Чи відчули Ви покращення свого добробуту за останній рік?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо заробітної плати в галузі освіти

Чи відчули Ви покращення свого добробуту за останній рік?

Заробітна плата в освітній сфері за останній рік зросла на 28,8%, що є одним з найбільших темпів зростання серед інших сфер економічної діяльності.

Про це повідомили в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з посиланням на дані Державної служби статистики.

«Найбільшими темпами зростала заробітна плата в сфері охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (на 52%), тимчасового розміщування й організації харчування (на 37,2%), мистецтва, спорту, розваг та відпочинку (на 33,8%), освіти (на 28,8%), операцій з нерухомим майном (на 22,2%), оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (на 20,4%)», – наголошують у Мінекономрозвитку.

Освіта.ua
17.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
После закрытия школы,остался без работы. ОТГ наплевать на людец после сокращения. Плнял,что геноцид по полной.Сделал рывок- уехал в соседнюю страну. Заболел.Приезжает скорая. Кардиограмма, сахар, насыщения крови кислородом, экспресс анализ на ковид. Врач бесплатно оставляет лекарства. Госпитализация и лечение бесплатно. После тяжёлого хода болезни - бесплатная санаторная путёвка. Через 2 недели после выздоровления - бесплатный анализ на антитела. Вакцинация бесплатно. Выводы делайте сами.
Олександр
Ніяк не зрозумію цих підвищень, вони завжди є предвісниками підвищення цін комуналки та всіх товарів на ринках, які не то що просто з’їдають те що "доплатили" підвищенням, а навіть їх здорожчання перевищує ці доплати і сім’я моя стає ще біднішою. Дійсно на рооті думаєш де б підробити, це вибиває к коліії, так як у невеликому місті немає райдужних перспектив підробітку.
Ответ
Организовали ОТГ,школу закрыли,работников- на выход на " вольные хлеба" без трудоустройства. И да, " добробут підвищився". Будем продавать дом,уезжать в город.
Скрипач не нужен
На ютубе есть ролик Варламова где Зимбабвийский учитель рассказывает о своей зарплате. Там что-то 330-340 долларов. У меня 304. Полная ставка. Стаж 12 лет. Что еще сказать. Наверно это плохо, когда на работе думаешь, где бы подработать.
Андрей
Для Скрипач не нужен: Так это ещё высокая у вас зарплата. У меня зарплата менее 250 USD при стаже работы 23 года, из которых последние 16 лет - инженер программист (с этого года - ведущий инженер-программист), а ранее - учитель информатики в школе.
Вишневський
Для Андрей: что-то Вы не то пишите, у меня сын-, он студент стационара , зарабатывает 1800долларов. он айтишник. Где это и какие програмисты получают 250?! какие-то ну очень неправильные програмисты0
Скрипач не нужен
Для Вишневський: Скорей всего госструктура.
Коментувати