Чи готові ви вакцинуватися препаратом CoronaVac?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо щеплення педагогів

Чи готові ви вакцинуватися препаратом CoronaVac?

У Міністерстві охорони здоров'я закликали освітян, які братимуть участь у проведенні ЗНО, вакцинуватися проти COVID-19, щоб бути в безпеці під час тестування.

За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, щеплення відбуватиметься китайською вакциною CoronaVac проти COVID-19 виробництва Sinovac Biotech, що надійшла до України 25 березня.

Вакцинація відбуватиметься виключно на добровільних засадах.

Працівники освіти, які залучені до ЗНО та мають бажання вакцинуватися, можуть звертатися до структурних підрозділів з питань освіти обласних державних адміністрацій. Вони, своєю чергою, узагальнять списки та передадуть їх регіональним координаторам з вакцинації для подальшого детального планування.

Освіта.ua
16.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Вакцинувалась Короноваком, взагалі ніяких побічних реакцій не було.Хоча сама алергетик.І вся сім’я провакцинувалась, почуваємось чудово.
Київська школа
Сьогодні в Києві вчителів (за бажанням) щеплювали Oxford-AstraZeneca-SKBio, що виробляється у Південній Кореї.
Маргарита
Ні. Маю алергічну реакцію на медичні препарати. Вважаю, що вакцинувати у період загострення - небезпечно.
Антон
Це капець, якщо 50 % освітян відповіли "Так" , а це люди з вищою освітою( із статті за 13 квітня на сайті BBC Україна https://www.bbc.com/ukrainian/news-56731580: Досьє на вакцину CoronaVac наразі перебуває на розгляді Всесвітньої організації охорони здоров’я. Очікувалося , що на початку квітня ВООЗ оголосить своє рішення — схвалити її до використання чи ні. Однак рішення поки що немає.
Думка
Хм, дивлюся на результати опитування і розумію - не дарма на педагогах вирішили експеримент ставити. Більше половини готові в себе вколоти гівно з 50% ефективність і ще й в чергу стануть. Дійсно, цих людей нічим не проймеш. Цікаво, слабоуміє чи відвага?
Tetiana Vishenka
Для Думка: а ви, як подивлюся великий спец з якості вакцин, чи то вам Фейсбук розповів, що є гівно, а що ні? і ця людина, ще щось про слабоумство говорить...
Думка
Напевно, кращий ніж ви. А якщо взяти до уваги, що сам Китай визнав слабку ефективність вакцин, а інші провідні світові лабораторії визначили її ефективність від 50 до 79%, то взагалі ідеальний спец. А фейсбук - то ваше джерело. Там зелені ботоферми що хочеш пояснять. Наприклад, як після ковішилду можно друге щеплення короноваком робити, так?)
Думка
Насправді, Таню, я за вакцинація. Але почекаю, коли пфайзеру вистачить не тільки на політиків і прикордонників)
Коментувати