То, скажіть, воно їм треба??? От і виходить: спочатку відмінимо ДПА, потім контрольні, тоді ЗНО -- і все, хочеш вчитися на держбюджеті -- плати бабло за вступ! Не маєш -- твої проблеми! Залишать кілька нормальних шкіл для себе і своїх, а в решті зроблять все, чого хочуть тупі яжемами і хитрозроблені міністри: без домашніх завдань, без контрольних, без ДПА і ЗНО. Красота!
Коментувати
Олена
Не розумію взагалі,що дають контрольні,у нас же ж є дпа де діти дійсно показують свої знання,а оцінки за семестр і рік можна виставляти по поточним оцінкам
Небайдужий
Для Олена: для таких, як ви, зрозуміло тільки те, що ви виставляєте в різних своїх сторіз. Все решта -- це доя вас таємниця. Зокрема, що дітей треба не лише народжувати, вдягатиіі годувати: їх треба ще виховувати і навчати, уявляєте??? Мабуть, що ні. Виховання дитини починається ще з виховання батьків. Так що ви спізнились дуже. А навчанням має займатись школа, і не лізьте зі своїми тупими яжемамківськими порадами туди, де ви нічого не смислите! Дитину треба привчати до контролю! Відсутність фактично екзаменів у школі призводить до того, що на ЗНО значна частина учнів через стрес не може нормально зосередитись і погано виконує завдання, бо не звикли до таких ситуацій. То давайте ще контрольні відмінимо. А навіщо нам грамотні, освічені, здатні орієнтуватися в складних ситуаціях? Такими ж не покеруєш, "пургу" з телевізора не втюхаєш, ДКМАЙТЕ Ж ТРОХИ!
Коментувати
БОГДАНА
ЦЕ ЖАХ З ТИМИ КОНТРОЛЬНИМИ,А РОЗУМУ В ДИТИНИ НЕ ПРИБУВАЄ ВІД ТОГО ,ХІБА НЕРВРВИ РОЗХИТАНІ.
Скрипач не нужен
Для БОГДАНА: Кр - не только контроль но и повторение. Ты капсиш потому, что у тебя истерика?
Коментувати
Лариса
В дітей контрольні з кожного предмету, вони постійно знаходяться в стресі. Від цього порушення сну, втрата апетиту, апатія. Від кількості домашніх завдань вони не мають часу займатися своїми хоббі, бо ще потрібно до репетиторів іти, хоча б з англійсьаої і математики. Вони настільки втомлюються, що просто ненавидять школу. Перегляньте будь ласка шкільні навантаження.
Учасник
Для Лариса: Ну звичайно, для чого виконувати домашні вправи і розв’язувати задачі, читати книги, вчити вірші, писати есе і твори, виконувати навчальні проекти... Треба відразу привчати дітей виставляти тупі сторіз в інстаграмах і тік-токах. Інтелектом же не заробиш на життя! Для чого взагалі те навчання потрібно??? Тільки заважає хобі і блогерству! Школу -- геть!
Скрипач не нужен
Для Лариса: Если учишь, то в чем проблема написать кр? Конечно, если балду гонять, то потом очко сжимается (тобишь стрес).
Олександр
Для Лариса: Злочинне перевантаження застарілою та непотрібною шкільною інформацією .яка не відповідає сучасним знанням .приводить до втоми учнів та небажання вчитися.
Коментувати
Скрипач не нужен
Нормальные контрольные--->тесты-... -->интерактивные... подходы--->.--->отсутствие контроля. Ну, вы поняли. яжмамки это окна овертона или реформы и трансформация "в духе времени"?
Олена
Для Скрипач не нужен: Про яких ви дітей говорите, :сучасних, у них стреси, ви смієтесь? Швидше у вчителя буде стрес від них.
Маргарита
Для Олена: А ще більше в учителів стресу від тупих, істеричних мамочок, які від безділля не знають, куди свою енергію пхнути, і бігають у школу істерять, що їх дитинку неправильно оцінили. За оцінку вони готові всіх розірвати, а потім по соцмережах виставляють себе жертвами учительського булінгу, прямо великомучениці всеукраїнські. Десь почули це слово, не знають, що воно значить, але плетуть його де треба й де не треба. Тупість просто зашкалює.
Олена
Ой, як Ви, Маргарита, праві. Щоб дитина щось знала з нею треба не сторіз знімати , а вчити книги читати, обговорювати прочитане, записувати свої коментарі, думки нормальними словами, а не сленгом з тік-току. А теперішні мамусі на таке не здатні. Коли читаю пояснювальні деяких батьків або переписку у соцмережі плакати хочеться від тотальної безграмотності дорослих, які приходять до школи та істерики влаштовують: типу училка мого щимить!
Коментувати